Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (161. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil2 Android
5 sn
20.068
Cevap
1.361
Favori
2.119.960
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
93 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İyi akşamlar Halil bey, telefonda da söz ettiğim gibi hazırlamaya devam ediyoruz, yarın gönderim yapacağız.
  • Kendimi kaptırıp 2 tane almışım. N11 iptal için bekletiyor. Tuğrul biz iptal edemiyoruz diyor. İnşallah zorluk çıkarmazlar. 6 saattir iptal bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berrin212

İyi akşamlar Halil bey, telefonda da söz ettiğim gibi hazırlamaya devam ediyoruz, yarın gönderim yapacağız.

merhaba ben de sizden 5 gün toplamda 5 gram almak istiyorum fakat hep ücretsiz kargolu ilanlarınız var ben 5 gün bu üründen alırsam ve toplu gelirse karım nedir anlayamadım? 5 sefer kargo ödeyeceğim ve siz tek kargo yapacaksınız burda karlı olan ben değil siz oluyorsunuz yanlışım varsa düzeltin lütfen. oysa ücretiz kargo ve ücretli kargo ayrı ayrı olursa fiyat da ona göre farklı olursa . 4 gram ücretli kargo 1 gram da ücretiz kargo alırsam daha mantıklı olacak bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikaback

quote:

merhaba ben de sizden 5 gün toplamda 5 gram almak istiyorum fakat hep ücretsiz kargolu ilanlarınız var ben 5 gün bu üründen alırsam ve toplu gelirse karım nedir anlayamadım? 5 sefer kargo ödeyeceğim ve siz tek kargo yapacaksınız burda karlı olan ben değil siz oluyorsunuz yanlışım varsa düzeltin lütfen. oysa ücretiz kargo ve ücretli kargo ayrı ayrı olursa fiyat da ona göre farklı olursa . 4 gram ücretli kargo 1 gram da ücretiz kargo alırsam daha mantıklı olacak bence.

hocam bahsettiğiniz alışveriş kurgusunu hem pm den hemde konu altından dile getirmiş olmamıza rağmen henüz sonuç yok.Dediğiniz gibi şu anki durumda tek taraflı bir fayda var ama bu fayda müşteriden yana değil tabii...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kusura bakmayın geç kaldım cevap vermekte, yaparım tabii,

http://urun.n11.com/kulce-altin/5-gr-kulce-altin-iar-24-ayar-P66456969
  • Bu kampanya aç gözlü satıcılara yaradı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

Bu kampanya aç gözlü satıcılara yaradı

Aynı zamanda kargo şirketlerine yarıyor, insanlar her grama ayrı ayrı kargo ücreti ödenmesin istiyor, bu nedenle 5 günlük gönderiler birleşsin, ödemesi 1 ücretsiz 4 ücretli kargo olsun poşetim 4 gram ağır olsun diyor ama satıcılardan buna yönelik bir çalışma gelmedi. Eğer N11 satıcıların takip numaralarıyla ilgileniyorsa bu ihtimal zor tabi ama eminim vardır pratik bir çözümü. Aynı takip numarası girilebilir belki, 11 katı çek döneminde formaliteden pil alışverişleri ve sallamasyon takip numaraları oluyordu ama şimdi bir de işin içinde altın var pek pil olayına benzemez. Satıcılar yapamayabilir.

• ersyno kullanıcısına yanıt
    İyi geceler, altın fiyatı sabit kalsa tabii değiştirmem, yükseldikçe bende yükseltmek zorundayım, bugün düştü 1 gr has satışımda düştü.

http://urun.n11.com/kulce-altin/1-gr-kulce-altin-iar-24-ayar-P66456968
  • HilmiE H kullanıcısına yanıt
    Hilmi bey, mağazanın onayladığını söyleyin, iptal ederler.
  • quote:

Hilmi bey, mağazanın onayladığını söyleyin, iptal ederler.

Söyledim fakat değişen bir şey yok. Bekletiyorlar hâlâ.

