Şimdi Ara

ALOKONTOR dolandırmanın böylesi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 3-4 gün önce bir mesaj geldi vodafone alokontorden beni bir MT'nin arayacağına dair. Bu gün "alokontor" müşteri temsilcisi aradı vodafone servisi olduğunu kayıt karşılığında her yüklememde 4tl kontör fazladan geleceğini (100TL olana kadar) ayrıca kredi kartı ve alokontor ile kazandığım puanlarla fazladan kontör kazanabileceğimi söyledi, bana mantıklı geldi ödeme talimatı şeklinde (şifre istemedikleri için) bilgilerimi de verdim ancak ilk gelen kontörde yaptıkları dümen açığa çıktı. Telefondaki saniyede 500 kelime ile konuşan kız size bu kontörlerin HEDİYE kontör şeklinde geleceğini ve belli bir gün içerisinde kullanılabileceğini asla söylemiyor. Ben hemen kredi kartımı iptal ettirdim, 90tl mi kaybetmiş oldum ama siz dikkat edin, oraya vereceğiniz parayla ztn onların size vereceği extra kontörleri tarifeler, yükleme koşulları vs. aracılığıyla alabilirsiniz.

• Yapma hocam yüzlerce kez konuşuldu,hala bu dolandırıcılara prim veriyorsunuz :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de firmayı vodafone resmi firması zannettim. üye yaptılar. en sonunda da ücret alacaklarını belirttiler. ben de kartı iptal ettirdim.
  • Hocam nasil inanirsiniz boyle birseye ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.