Şimdi Ara

Altunuzade Ve Levent Gold PC de 'Pal Xbox360 Slim' 24,25,26 Eylül Tarihlerin'de 599TL... (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
0
Favori
7.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cemoandcemo

ben bugün aldım daha doğrusu abim aldı ürün 250 gblık ürün çok mutlu oldum ya temmuzdan beri kovalıyodum

aynen arkadaşım bende kovalıyordum

evet gittim aldım 250gb Slim xbox360 599TL ye kaçırmayın derim

quote:

Orijinalden alıntı: Atila

Slm arkadaşlar,

Gold bilgisayarda X360 Slim bugünden geçerli olmak üzere Pazar gününe kadar 599TL den satılacak. X360 Elite fiyatı ile aynıdır. Stoklarla sınırlıdır... Mağazaya özel bir kampanya olduğu için internet sitesine yansıtılmamıştır. Bahçelievler Gold PC den teymin edebilirsiniz. Konsol bölümüyle ilgilenen Behçet bey yardımcı olacaktır size...

sağol Atila dostum eyvallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rebellion -- 18 Eylül 2010; 15:07:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: imaginary

quote:

ben bugün aldım daha doğrusu abim aldı ürün 250 gblık ürün çok mutlu oldum ya temmuzdan beri kovalıyodum

Hayırlı olsun kardeş. Acaba hangi mağazadan aldınız konsolu? Bahçelievler mi?

evet bahçelievler mağazası yalnız içinden oyun felan çıkmıyor. benim bir yerden oyun bulmam lazım . bir şey sorucam xbox gelir gelmez demo indirme şansım var mı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: imaginary

quote:

Hayırlı olsun kardeş. Acaba hangi mağazadan aldınız konsolu? Bahçelievler mi?

evet bahçelievler mağazası yalnız içinden oyun felan çıkmıyor. benim bir yerden oyun bulmam lazım . bir şey sorucam xbox gelir gelmez demo indirme şansım var mı

xbox taki en büyük sıkıntı bu işte oyun piyasası yok ve tek tük varsa bile çok pahalı, forumda orj kullanan bir kaç kişi (diğer xbox kullananlara göre bir kaç sayılır) var onlardan takas yada zavvi ve shopto siteleri ile haşır neşir olacaksın, postada kaybolma riski düşüktür oyunların ama her ihtimale karşın çat pat ingilizce şart

• atila çok şağol bende tesekkür etmeyi unuttum
  • ben mesela şu an fifa 11 demosunu indirip kuramazmıyım
  • her türlü kurarsın live a girmene kim engel olabilir ki şuan :)
  • yok yani puan felan şartmı ya da paketten puan geliyor mu özellikler bir şey yapmam lazım mı onu bilmiyorum
  • xbox kullanıcıları daha iyi bilir ama paketten kısa bir süre için 1 ay olabilir 1 hafta olabilir live kodu çıkıyordu. Ben öyle sistem göremedim ps3 sayesinde tadını çıkar Live in eşsiz bir sistemdir.
  • teşejjürler çıkarmaya çalışıcam gerçi fw çıkınca yaptırıcam ama bir süre live da takılırım
  • Alan arkadaşlara hayırlı olsun. Live' a üye olur olmaz 1 ay ücretsiz istediğin gibi takılabilirsin. Demo indirebilir, MS puanı alarak Arcade oyunlar oynayabilirsin.
  • o güzelim cihaza yazık olur bence iyi düşün sonuçta ucuza zahmetlide olsa bulursun oyun ayrıca Live Games on demand var sana ucuz ama eski oyunları satıyor hdd ne kuruyorsun kaldı ki Live da yüzlerce oyun varr. Yazık olur güzelim cihaza en fazla 1 yıl görürsün live ı sonra kırarlar şişeni :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myresistance -- 18 Eylül 2010; 15:39:03 >
  • ya çok kararsızım durumun gidişatına göre fikrim değişebilir şu an en azından bir tane orjinal oyun bulmam şart ama ikinci el tüm para konsala gitti ne yazık ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Alan arkadaşlara hayırlı olsun. Live' a üye olur olmaz 1 ay ücretsiz istediğin gibi takılabilirsin. Demo indirebilir, MS puanı alarak Arcade oyunlar oynayabilirsin.

ya asıl merak ettiğim demo indirirken ms puana ihtiyacım var mı yani xboxı ilk internete bağlayıp golda bağlandığımda herhangi bir ücret vermeden hemen demo indirebilir miyim
  • cemo bak şu da var fw li kullananların çoğu oyunların büyük bir kısmını bitirmiyr bile ancak bir kaçı geçiyor öyle sen fw attırma orj kullan tadını çıkar suyunu çıkar oyunların hem bak ps3 teki psn gibi oyun kıtlığıda yok yüzlerce oyun var live da alırsın paranlar 200 tane oyunun olacağına live dan ban korkusu olmadan 10 oyunun olsun ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: isimsizpost

cemo bak şu da var fw li kullananların çoğu oyunların büyük bir kısmını bitirmiyr bile ancak bir kaçı geçiyor öyle sen fw attırma orj kullan tadını çıkar suyunu çıkar oyunların hem bak ps3 teki psn gibi oyun kıtlığıda yok yüzlerce oyun var live da alırsın paranlar 200 tane oyunun olacağına live dan ban korkusu olmadan 10 oyunun olsun ;)

öneriniz için teşekkürler orjinal oynamaya çalışacağım eğer çok şıkısırsam oyun almam zorlaşırsa fw yi deneyeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: isimsizpost

cemo bak şu da var fw li kullananların çoğu oyunların büyük bir kısmını bitirmiyr bile ancak bir kaçı geçiyor öyle sen fw attırma orj kullan tadını çıkar suyunu çıkar oyunların hem bak ps3 teki psn gibi oyun kıtlığıda yok yüzlerce oyun var live da alırsın paranlar 200 tane oyunun olacağına live dan ban korkusu olmadan 10 oyunun olsun ;)

+1

O kadar evde oyun var,sadece sabahtan akşama kadar battlefield bad company 2 ve mw2 oynuyorum,diğerleri bir köşede paslanıyor
  • quote:

evet gittim aldım 250gb Slim xbox360 599TL ye kaçırmayın derim

quote:

Orijinalden alıntı: Atila

Slm arkadaşlar,

Gold bilgisayarda X360 Slim bugünden geçerli olmak üzere Pazar gününe kadar 599TL den satılacak. X360 Elite fiyatı ile aynıdır. Stoklarla sınırlıdır... Mağazaya özel bir kampanya olduğu için internet sitesine yansıtılmamıştır. Bahçelievler Gold PC den teymin edebilirsiniz. Konsol bölümüyle ilgilenen Behçet bey yardımcı olacaktır size...

sağol Atila dostum eyvallah

Rica ederim dostum, hayırlı olsun...

• Cidden super fiyat ya aklimi celdi... Acaba diger subelerde yok mudur bu sadece magazaya ozel mi ?
  • quote:

atila çok şağol bende tesekkür etmeyi unuttum

Rica ederim dostum, güle güle kullanın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: deeja

Arkadaşlar amerikadan 299$ verip 250gb xbox360 almakmı? Yoksa Gold' dan almakmı ? Bir seçenek daha; Yine amerika' dan 350$ verip, 160gb PS3 ve 2 adet kol almakmı? Kafayı yiyeceğim 2 gündür ne alayım diye.

amerikadan slim getirt. ya da garanti olsun diyorsan koş golda kardeşim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.