Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
20.068
Cevap
1.361
Favori
2.119.733
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
93 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün öğlen tanıdık kuyumcudan 4 tane çeyrek aldım 540 tl verdim..135 liradan verdi 2008 yılı altınlar
  • Beyler yatirim yapmak için altin hesabi daha iyi değil mi hem güvenlik hem de bozdururken çok asagisina vermiyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PARAFESOR P kullanıcısına yanıt
    Tamam kardeş sen DOLU konuşuyorsun geri kalan alayımız boş. Bu başlıktada takılmana mesaj yazmana gerek yok harcanma buralarda değerlendir kendini

• matmuhendisi kullanıcısına yanıt
    bkm için herhangi bir ücret yok
  • Şu anda güzel bir kampanya var mı? Yatırım amaçlı alacağım. Özellikle gram altında?

• s.a. arkadaşlar banka puanlarıyla altın alınabilen hangi siteler var acaba bi arkadaş toparlasada ilk sayfaya eklesek fena olmaz
  • az önce gram altın alışı sordum her zamanki gibi tak tak hesap makinasıyla böldü çarptı 76lira dedi dedim kalsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: kobra_45

quote:

Orijinalden alıntı: uncanny

Arkadaş tamam anladık arbitraf diye bir kelime öğrenmişsin, 2 mesajdır kullanıp duruyon

Bugün indirim çekleriyle vesaire iş bankası bankamatik kartımla 127,54 TL'den çeyrek altınımı aldım, gelince de gidip bozduracağım. 135den bozsa 6,5 TL, 20 TL'de bkmexpress kampanyasından puan gelse bana yeter kardeşim..

Buna benzer bir işlemide geçen sene hepsiburada'da woops kampanyasıyla yapmıştık ve 23 tane çeyrek altın almıştım. O zaman da 250-300 TL kalmıştı.

Yani buradaki herkes öyle büyük rakamlar için uğraşmıyor. 50-200 TL ile zengin olacağını da sanmıyor. Buradaki hiç kimse altın piyasasındaki adamlar ile de yarışmıyor.

Kısacası boşa konuşuyorsun burada..

Woops efsaneydi. Birde gittigidiyor 1000 tllik altin alımına 100 tl bonus veriyordu 9 taksitle

asıl olay gittigidiyorda kişiye özel doğum gününde %5 altında geçerli indirim vardı bir zamanlar 3 sefer 1000 liralık almıştım

• Bu sarraflar gram altın fiyatlarını şişiriyorlar mı?
    Nette 85-86 iken sarrafa gidiyorsun 92-93 istiyor (24 ayar)

• Gramaltın adlı mağazadan altın alıp siparişi kargoya verilen var mı ???

http://www.n11.com/ptt-ceyrek-altin-24-ayar-2014-P31491429
  • uncanny kullanıcısına yanıt
    Hep aliyorum oradan. Surat kargo ile gonderiyor. Genelde gonderdigi gunden 1 gun sonra sisteme giriyor. İs gunleri icerisinde aksilik yoksa 24 saatte kargo yapiyor.

• İnternetten altın siparişi verdiğimizde kargoya ve altının orjinal olup olmadığına nasıl güvenebiliriz ? Mesela n11 de tavsiye ettiğiniz magazalardan ? Bu konuda garantili bir mağaza varsa paylaşır mısınız?
  • N11den altın için nasıl bir kombo yapıyoruz arkadaşlar? Baktım herkes n11'e yüklenmiş kaçırdığım ne var? :)
  • uncanny kullanıcısına yanıt
    Sikinti yok hocam sisteme kargo yola ciktiktan sonra giriyorlar daha bugün aldim çeyrek altini

• Sağolun cevaplar için :) pazartesi gelir o zaman kargolar..

• Axess kartı olana 131 tl ye geliyor çeyrek altın kliksa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karti -- 2 Kasım 2014; 9:47:46 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karti

Axess kartı olana 131 tl ye geliyor çeyrek altın kliksa

Nasıl oluyor ? Bi anlatırmısınız ?

• aropiko kullanıcısına yanıt
    100 Tl chip para var. 7 li set alabilirsiniz. 100 tl puan yüklenir.
  • marikanwap kullanıcısına yanıt
    Işçilik fiyatı alıyorlar yatırım yapacaksanız sanal altın hesabına yaptırmanızı tavsiye ederim

• ya kliksa da altin bile yok nasıl yapıyorsunuz

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.