Şimdi Ara

AM3 ANAKART ÖNERİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam üstadlar. Kafamda şöle bir sistem kurdum ama anakart konusunda tıkandım. Onboard vga istemiyorum sadece ses kartı onboard gerekli. raid 0 ve sata 3 olması iyi olabilir eğer çok yüksek maliyet getirmiyorsa. Lütfen sistemi inceleyip uygun maliyetli sade iş görür ve az da olsa ileriye dönük bir anakart tavsiye edebilirmisiniz. Ekonomik durumum kısıtlı...
    bu arada wow oynuyorum makina patladı en kısa zamanda yenisini almalıyım yoksa düşük dozda wowdan komaya gircem.....
    SİSTEM
    AMD PHENOM 2 X4 955 3.2 GHZ
    2X2 DDR3 KINGSTON 1600 GHZ
    PALİT GTS -250 256 BİT 1 GB
    500 GB SATA 3 NCQ 32 MB HDD

TAVSİYELERİNİZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

• hehe bilmem cıktı mı :) biraz ezbere yazdım kusura bakmayın ihtiyacım olan sata 3 ve mümkün oldugunca az hdd kapasitesine ihtiyacım var pek yogun yukleme yapmıyorum :)

teşekkürler tavsiye için bu arada sata 3 kapasiteleri ne sekilde?
  • hocam sata III hdd'ler parasını haketmiyor. ben aldım wd'in 1TB'lık modelini. performansından hiç memnun kalmadım. Allah'a çok şükür kafa vuruyordu ve okuyup yazaken tıkırtı yapıyordu iade edebildim. sata III'e vereceğiniz paraya 2 adet 500GB 32MB önbellekli sata II disk alın raid0 yapın muhteşem performans alırsınız.
  • Arkadaş buradaki sistemi sipariş etti beyler bilginiz olsun

http://forum.donanimhaber.com/m_43399813/mpage_1/f_/key_//tm.htm#43400655
  • nihat abim döktürmüşsün yine f/p sistemi güzel sistem arakadaşa şimdiden hayırlı olsun güzel günlerde kullansın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LEON-X

Arkadaş buradaki sistemi sipariş etti beyler bilginiz olsun

http://forum.donanimhaber.com/m_43399813/mpage_1/f_/key_//tm.htm#43400655

Evet evet ettim :) ama daha gelmedi arayıp biraz eksene tacizde bulunayım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.