Şimdi Ara

Alüminyum panjur mu ? Yoksa plastik panjur mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3
Cevap
1
Favori
1.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Alüminyum panjur mu ? Yoksa plastik panjur mu ? 

merhaba arkadaşlar.

panjur yaptıracağız . 25 sene önce plastik yaptırmıştık . Komşumuzda hala plastik kullanıyor . Bizimkiler mantoluma sırasında söküldü sonra çalındı yada kayboldu .

çok sıcak olduğu için tekrar panjur yaptırmak istiyoruz .

ama şimdi Alüminyum panjur diye bi seçenek çıktı.

hangisi daha iyidir , ?

eski sistem yaptıracağız Öne doğru açılan vs. Elektriksiz .

alüminyum avantajları be dezavantaj ları nedir merak ettim. İnternette arattım pek bulamadım .

dışardan gürültü alması , rüzgarlı havalarda kendi ses yapması , Güneş ısı kesmesi vs olarak hangisi daha iyi olur ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• cevap yazan olmadı , bizde 6 ay önce yaptırdık. 2 dönem pandemi bitişi ortalık karışıktı ve yoğundu , 2-3 tane üçkağıtçı adamdan sonra düzgün bi yer bulduk.

sağolsun abi kardeş düzgünce yaptılar. işçilikten çok memnun kaldık.

yazın güneşten korudu , ısı açısından çok faydasını gördük. pimapenleri de elden geçirdiler. geçen kış evin içinden rüzgar geçiyordu şimdi problem yok. yazın klima yüzünden elektrik faturasında baya kar ettik. kışında umarım faydasını görürüz. şu ana kadar yağmurlardan korudu ( izmir )

4 balkon oda gibi oldu.

yaptıracak olanlara düzgün birisinden plastik yaptırmasını tavsiye ederim. alumunyum panjurlar kısa sürede görünüş olarak kötüleşiyor. hafif darbe aldığı yerlerde izler oluyor. ve elektrikli yaptırmayın derim. üst komşu ve karşı apartman elektrikli hepsi. garç gurç ötüyor panjurları açıp kapatırken

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.