Şimdi Ara

Altyapı ve Gençler Ana Konu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
1
Favori
5.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Altınordunun 2003 doğumlu Kazak asıllı stoperi Ravil Tagir
    takip edilmesi gereken bir oyuncu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi he_man -- 7 Eylül 2019; 13:1:47 >
  • şu an u19 maçı var. ömer faruk kendinden 2-3 yaş büyük oyunculara karşı gerçekten durdurulamaz şekilde oynuyor. çok büyük bir yetenek

A takıma erken çıkarılıp bir şekilde sözleşmesinin uzatılması lazım
  • Altyapı ve Gençler Ana Konu

ben geçmişe bakarak üzülmenin doğru olmadığını düşünüyorum. Bir anlamı da yok, Çünkü fenerbahçe A takımının Fenerbahçe A takım hocasının gençlere bakışı dün olduğundan daha farklı değil. Üzülecekseniz merihe değil, bugün kaybedilenlere, kaybedileceklere üzülün..Ömer Faruk için Fenerbahçenin bir planı var mı? ne zaman oynayacak? A takımda denenecek mi?
    Altyapıda Gürkan BAŞKAN diye bir stoper var. O da bugün Portekize gitse kimsenin umrunda olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi he_man -- 15 Ekim 2019; 11:30:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Rising_Sun

Aynen katılıyorum..Bugün Beşiktaş Dorukhan, Güven'le çıkıyor..Gs yine 3-4 genç oyuncuyu ısıtıyor yavaş yavaş..Ligde 15 yaşında oyuna giren a takım oyuncusu var bir anadolu takımında..Ts'nin kadrosunda 8 altyapıdan yetişmiş oyuncusu var..Ferdi Kadıoğlu var ama hiç denemeden Zajc'i alıyorsun üstüne..Önce bir dene kardeşim, niye aldın bu adamı..Adam Hollanda liginde fırtınalar estirmiş çok yetenekli bir genç..Ki başkan altyapıya ağırlık vereceğini söylemişti, diğer takımlar böyle bir vizyon açıklaması yapmadan daha çok eğilir duruma geldiler, anlamak mümkün değil..

Alıntıları Göster
    altyapı amaçtır araç değil her bölgede pilot altınordu modeli kulüpler olmalı

• Eski futbolcular Fenerbahçe altyapısında futbolun önünde engel olmaya devam ediyor.

Altyapıda doğru işler yapılmıyor. U19 takımı hocası Fenerbahçe A takımına çıkma ihtimali daha düşük olan oyuncuları 11 oynatıyor,yetenekli gençler yedek oturuyor

Gürkan BAŞKAN hem Denizden hem Okan TURP'tan daha yetenekli stoper, Fenerbahçede oynama ihtimali ikisinden de daha yüksek ama yedek oturuyor.

• Cebrail Akbulut Erzurumsporda TD ERkan SÖzerinin perk tercih ettiği bir isim değil. Yanlış takıma kiralandığını düşünüyorum daha doğrusu yanlış TD ye. Ama cebrailin şans gelmediği için küsmeden çalışmaya devam etmesi lazım gerçekten çok yetenekli.

Erzurumspor-Bursaspor Kupa maçının tamamını izledim, cebrail çok soğukkanlı ve oyun bilgisi çok yüksek bir sol bek. Savunma yönü daha kuvvetli ama çok etkili ve becerikli bi sol ayağı var.Bursaspor maçında 2 asist yaptı. Maçın tamamını bırakıyorum asistlerin dakikaları 66 ve 82..

Yalnız bu maçla ilgili söylenecek şeylerden biri Bursasporun inanılmaz bir altyapısı olduğu. Gerçekten çok yetenekli oyuncuları var. Ozan, ismail, bizimle de ismi geçen forvet ali akman, atanasov ve özellikle bu maçta oynamayan Burak Kapacak dikkat edilmesi gereken isimler. Özellikle Burak Kapacak birkaç yıl içinde Avrupa bile yapabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi he_man -- 5 Aralık 2019; 2:12:46 >

• Bu çocuk Ali Akman Bursasporun 2002 li genç yeteneği

• 1999 doğumlu Burak Kapacak Bursasporun sağ açığı.Teknik kapasitesi inanılmaz. Onun geleceği, bu allah vergisi teknik kapasitesini oyun zekasıyla ne kadar birleştirebileceğiyle alakalı.
  • Altyapı ve Gençler Ana Konu

U18 milli stoperimiz Gürkan BAŞKAN (5 numara)

• Kayserisporda düzenli olarak forma giymeye başlayan 15 yaşındaki Emre DEMİR. Çok yetenekli bi oyuncu kesinlikle transfer edilmesi gerekiyor.
  • Trabzonspor Atakan Gündüz ile Salih Kavrazlıyı Altınordudan bir şekilde kopardı, 18 yaşını doldurunca da sözleşme imzalandı. Bu Trabzonsporun ilk vakası değil, Fenerbahçenin Semihten önce A Takıma çıkardığı Löw tarafından forma verilen Murat Bölükbaşının aklına girilmiş bir otelde saklanmış ve Fenerbahçeden koparılmıştı

Ben aynı şeyi o günlerde pek ismi duyulmayan Abdulkadir için önermiştim. Fenerbahçeye büyük fayda sağlayacak bir transfer olurdu

Altyapı ve Gençler Ana Konu

• Virüs ve kötü ekonomimiz ile büyük ihtimalle sadece yerli pazarda iş yapabiliriz. Bu da altyapıdan oyuncuları da öyle ya da böyle takıma adapte etmek demek.

