Şimdi Ara

ALTUS KLIMALAR NASILDIR? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
42
Cevap
1
Favori
32.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: klima5505

cahillikle ne alaka !

insan bari cahil oldugunu anlar susar ne bu inat, altus arçelik alt kalite ürünü, vede LG patenti ile aynı yerde montaj yaoılıyor,

aynen arçelik gibi oda ithal edilirek burada dandik şekilde montaj ediliyor.

işte bunu bilmeden Türk malı demek cahillik, hele bu çagda, artık internet var kullanma kulavuzunu indir orada bile yazıyor.
  • benim altus klımam 14 lük ben akşam calıştırı yom genelde 5 10 dk calışıyo sonra su atıyo 5-6 dk bunun sebebi ne ola bilir klıma 1 ay oldu alanı (a)enerji14btu tşk ederim şimdiden
  • Arkadaşlar aşağıdaki modeli buldum, sizce model ve fiyat nasıl ? sadece soğutma amaçlı 20 m2 odada kullanacağım.

ALTUS KLIMALAR NASILDIR?
  • Az daha ekleyin Samsung alın bence. Ben geçen sene 12000BTU Samsung AQ12NSBN modelini 750TL'ye almıştım.
  • arkadaşlar altusa 699 tl vereceginize gidin fujitherma 12.000 klima alın gree alın bırakın su samsungu demirdökümü altusu! bunlar fiyat/performan acısından oldukça iyi cihazlar tavsiye ederim
  • fotoğrafta görünen market neresi hangi market fiyat uygunmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: proffesor

Bugün medyamarkt ilanında gördüm 2400likler 15000 civarinda bayagi ucuz bir klima.
    Tahminime göre çin malı falan olabilir.

Alınır mı bu altus?

altusun arçeliğe ait olduğunu bilmiyorsun galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mer.ToL.

quote:

quote:

Bugün medyamarkt ilanında gördüm 2400likler 15000 civarinda bayagi ucuz bir klima.

Alınır mı bu altus?

Selam arkadaşım altus asla çin değildir ! %100 türktür

cahillikde başa bela, altus, arçelik denen kaliteli markamızın 5. kalitesidir, ya çinden yada koreden LG olanları burada, orada toplatarak aa klima aldım diyeceklere satılan ürün, Türkle falan alakası yok, aç bak bakayım kompresörü çin malımı ne malı gör zeki arkadaşım.

aç bakayım kompresörünü diyen zeki arkadaşım bugün hangi markanın hangi malı %100 yerli üretimi parçalar ithal edilir ve ülkemizde toplanır kural budur

arçelik servisinde çalıştığım içi söylüyorum ürün arçeliğin kendi markasıdır ana parçalar arçelikte kullanılanlarla aynıdır, sadece arçelikte daha modern tasarımlar raf tutamaç gibi yan ürünler daha kaliteli olur + reklam faktörünüde unutmamak lazım SElam ben çelik arçelik :))

ucuz olmasının tek sebebi budur

• quote:

quote:

cahillikle ne alaka !

insan bari cahil oldugunu anlar susar ne bu inat, altus arçelik alt kalite ürünü, vede LG patenti ile aynı yerde montaj yaoılıyor,

aynen arçelik gibi oda ithal edilirek burada dandik şekilde montaj ediliyor.

işte bunu bilmeden Türk malı demek cahillik, hele bu çagda, artık internet var kullanma kulavuzunu indir orada bile yazıyor.

şutlanmışsın zaten söze gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drej_

quote:

quote:

quote:

Alınır mı bu altus?

cahillikde başa bela, altus, arçelik denen kaliteli markamızın 5. kalitesidir, ya çinden yada koreden LG olanları burada, orada toplatarak aa klima aldım diyeceklere satılan ürün, Türkle falan alakası yok, aç bak bakayım kompresörü çin malımı ne malı gör zeki arkadaşım.

aç bakayım kompresörünü diyen zeki arkadaşım bugün hangi markanın hangi malı %100 yerli üretimi parçalar ithal edilir ve ülkemizde toplanır kural budur

arçelik servisinde çalıştığım içi söylüyorum ürün arçeliğin kendi markasıdır ana parçalar arçelikte kullanılanlarla aynıdır, sadece arçelikte daha modern tasarımlar raf tutamaç gibi yan ürünler daha kaliteli olur + reklam faktörünüde unutmamak lazım SElam ben çelik arçelik :))

bana mı dediniz anlayamadım. bana dediyseniz , ben kompresörünü aç mı dedim ?

