Şimdi Ara

Almanya ayyıldız iphone 4 simlock varmı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar almanyada yaşayan yada haberi olan varsa almanyada ayyıldız'dan alınan iphone 4'ler simlock var mı?
    Şimdiden teşekkürler.

• bu hafta içi benimde abim gelecek,4s aldırsam mı diye düşünüyorum bi yandanda yok diyorum kararsız kaldım.
    829euro 64gb amerikaya göre pahalı ama buraya görede güzel fiyat.pasaport sıkıntısıda olmayacak. 829eurodan alabilir sanırım ? burda ne kadara satabiliriz sizce ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

bu hafta içi benimde abim gelecek,4s aldırsam mı diye düşünüyorum bi yandanda yok diyorum kararsız kaldım.
    829euro 64gb amerikaya göre pahalı ama buraya görede güzel fiyat.pasaport sıkıntısıda olmayacak. 829eurodan alabilir sanırım ? burda ne kadara satabiliriz sizce ?

Çok pahalıymış gerçekten. Hafızaya önem vermiyorsanız 520euro 8 gb iphone 4 var onu öneririm.
  • up up up
  • quote:

Orijinalden alıntı: insomnia__

Arkadaşlar almanyada yaşayan yada haberi olan varsa almanyada ayyıldız'dan alınan iphone 4'ler simlock var mı?
    Şimdiden teşekkürler.

Bildiğim kadarıyla almanyada operatörlerden alınan iphone'lar sim kilitli oluyor. sadece ordaki Apple Store'larda sim kilitsiz satılıyor. yanılıyorsam başka bir arkadaş düzeltir belki ama benim bugüne kadar duyduklarım hep bu yöndeydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRecRuiT123

quote:

Orijinalden alıntı: insomnia__

Arkadaşlar almanyada yaşayan yada haberi olan varsa almanyada ayyıldız'dan alınan iphone 4'ler simlock var mı?
    Şimdiden teşekkürler.

Bildiğim kadarıyla almanyada operatörlerden alınan iphone'lar sim kilitli oluyor. sadece ordaki Apple Store'larda sim kilitsiz satılıyor. yanılıyorsam başka bir arkadaş düzeltir belki ama benim bugüne kadar duyduklarım hep bu yöndeydi

Böyle olmadıgını ümit ediyorum orda yaşayan arkadaşlarda inşallah belirtir fikrini..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.