Şimdi Ara

Alto & Maruti FUN KULUP (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
9
Favori
33.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhabalar, 2005 Alto aracımıza uygun jant bulma konusunda çok zorlandım. Çelik jant takınca göbek oturmadığı için yük bijonlara biniyor ve hareket halindeyken titreme yapıyor.

Konu hakkında herhangi bir çözüm yolu varmıdır acaba?
  • Mrb arkadaşlar bende yeni 90 model alto aldım otomatik vites aracın bazı sıkıntıları var bana yardımcı olursanıZ çok memnun olurum.karbürötör vakum hortumlarının bağlantı şeması veya fotoğrafı lazım.birde şanzıman selenoid valf elektrik bağlantı fotoğrafı lazım(selenoid şanzımanın üzerinde radyatörün hemen arkas bitişiğinde kalıyor silindir şeklinde üzerinde siyah plastik bir kapak var )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suzuki oto parça
    Suzuki Çakır Oto Yedek Parça
    İçerenköy Mahallesi Doğanbey Caddesi Ertaç Sokak No:27/C
    Ataşehir/ istanbul

https://www.suzukiotoparca.com/

Diğer Sitemizhttps://www.cakirotoparca.com/
  • S.a arkadaşlar öncelikle 94 model bir maruti ile bende aranıza katıldım fakat aracımda bazı sorunlar var aracım geri viteste 2 defa takılı kaldı birinde şanzımancıda açtırdım 50 lira verdim düzeldi sonra tekrar yaptı vites koluyla biraz uğraşınca düzeldi fakat tekrarlıcak gibi duruyor bunu neden yapar sadece geri viteste oluyor diğer vitesler şıkır şıkır sorunsuz.Ve aracın motor ve şanzıman yağını değiştiricem kaç yağ koymalıyım ve nekadar filitrede değişicek motor durumu pek iyi değil biraz sesli çalışıyor lpg takılı kalın 20-50 yağmı koymalıyım yoksa 10 - 40 mı ve şanzıman için kaç kaç koymalıyım bilgi verebilecek arkadaş varsa çok makbule geçer.
  • Arkadaslar bnm boyum 190 sıgarmiyım bu arabaya arada hastaneye git gel icin kullancam motorum var zaten haftata 50-100 km arası

• Arkadaşlar merhaba, Marutti 800 2000 veya 2001 model bir araba almayı düşünüyorum ama benzin fiyatlarının yüksek olmasından dolayı lpg li olan tercih etmek daha mantıklı geliyor. Ama lpg li araçta motor nasıl olmuştur bilemeyiz tabi şansımıza kalmış biraz. Size sorum lpg li kullanan var ise dikkat etmemiz gereken durumlar nelerdir yardımcı olursa sevinirim aracı alırken özellikle. Şimdiden teşekkürler.
  • merhaba

2000 model maruti araç için orjinal kapı fitillerinin yerine kullanabileceğim
    kapı fitili öneriniz varmıdır?
  • canozay97 C kullanıcısına yanıt
    merhaba arkadaşlar suzuki marutiyi 2011 yılından beri lp0g li kullanıyorum.aracın yağ yakması motorun yağ yakması bu araçlarda radyatördendir.ben 4 delikli radyatör yaptırdım.kale radyatör.bakır kazan.2.si elektrik tesisatı zayıftı onlarıda bazı noktalara röle kullanıp düzelttim.bu arabanın şanzuman yağı bitmiş pozisyonda 12 km gittim.sanayiye öyle girdim.başka araçolsaydı şanzuman kırılmıştı.diyeceğim biçok 50000 tl lik araba kadar olmasada tofaş vs den çok ama çok sağlam yakıtı bedava....
    kafanız rahat olsun.
  • 2005 1.1 alto için sağ ön far arıyorum arkadaşlar yıldız oto sanayide bulamadım nerede bulabilirim ?

