Şimdi Ara

Alt gr ve Alt tuşlarım çalışmıyor ACİL YARDIM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Arkadaşlar alt tap yapabiliyorum ama alt gr+q alt gr+(1234567890) yapamıyorum yardım edermisiniz

• karaoğlan8952 K kullanıcısına yanıt
    Tuş kombinasyonlarını çalıştırmanız için yazılım yüklemeniz gerekiyor olabilir.
  • aniden böyle birşey oldu yazılım yüklemen gerek derken ?
  • karaoğlan8952 K kullanıcısına yanıt
    Bilgisayarının modeli ne?
  • FerqunTiler kullanıcısına yanıt
    samsung s0jtr
  • Arkadaşlar yokmu çözümü ya
  • işletim sistemini yaz bakayım, birde snaptics kullanıyorsan son gelen güncelleme sıkıntı yapmıs galiba. Sorun ne zamandır var?
  • SharpKeys diye bir uygulama var onunla istediğin tuşu istediğin komuta ayarlayabiliyorsun bi onu dene istersen.
  • Authorized kullanıcısına yanıt
    win 8.1 snaptics kullanmıyorum
  • FerqunTiler kullanıcısına yanıt
    kesin çözüm olsa daha iyi olur olmadı tuşları temizlettirmeye götürücem yada yazılım yeniliyecez
  • Arkadaşlar bende de aynı problem var.Alt gr tuşum çalışmıyor bir kaç gündür.Laptop kullanıyorum samsung marka.işletim sistemi win 8.1
    Sorunun fiziki olmadığını düşünüyorum çünkü bilgisayarıma başka bir klavye bağladım onun da alt gr tuşu çalışmadı.
  • PassMark keyboard test uygulamasıyla klavye tuşlarını kontrol ettim arkadaşlar, alt gr tuşuna bastığımda aynı zaman da ctrl tuşuna da basılmış oluyor.ama diğer tuşlarda böyle bir sorun yok.Bunu nasıl çözebilirim.
  • son durum şu arkadaşlar şuan farkettim.alt gr ile yapılan şeyler ctrl+alt gr ile yapılıyor.neden böyle değişmiş olabilir?
  • counters C kullanıcısına yanıt
    aynen harbiden ya şimdi denedim oldu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.