Şimdi Ara

ALMANYA'YA DÜŞMANLIK İNGİLTERE VE İSRAİL'İN OYUNUDUR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar son zamanlarda hükümet tarafından yürütülen bu kampanya tam bir ingiltere ve israil oyunudur Almanya geçmişte hep bize yardımcı olmuştur dünya savaşlarında bize savaş açan ülkelere karşı yanımızda olmuştur günümüzde ise en fazla Türk Almanya'da yaşamaktadır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Galiba bu da kesin bilgi arkadaşlar, bunu da yayalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prof.Celal Şengör -- 11 Kasım 2017; 1:12:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Celal Şengör

Galiba bu da kesin bilgi arkadaşlar, bunu da yayalım.

Anlamadım ne bilgisi ? Ne yayması ?

• Milletler ve devletler arasindaki iliskiler zamanla degisebilmektedir.

Bugun bizim kendimize yakın gördüklerimiz daha çok Koreliler ve Japonlardır.

• Almanyamı bize yardımcı oldu .Almanya 1 .dünya savaşında savaşı daha geniş alana yayabilmek için Omsanlıyı yanına çekti nasılmı oldu Osmanlıdaki yüksek rütbeli kişiler Almanyaya bir gidiyor tanklar ,silahlar o biçim tabi gariban Osmanlı o zamandaki dinciler ülkeye gavur icadı diyip hiç bir şey sokmadığı için onlarda diyor kesin kazanırlar bide almanya yardım edicez filan diyince hop Osmanlı ittifak devletleri arasına katılıyor .Sonra ne mi oluyor çok kısa süre içinde topraklarınınn büyük çoğunluğunu kaybediyor .Biraz tarih öğrenin şunu bilin hiç kimse çıkarı olmadığı bir işe kalkışmaz

• Almanya'nın Türkiye'ye dost olduğunu düşünmüyorum. Almanya ve ABD terör yuvasıdır, virüs ve pislik dolu ülkelerdir.
  • Devletler birbirine dost olmaz, çıkar ortağı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fretta

Almanya'nın Türkiye'ye dost olduğunu düşünmüyorum. Almanya ve ABD terör yuvasıdır, virüs ve pislik dolu ülkelerdir.

Almanya için değilde ABD için bunu diyebilirim çünkü ABD ekonomi ve savunma bakımından dünyanın en güçlü ülkesidir bu yüzden kendini dünyanın ağası zannediyor yaşı küçük olanlar bilmez 1990'daki Irak-Kuveyt arasındaki körfez savaşının sorumlusuda ABD'dir daha sonra demokrasi getireceğim yalanıyla Irakı işgal etmiş bu sayede Irak ve Kuveytin petrol rezervlerini ele geçirmiştir dünyanın başına bela olan Usame Bin Ladin'in lideri olduğu EL-KAİDE'yi ve DAEŞ'i kuranda yine ABD'dir buradaki tek amaç İSLAM'ı terör dini olarak göstermektir

• Bana göre mantıklı bir düşünce.
    Nedeni ise yine en fazla yurtdışı türkün yaşadığı ülke ile gerilimlere neden olmak.
    Tabii çıkarları ne olabilir konusunda saat 1 de verebilecek bir cevabım da yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.