• Merhaba Arkadaşlar,

yakın zamanda 2010 model 1.0 otomatik Alto satın aldım. Araç bazı zamanlarda gaz vermeden çalışmıyor ve Rölantide tekleme yapıyor. Normal sürüşünde ve çekişinde hiç bir problem yok. Suzuki yetkili servisine götürdüm. Enjektörler tıkanmış olabilir yakıt katkısı alıp benzini düzgün bi yerden alıp 1-2 depo gezin dedi. Daha önce böyle bir durum başına gelen varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: FixeFix

Merhaba Arkadaşlar,

yakın zamanda 2010 model 1.0 otomatik Alto satın aldım. Araç bazı zamanlarda gaz vermeden çalışmıyor ve Rölantide tekleme yapıyor. Normal sürüşünde ve çekişinde hiç bir problem yok. Suzuki yetkili servisine götürdüm. Enjektörler tıkanmış olabilir yakıt katkısı alıp benzini düzgün bi yerden alıp 1-2 depo gezin dedi. Daha önce böyle bir durum başına gelen varmı
    Arkadaşlar problem gaz kelebeğinden kaynaklanıyormuş güzelce temizletip taktırdım. Şuanda hiçbir sıkıntısı yok.
  • iyi günler merhaba arkadaşlar,
    Bende bir 24.03.2020 Salı itibari ile 2011 Model 74460 km alto 1.0 MT model alarak aranıza katılıyorum.
    ismi; Tıfıl III
  • Arkadaşlar 2011 model Alto Manuel için;
    Kitapçık gerek nasıl temin edebilirim? Aracı tanımak istiyorum...
    Üzerindeki lastikleri büyük takmışlar internette farklı ölçüler var ölçüleri nasıl acaba?
    Hangi ya ve ne kadar yağ konulmalı Yağ filtreli ve filtresiz?
    Bakım aralığı 10.000 km mi?
    Bir depo ile benzinde kaç km gidiyorsunuz? (160 Tl 30 lt ile dün depoyu doldurdum 5 te yedek kalıyor sanırım oda 100 km gider gibi)
    Usb ile müzik dinlemeye geçen oldu mu? Nasıl bir yöntem izlediniz? Birkaç oto tamirciye sordum hiç birinden olmaz yok yanıtı aldım...
    Yanıtlarınız için teşekkür ederim...
  • Tıfıl II T kullanıcısına yanıt
    tavimig@hotmail.com
    Bana bi mail at sana bilgileri göndereyim

• Arkadaşlar merhaba Bu turuncu yeşil parça ne işe yarıyor iki tane hortum yeri var nereye bağlanıyor  Alto & Maruti FUN KULUP  Alto & Maruti FUN KULUP

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Merhabalar, değişim düşüncesi işe yola çıktım, düşünen arkadaşımız olursa, 2011-86500 km+Manuel+Klimalı İlan No: 897178653
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-suzuki-memurdan,2011-86500-km-plusmanuel-plusklimali-897178653/detay

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bugün aracımı sattım, ilk Exper raporundan farklı sonuç çıktı bugünkü raporda ama iki parça daha önce boyalı yer bugün orijinal çıktı ilanda ne dedi isem olumlu yönde fazlası çıktı.Yüce rabbime şükür ediyorum hele tarcanların videolarını izledikçe olumsuzluğa kapılıyordum, kullanıcıya gitti, umarım onlarda memnun olur ve mutlu olurlar, buradan Ömer Faruk bey ve ailesine hayırlı uğurlu olsun demek istiyorum, sağlıkla kalın...Birde bu alışverişte nerede ise ikinci araç satışım alacak olan belli ediyor kendini, boş mesajlar, gereksiz aramalar, ne istediğini bilmeyen artı çakallık peşinde koşan İnsanoğluna diyorum ki, kendinize /kendimize gelelim...Biz millet olarak neymişiz ne olmuşuz, lütfen biraz empati yapalım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.