Şimdi Ara

Altın gramı 500 TL olur mu ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gördü bile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 600'ü de görecek.

• merhabalar,

güncel olarak 520 TL yi gecmiş bulunmakta tahminim olması ile birlikte gerek ABD seçimi sonrası ABD halkına yapılacak olan yardım dolar artısı ve dünya ekonomil riskleri göz önüne alındığında gr altın fiyatının yıl sonuna doğru 600 TL yi görmesini bekliyorum. 2021 Aralık ayına kadarda gr 1000 TL nin üzerine gelir diye düşünüyorum. elimde bir miktar altın var 550-560 aralıgında ben bir miktarını satacağım bankada sanal olarak olan kısmı elle tutulur gercek altınları ise asla satmayı düsünmüyorum.bugün kolunuzda olan 1 bilezik 5 yıl sonra size 1 araba alabilir bakınız geçmişteki altın zıplamalarına.,

YTD

• 538

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gurbizu G kullanıcısına yanıt
    Hocam şu an altın alınır mı? Bankadan mı alınması daha mantıklı kuyumcudan mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bogazicili_zekiye kullanıcısına yanıt

Fiyat farkı çok olmadığı sürece elle tutulan altın almakt fayda var eğer altın elinde değil ise o senin altının değildir. Farzımisal dünyada 1 kg gerçek altı in var ise 23 kg sanal altın var totelde 34 kg ama aslında 1 kg. Bu sebebten ötürü imkan var ise elle tutulan yoksa dijital fiyat analizini siz yapmalısınız.. Altın yatırımı şuan top trend dünya da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.