• Arçelik Beko Altus ve Lg klimalar, Arçelik Lg iş birliği ile gebzede ortak kurulan bir fabrikada üretilmektedir.Klimaların temel özellikleri aynı olup filtre sistemleri gibi donanımsal özellikleri farklıdır.Amaç Arçelik Bekodan kaçanı yakalamaktır :) fiyat farkları ve politikası burdan kaynaklanıyor.
    22 yıl yetkili servisliğini yaptığım için konuya açıklık getirmek istedim.Alınır ve kullanılır.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Alınır mı bu altus?

hayır size demedim birisi yazmış kompresörü aç çin malı diye ona ithafen ve servisinde çalıştığım için arçeliğin kendi malı olduğunu ve kalitesini biliyorum
    Patron bile altus kullanıyor evinde

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Alınır mı bu altus?

hayır size demedim birisi yazmış kompresörü aç çin malı diye ona ithafen ve servisinde çalıştığım için arçeliğin kendi malı olduğunu ve kalitesini biliyorum
    Patron bile altus kullanıyor evinde

anladım , yanlış anlamışım .. özür dilerim.. ve sözünüze katılıyorum.

• proffesor kullanıcısına yanıt
    altus çin malı değil arçeliğin kendi malı bende kullanıyorum altus klima çokta memnunum hemde arçelikten daha uygun fiyata! fiyatı uygun diye çin malı sanma aynı kalite ama arçelik zaten ismiyle sattığı için bunda da fiyattan vuruyorlar işte :)

http://www.altusyetkilisatici.com/Altus-Klimalar.html
  • YA ARKADAŞLAR YANLIŞ anlamayında şu gereksiz boş lafları neden sarf edip sayfayı dolduruyorsunuz vatandaşımız ürün bilgisi istiyor siz mahalle kavgasına getiriyorsunuz.! kullanıyorsan fikrini paylaş cevabı bulmak için onlarca yorum okumak zorunda kalıyoruz sonucuda bulamıyoruz sonuçta çoğu markalar çin malı kullanılıyor bazen sağlam parçalarıda oluyor tabi parasına göre bide şu ARÇELİK TEKNİSYEN ABİLERİM bende 18 m2 şöyle elektrik dostu İNVERTER klima çift cam ve çift pencereli salonuma arıyorum ağırlıkta kışın ISITMA için kullanıcam 1500 tl küsür bütçem var tavsiyeniz kullanılabilir altus vs. syg. cvp.
  • Aynen katılıyoruz size arkadaşım.
  • altus arçeliğe aittir kaliteler aynıdır kullanılabilir ve fiyatıda gayet uygun
  • buzdolabı camasır bulasık makınesı vs hepsı altus marka aldım cok saglam arcelık urunu. Klıma kullanan arkadaslarımda hepsı memnun
  • Geçen hafta migrosda indirimden Altus alk1230 modeli klima aldım.

ALTUS KLIMALAR NASILDIR?

Servisi gelip bugün kurulumunu yaptı. Arçelik klima ile arasındaki farkı sordum. Klima kapağı üzerinde hangi modda olduğunu gösteren işaretin yanında Arçelik olanlarında derece de gösteriyormuş. Bir de iç ünitede sağa sola hava yönlendirici yok. Yani var da el ile ayarlıyorsunuz öyle sabit kalıyor.

ALTUS KLIMALAR NASILDIR?
     ALTUS KLIMALAR NASILDIR?
     ALTUS KLIMALAR NASILDIR?

Fan 3 kademeli. Belki Arçelik olanlarında 5 kademe olabilir. Fan sesi çok az.
    Yani Altus markalı olanlarda bazı özellikleri koymamışlar. Ana hatlarıyla aynı makine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: vadamama

Geçen hafta migrosda indirimden Altus alk1230 modeli klima aldım.

Servisi gelip bugün kurulumunu yaptı. Arçelik klima ile arasındaki farkı sordum. Klima kapağı üzerinde hangi modda olduğunu gösteren işaretin yanında Arçelik olanlarında derece de gösteriyormuş. Bir de iç ünitede sağa sola hava yönlendirici yok. Yani var da el ile ayarlıyorsunuz öyle sabit kalıyor.

Fan 3 kademeli. Belki Arçelik olanlarında 5 kademe olabilir. Fan sesi çok az.
    Yani Altus markalı olanlarda bazı özellikleri koymamışlar. Ana hatlarıyla aynı makine.

Merhaba ben de bu klimayı satın aldım Şok marketten, sen çok iyi fiyata almışsın ben 3499 tl ödedim, 7 ay önce 3299 TL miş demek ki, bayağı indirimli almışsın ama sen. Memnunmusun hocam klimadan, bir de klima iç ünütede derece göstergesi yok mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.