• Bitmiş sezonda genç milli stoper Gürkan Başkan oynatmak yerine hala gustavoyu stopere çekiyosanız.siz hatalarınızdan ders almıyosunuz demektir.

anlatamıyoruz şu sezonda gençlerle alınacak mağlubiyetin ıkına sıkına alacağın 2-1 lik bir galibiyetten daha değerli olduğunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi he_man -- 21 Haziran 2020; 18:21:27 >
  • arkadaşlar ferdinin göztepeye attığı gollerin ikisi de güzel hatta estetik olarak ikinci gol jenerikliktir belki... ama aslında ferdinin ne kadar sağlam bir altyapıya sahip olduğunu ve ne kadar yetenekli olduğunu gösteren gol attığı ilk goldür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: he_man

Bitmiş sezonda genç milli stoper Gürkan Başkan oynatmak yerine hala gustavoyu stopere çekiyosanız.siz hatalarınızdan ders almıyosunuz demektir.

anlatamıyoruz şu sezonda gençlerle alınacak mağlubiyetin ıkına sıkına alacağın 2-1 lik bir galibiyetten daha değerli olduğunu
    Hocam Gürkan Başkan ile Cenk Alptekin'i kıyaslarsak hangisinin potansiyeli daha yüksek sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: he_man

Trabzonspor Atakan Gündüz ile Salih Kavrazlıyı Altınordudan bir şekilde kopardı, 18 yaşını doldurunca da sözleşme imzalandı. Bu Trabzonsporun ilk vakası değil, Fenerbahçenin Semihten önce A Takıma çıkardığı Löw tarafından forma verilen Murat Bölükbaşının aklına girilmiş bir otelde saklanmış ve Fenerbahçeden koparılmıştı

Ben aynı şeyi o günlerde pek ismi duyulmayan Abdulkadir için önermiştim. Fenerbahçeye büyük fayda sağlayacak bir transfer olurdu

Hocam gs ile sözleşmesi bitecek olan Mustafa Kapı hakkında ne düşünüyorsunuz? Bir ara ts ile anlaştı haberleri çıkmıştı. Ama doğru değil sanırsam. Keşke biz imzalasak kendisiyle. Gelecek vadeden bir merkez orta saha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingOfShadows -- 12 Temmuz 2020; 5:16:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Hocam gs ile sözleşmesi bitecek olan Mustafa Kapı hakkında ne düşünüyorsunuz? Bir ara ts ile anlaştı haberleri çıkmıştı. Ama doğru değil sanırsam. Keşke biz imzalasak kendisiyle. Gelecek vadeden bir merkez orta saha.

Alıntıları Göster
    hocam mustafa kapıya kesin yıldız olacak gözüyle bakılıyodu, çok teknik ve oyun görüşü gelişmiş bir oyuncu... gs de önüm kapalı diye yeni sözleşme imzalamadı oynayacağı bir takıma gitmek istiyo, fenerbahçeye geleceğini sanmam çünkü fenerbahçe için de hazır değil... bence en az 3 senesi var. hollandaya gideceği söyleniyordu ne kadar doğru bilemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Hocam Gürkan Başkan ile Cenk Alptekin'i kıyaslarsak hangisinin potansiyeli daha yüksek sizce?

Alıntıları Göster
    hocam cenk alptekini biçok kez izledim. cüssesine göre hızlı, top kullanma becerisi çok yüksek, yetenekli çocuk ama bi kusuru var bir stoper için biraz yumuşak kalıyo. cenk alptekin bu problemini çözerse fenerbahçede oynar, ama bu problemi çözemezse bence bırak fenerbahçeyi süper ligde hiçbir takımda oynayamaz. gürkan başkan....

• ömer faruk olayında 2 aşama vardı.1. aşama geçildi.. görülüyor ki abartılmış bir adam değil

şimdi 2. aşama var. Bu saatten itibaren sözleşme yenilemediği sürece forma vermek çok doğru değil

• ömeri özel yapan ne ? tekniğini oyun zekasını çabuk düşünebilmesini bir kenara bırakıyorum. ömer faruk klasik bi 10 numaradan çok farklı şeyler yapabilecek bi oyuncu... alan kapatan topa basan ve bastığını da alan bi adam. merkez ortasaha oyuncusu tanımının tam karşılığı

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.