Şimdi Ara

Almanya'dan sifir ve 2. el Cep Telefonlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
5.803
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

ben Almanya'dan yaziyorum sizlere.
    5 Senedir Cep telefon ve aksesuarlarini satiyorum. Su an Internet üzerinden Avrupa'ya yönelik satis yapiyorum.

Türkiye'de acik artirma sitesi hazirladik ve Cuma günü yayima girdi. Pazartesiden itibaren her gün sifir ve az kullanilmis Cep Telefonlari bir kurustan acik artirma ile satisa sunacagiz.

Telefonlari biz Kayseri'deki subemize Kargo ile gönderecegiz. Yani sitemizde Cep telefonu alirsaniz, ister kendiniz Kayserideki Subemize gelir, Telefonu inceleyip alirsiniz, isterseniz Yurtici Kargo ile gönderilir.

Bu hafta 1 Kurus'tan acik artirma ile satisa sunulacak telefonlar:
    Nokia 6230
    Nokia 7610
    Nokia 3230
    Nokia 6670

Sony Ericsson K700i
    Sony Ericsson S700i
    Sony Ericsson F500

-----------------------------------------------------------------
    Bu ikisi su an satisa sunuldu (durum 1 kurus):
    Samsung SGH-D500 (Cuma günü eklendi)
    Siemens SL55 (Cuma günü eklendi)
    -----------------------------------------------------------------

Bütün satisa sunulan Sifir Cep Telefonlarin makbuzu mevcuttur. Eger 2. el Cep Telefonu ise, kimden satin alindigina dair Belge mevcuttur. Yani bu ürünler kesinlikle calinti degildir !! Telefonlar bu Belge veya Makbuz ile yeni sahibine teslim edilecektir.

Sitemizin adresini buraya yazabilirmiyim bilmiyorum.
    Bana Email yazanlara Sayfanin Linkini gönderecegim: enes-a@web.de

Hepinize iyi aksamlar dilerim,
    tiryaki

• nasil istir bu kanka?millet simdi nasil güwenecek buna...sahsen güwenmem...eniyipazar muhabbetinden sonra
  • http://forum.donanimhaber.com/m_2610048/tm.htm

okuyunda öyle karar verin.

bu arada gümrük vs. ödeniyor mu bu telefonların. Telekomünikasyon kurumu onayı var mı?
    Milletin başını derde mi sokacaksınız IMEI klonlayarak.
  • Verdiginiz Linkteki konunun bu konu ile hic bir alakasi yok.

Bizim sattigimiz Ürünler belgelidir. Sifir Telefonun faturasi var yaninda. Yok hayir 2. el ise, o zaman bize satanin imzali belgesi var.

Ayrica calinma olmayan Telefonlarin nicin IMEI numaralari klonlansinki? Ben eniyipazar olayini bilmiyorum, ama sattigimiz ürünleri kendiniz, veya akrabaniz, arkadasiniz gelip yerinde inceleyip alabilirsiniz.

Iyi calismalar,
    tiryaki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.