Şimdi Ara

Almanya'yi bilenlerden tavsiye..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar, arkadaslarla onumuzdeki cuma veya cumartesi Almanya'ya gidecegiz. Hangi sehire gitmemizi onerirsiniz. Ve Almanya da buyuk lunapark var mi? Varsa hangi sehirde ve gercekten gitmeye deger mi? Simdiden tesekkurler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BudaCenk2 -- 30 Ekim 2012; 0:22:55 >

• Ya illaki bilen vardir Almanya'yi???
  • Berlin,Frankfurt,Munih,Düsseldorf,Köln güzel yerlerdir git. Baden-
    Württemberg yakinlarinda Rust kasabasi olacak . Büyük bi lunapark var kasabada. Ayrica Avrupanin en uzun ve hizli coasteri bu kasabada tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ELdarioN19

Berlin,Frankfurt,Munih,Düsseldorf,Köln güzel yerlerdir git. Baden-
    Württemberg yakinlarinda Rust kasabasi olacak . Büyük bi lunapark var kasabada. Ayrica Avrupanin en uzun ve hizli coasteri bu kasabada tavsiye ederim.

Hmm Munih de Berlin de fln yok yani Birde verdigin sehirler zaten hep ismini duydugumuz sehirler ancak siz 3 arkadasinizla 1 sehre gidecek olsaniz hangisine gidersiniz?
  • tabiki Berlin . ama ben 3 arkadas gidecek olsam Hamburg'u da dusunurdum. Hamburg'da cok saglam gece kulupleri var :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eldarion -- 30 Ekim 2012; 0:45:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ELdarioN19

tabiki Berlin . ama ben 3 arkadas gidecek olsam Hamburg'u da dusunurdum. Hamburg'da cok saglam gece kulupleri var :)

Anlasildi O zaman 2 şıktan birini değerlendiricez...
  • Lunaparkı cok guzeldir. Lebkuchen ve alkollü çikolata almadan dönme.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.