• quote:

İyi geceler, altın fiyatı sabit kalsa tabii değiştirmem, yükseldikçe bende yükseltmek zorundayım, bugün düştü 1 gr has satışımda düştü.

http://urun.n11.com/kulce-altin/1-gr-kulce-altin-iar-24-ayar-P66456968

Kargo ücretsiz fiyat vermiyorsunuz ısrarla.toplu gönderim yapacaksınız.5 kargo yerine 1 kargo parası vereceksiniz.artık pakete hediye falan koyarsiniz değil mi? Toplu kargo gönderilenlere??

• Tuğrudan almıştım daha önce sorun yaşamamıştım kargoya hemen vermişlerdi, ancak dün sabah aldığım ürünü kargoya vermediler, arasak sorsak yoğunluktan derler oysaki tek kargo ile göndermek için yapıyorlar, yoğunluk beni ilgilendirme ki sonuçta ben almışım parasını ödemişim, mağazalarına birisi gitse çok yoğunuz parayı alalım yarın gel altını almı diyecekler!

Bu arada altın düştü bende zarar etmeye başladım. Gidip alsak kuyumcuda gramı 106-107 lira ama kampanya için internetten alıyoruz kuyumculara yarıyor. Bir de üstüne uyanıklık yapıp kargo parası vermemek tüm siparişleri tek kargo ile göndermek için ürünü bekletiyorlar. Kargoya bugün verse tuğrul elimize ancak pazartesi ulaşacak. Artık tuğruldan almıyorum. N11 de paradigmadan dün aldıklarım şuanda elime ulaştıyalnız onlarda da kart şeklinde olan gramlıkların resmini koymuşlar ancak oval olanlardan yollamışlar umarım satışta sorun yaşamayız...

• Daha önce yazmadım ama mesajları takip ettim. Buradaki satıcı gayet şark kurnazlığı yapıyor. Ben kesinlikle kendisinden altın almam. Benim kazanacağımdan çok o kazanacak. 1 2 lira kar ya elde edilecek ya elde edilmeyecek ama o sırf kargodan bunun bilmem kaç katı kazanacak, üstelik ben o kazansın diye kaç gün bekleyeceğim. Kargosuz ürün listelememesinin tek sebebi bu olsa gerek...
  • n11 de 1000TL üstü, %3 indirim var şuan. Altında geçerli.
  • berrin212 B kullanıcısına yanıt
    1 gram 24 ayar altını 109,99 a çekseniz olmaz mı

• 2 siparişim vardı, sonra verdiğim kargoda görünüyor. İlk verdiğimde hala hareket yok, Tuğrul kuyumculuk ne yapmaya çalışıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aduzcu

1 gram 24 ayar altını 109,99 a çekseniz olmaz mı

Kargoya verecekleri parayi bize vermek mantikli gelmiyor onlara kusurat siliniyo diye yukari yuvarliyorlar sence dusururler mi? Ben bu duruma tepki olarak diger saticilardan aliyorum.

• egemans06 E kullanıcısına yanıt
    Merhaba, isminizi göremiyorum ancak, kargoların büyük bir çoğunluğunu bugün gönderdik, asla toplu göndermemiz söz konusu değil, hiçbir zaman böyle bir amaç gütmedik, bizi bilen bilir, ürünümün de şirketimin de arkasındayım istediğiniz zaman görüşebiliriz.
  • Ciginix kullanıcısına yanıt
    İsminizi göremediğimden, siparişinizi kontrol edemiyorum, geç gönderme gibi bir amacımız asla yok. Birinin takip numarası sistem tarafından giriliyor, diğer takip nosunu biz gireceğiz, endişeniz olmasın.
    sistem tarafında
  • egemans06 E kullanıcısına yanıt
    Ayrıca eğer geç gönderdiysek, geç gönderimden doğacak zararınızı da karşılamaya hazırım, her şekilde telafi ederiz.
  • 
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.