Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (316. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.070
Cevap
1.361
Favori
2.120.275
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
93 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sener35

Kampanyada şöyle birşey yazıyor:

Kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak günsonu işlemi sonrası bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.

Şimdi provizyona baktım elektronik gözüküyor hala.yarın belli olur puan kazanıp kazanmadığımız

Ektrede; n11.com olarak mı geçiyor, yoksa Doğuş Planet olarak mı geçiyor.
  • ahmet0691 A kullanıcısına yanıt
    Doğuş planet olarak geçiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11 Firması sepette altın var ise ikinci posa yönlendiriyor birinci posun ismi doğuş planet elektronik hiz. 1 (elektronik/teknoloji) ikinci pos doğuş planet elektronik hiz. 2 (diğer sektörler) diye geçiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar fiziki altınları bankaların altın gününde hesaba aktarırken bire bir mi aktarılıyor acaba?

Örneğin 24 ayar 1gr altın kaç gram olarak aktarılıyor. Ve 1 adet çeyrek (eski) kaç gram olarak aktarılıyor. Bilgisi olan var mı?
  • quote:

Kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak günsonu işlemi sonrası bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.

Şimdi provizyona baktım elektronik gözüküyor hala.yarın belli olur puan kazanıp kazanmadığımız

Sonuç nedir acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

Arkadaşlar fiziki altınları bankaların altın gününde hesaba aktarırken bire bir mi aktarılıyor acaba?

Örneğin 24 ayar 1gr altın kaç gram olarak aktarılıyor. Ve 1 adet çeyrek (eski) kaç gram olarak aktarılıyor. Bilgisi olan var mı?

Bankaya göre değişir, örneğin Kuveyt Türk e yatırırsan 1gr lık 24ayar altın 1 gr olarak hesaba geçerken garantiye yatırırsan 0,99 has olarak hesaba geçiyor. Çeyrek altında bankanın dönüşüm oranına göre aktarılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: projist

quote:

Sonuç nedir acaba?

Maalesef dedikleri gibi n11 den altın alındığında farklı posa yönlendiriyo ve puan kazanımı olmadı:(

• altın fiyatları daha düşer mi yoksa bu aralar almak mı lazım arkadaşlar

• Akbank altın hesabına gram havele yapan Hepsiburada dışında bir yer var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagles2

Akbank altın hesabına gram havele yapan Hepsiburada dışında bir yer var mı?

cephaneci var diye biliyorum ama bazen çok uğraştırıyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: projist

quote:

Sonuç nedir acaba?

Maalesef dedikleri gibi n11 den altın alındığında farklı posa yönlendiriyo ve puan kazanımı olmadı:(

iyi bilirim bu puan gelmemesi olayını dostum, geçmiş olsun.

• Geçen ay maximum la aldım puan geldi N11 den yanliz bu ay garanti ile aldım diğer işlemler diye gözüküyor.. Sanırım gelmez

• Arkadaşım gramaltin.com'dan dün çeyrek alırken 20 tl indirim kuponu tanımlanmış ve 218'e almış. Var mı böyle indirim kodu tanımlanan? 2 yıllık üyeyim hiç bana böyle bir kupon gelmedi
  • gramaltin.com güvenilir mi? Ben cesaret edemiyorum almaya :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: uslan_maz

gramaltin.com güvenilir mi? Ben cesaret edemiyorum almaya :(

Diğerlerine göre en güvenli diyebilirim

• emekci35 E kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayalet_tr

quote:

Arkadaşlar fiziki altınları bankaların altın gününde hesaba aktarırken bire bir mi aktarılıyor acaba?

Bankaya göre değişir, örneğin Kuveyt Türk e yatırırsan 1gr lık 24ayar altın 1 gr olarak hesaba geçerken garantiye yatırırsan 0,99 has olarak hesaba geçiyor. Çeyrek altında bankanın dönüşüm oranına göre aktarılır.

hocam eminmisiniz=
    garantinin has olarak yatırdığını biliyorum ama kuveyttürkün'de 995 milyem olarak hesapladığını düşünüyorum örneğin;40 gram 24 ayar altınım var bunu kuveyttürk direk 40 gram olar mı hesaba yatırıyor
    ayrıca sertifikalı iar altınlar için altın gününü beklemeden direk şubelere götürüp yatırabilirmiyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: uslan_maz

gramaltin.com güvenilir mi? Ben cesaret edemiyorum almaya :(

Arada gec gonderselerde sorunsuz gecen bende sizin gibi 30 bonus kampanyasi vardi guvenemedim 3.yu almamistim ama sorun cikmadi sadece 4 gun sonra falan hesaba geldi ondada zaten yogunlardi mesaj atip sormustum sorun olmaz kisacasi

Ibana dikkat edin yeter :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuveyt Türk Gaziantep Şubesine mart ayında İAR sertifikalı ve faturalı altınlarımı götürdüm.Güvenlik nedeniyle artık almıyoruz,altın günlerinde getirin dediler.Bende biraz tartıştıktan sonra çıkıp Garanti Bankası'nın anlaşmalı olduğu kuyumcuya götürdüm,hesabıma has altın olarak geçirdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeoBurak -- 6 Mayıs 2017; 17:41:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vedat25617

quote:

Orijinalden alıntı: hayalet_tr

quote:

hocam eminmisiniz=
    garantinin has olarak yatırdığını biliyorum ama kuveyttürkün'de 995 milyem olarak hesapladığını düşünüyorum örneğin;40 gram 24 ayar altınım var bunu kuveyttürk direk 40 gram olar mı hesaba yatırıyor
    ayrıca sertifikalı iar altınlar için altın gününü beklemeden direk şubelere götürüp yatırabilirmiyiz

Aynı altını 10gr olsun kuveyttürk 10gr olarak garanti 9.95 gr olarak hesabınıza aktarır. Bu bir kayıp mı hayır tamamen bankanın çalışma sistemi biri has altın 1000 saflık diğeri 995 saflıkta hesaplıyor. Şuan kullanılan külçe ler 995 saflıkta

• 
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.