Şimdi Ara

Altay Tankı için güzel haber yine ertelendi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    evet biraz öyle sanıyordum, 365/6 olmasada en az 362/6 gibi aklımda geçiyordu.
  • Avusturyalı bir şirket ile süreci yürütmek adına ortaklık masasına oturan ancak siyasi gelişmeler nedeni ile çalışmaya karşı çıkan Avusturya hükümetinin tepkisi üzerine bu anlaşma suya düşmüştü. Tümosan’ın hali hazırda İngiliz Ricardo PLC firması ile görüştüğü biliniyor.

Alın anlatmak istediğimiz bu! Adam karşı çıkıyor, siyasi olarak adamlara mecbursunuz ve adam diyor ki HAYIR kalıyorsunuz böyle işte

Sonra biz vatan haini oluyoruz gerçekleri söyleyince.

• Son mesajdan beri 7 yıl olmuş, vay bee.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mesela tf2000 de üzerindeki bileşenlerin yerli olması için bekledik özellikle de hss için bekledik, ama zannedersem kaan ve altay da o yapılmayacak ikisinde de motorlar geriden geliyor, buna rağmen altayda güney kore kaan da da f16 motoru ile ilk başta üretim yapılacak daha sonraki yıllarda motor da gelince yerli motor ile seri üretim devam edilecek ,her şeyin yerli olmasını beklemek bazen zarar veriyor bize. bence uzaktan etki edemeyecekleri şeylerin ilk başlarda yabancı menşeili olmasında sorun olmamalı.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.