Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
20.064
Cevap
1.360
Favori
2.118.817
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
93 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çeyrekte eski tarih yeni tarih farkediyor mu kuyumcu 2002 vermiş bana 1-2 tane

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karti

Axess kartı olana 131 tl ye geliyor çeyrek altın kliksa

Hesaplarıma göre 7li çeyrek set alımında 133TL, 10+1gr 24ayar altın alımında maliyet 83TL oluyor.Anında al-sat için çeyrekte alışlar 135den hesaplansa 2x7TL=14TL kar,gram içinse 85ten alış baz alınsa 2x11=22TL kar,bilemedin 20tl.Tercih sizin.Bana sorarsanız elbetteki gram.Hesap ortada çünkü.Detay için
    http://www.axess.com.tr/kampanya/kliksacomda-100-tl-ye-varan-chippara-firsati

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj.trust.06 -- 2 Kasım 2014; 11:51:03 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: SakinAdam16

Çeyrekte eski tarih yeni tarih farkediyor mu kuyumcu 2002 vermiş bana 1-2 tane

bozdururken farketmez.
  • dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    15 20 TL için pek girilecek iş değil. bizim memlekette alım satımlarda çok zarar ediliyor. İstanbul gibi biryerde alım satım arası fark çok değil ama burdurda küçük altın veya bilezik fark etmez alım satım arası aşırı zarar ediyor insanlar. buradan alarak zararını azaltmış olur. hepsi burada falan 150 ye satılıyor çeyrek altın kliksa şu an en hesaplı yer gibi
  • fatihkilic25 kullanıcısına yanıt
    Çeyrek Altın Darphane 7'li Paket (2014) - Ziynet - kliksa.comhttp://www.kliksa.com/urun/ceyrek-altin-darphane-7-li-paket-2014-/902274013

• quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

quote:

Orijinalden alıntı: karti

Axess kartı olana 131 tl ye geliyor çeyrek altın kliksa

Hesaplarıma göre 7li çeyrek set alımında 133TL, 10+1gr 24ayar altın alımında maliyet 83TL oluyor.Anında al-sat için çeyrekte alışlar 135den hesaplansa 2x7TL=14TL kar,gram içinse 85ten alış baz alınsa 2x11=22TL kar,bilemedin 20tl.Tercih sizin.Bana sorarsanız elbetteki gram.Hesap ortada çünkü.Detay için
    http://www.axess.com.tr/kampanya/kliksacomda-100-tl-ye-varan-chippara-firsati

133 falan gelmez kardeş en fazla 100 puan veriyor.

• amisos55 kullanıcısına yanıt
    SakinAdam16 kullanıcısına yanıt
    Nasil farketmez? Eski tarihli daha dusuk fiyata satiyorlar ve bozuyorlar. En fazla 5 tl fark eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi loremipsum -- 2 Kasım 2014; 15:00:11 >
  • hocam kliksayı aradım. görsellerde sıkıntı var dedi. altın alımlarından geçerli değil dedi müşteri hizmetleri. koşullarda da sıkıntı var. yoksa ben 7liden 10 tane aalacaktım
  • quote:

Orijinalden alıntı: screamtoronto

hocam kliksayı aradım. görsellerde sıkıntı var dedi. altın alımlarından geçerli değil dedi müşteri hizmetleri. koşullarda da sıkıntı var. yoksa ben 7liden 10 tane aalacaktım

hocam paylaştığın için teşekkürler.. bende tam almayı düşünüyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: loremipsum

Nasil farketmez? Eski tarihli daha dusuk fiyata satiyorlar ve bozuyorlar. En fazla 5 tl fark eder.

3 kere eski tarihli götürdüm kuyumcuya,tarihine bakmadı bile.sizin kuyumcuda bir sıkıntı olabilir belki.
  • resulalan kullanıcısına yanıt
    Valla ben de konuda gördüm 133 olayini emin olmak icin aradım. Ama maalesef geçerli degilmis. Sonradan iptal ediyorlarmis

• quote:

Orijinalden alıntı: screamtoronto

Valla ben de konuda gördüm 133 olayini emin olmak icin aradım. Ama maalesef geçerli degilmis. Sonradan iptal ediyorlarmis

tuh ya alacaktım bende neyse nasip değilmiş.. ben biraz daha beklemek istiyorum artık belki biraz daha düşer
  • amisos55 kullanıcısına yanıt
    Asil senin kuyumcu sikintili asagi fiyata alırlar eski ceyregi

• GokhanAtas kullanıcısına yanıt
    Hocam bende bi sefer bu konuyu bilen bir arkadasa sormustum altinda eski veya yeni tarihli diye birsey olmaz altin altindir demisti. Kuyumcular halki kazikliyor o yalanla yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasar37 -- 2 Kasım 2014; 16:25:13 >
  • N11 den altin alacagim ama bir arkadas haftasonu oldugu icin fiyati sisiriyorlar dedi, yarin almak daha mi mantikli?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yasar37 kullanıcısına yanıt
    O zaman şöyle diyelim gelenek haline getirmişler o yüzden yapacak birşey yok değil mi yoksa dediginiz mantikli altin altindir

• GokhanAtas kullanıcısına yanıt
    Tabii hocam aynen oyle maalesef yapacak birsey yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: amisos55

quote:

Orijinalden alıntı: loremipsum

3 kere eski tarihli götürdüm kuyumcuya,tarihine bakmadı bile.sizin kuyumcuda bir sıkıntı olabilir belki.

Elbette bakmıstır, siz farketmemısnızdır, 5 TL farketmesede 2-3 TL farkediyor yeni tarihli çeyrek altınla eski tarihli arasında..
  • screamtoronto kullanıcısına yanıt
    Banada vereceklerini söylediler puanı.
  • takip...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.