Şimdi Ara

Almanlar bize terörist diyorlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
2
Favori
957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kimse de dememiş. Kanalın hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donald Trump

quote:

Orijinalden alıntı: HIGHER

quote:

Orijinalden alıntı: Donald Trump

Sen de onlara "teröristlere yardım edenler" diyorsun.

etmiyorlar mı?
    biz ne yaptıkda bize terörist deme cürretini kendinde buluyorlar?

İşte onlar da sana "değiller mi?" diyorlar.

eminmisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ictopbasli

Kimse de dememiş. Kanalın hayırlı olsun.

sağol goççum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rothture

Ben de oyunlarda denk geliyorum arada böyle. İngilizcesi iyi olan arkadaşlara önerimdir hemen parlamayın karşıdaki insana. Çünkü o kendi ülkesinde medyada bizi nasıl yansıtıyolarsa o şekil tanıyor bizi. Önce neden sizi terörist olarak gördüğünü sorun, sonra da adam akıllı anlatın.

Geçen gün Rocket League oynarken tanıştığım İngiliz biriyle 1 saat muhabbet ettik Türkiye hakkında. Bazı veletler var CS'de falan ( Oyunu bırakma sebeplerimdendir ) takım iyi giderken muhabbet açılır o sırada " Nerelisiniz beyler ? " gibi bi muhabbet döner. O sırada veledin teki çıkıp " TÖRKEY TÖRKEEY ALLLAAAHUUUAAKKKKBAAARR " falan yapar işte o velet bu oyunlarda bizi temsil ediyor. En ufağından Town of Salem isimli bir roleplay oyunu var bilenler bilir. Adamlar Türk bebelerden öyle bıkmış ki apayrı bir server açmışlar bizlere özel Babalarından yalvar yakar aldıkları kredi kartlarıyla bu oyunları alıp sonra da bizi böyle temsil ettikten sonra onlar da bize ne deseler haklılar. Ben de sakin kafayla girdiğim oyunda takımımda yabancı bir dille konuşan " TÖRKEY ULAN SİZİN .... OLOOM ZAAA ALLAHUAKBAAR " diye sözler sarfeden birini istemem.

Velhasıl kelam aklı başında olan büyük küçük herkesten ricamdır, online platformlarda saçma sapan hareketlerden kaçının. Teşekkürler

Helal olsun bunu alıntılıyorum okumayan varsa okusun!!!

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.