Şimdi Ara

Almanlar bize terörist diyorlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben kendimde yaşadım başka bir oyunda bunu
    teröristlere yardım edenler kendileri bide bize terörist diyorlar

https://youtu.be/fHd0l22k-_A?t=11

• Mv bile ulkesindeki insanlara terorist diyor nolcakki alman dese cokmu.. Viz gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avrupanın kandiline bak hele Putin'in cebinde akrep taşıyan sonuçlarına katlanir sözünü unutmamak lazım

• Counter strike oyununu bildim bileli sevmem çünkü beta versiyonunda terörist takımında Allahu ekber diye bağıran bir karakter vardı. Amaçları algı yaratmaktı ve fazla tepki gelince oyun çıktığında o kısmı oyundan silmişlerdi.

Oyun oynarken çok dikkat edin.

• Valla hiç öyle ''aman birileri de memleketin yarısına terörist diyor'' diye popülizm kasmaya gerek yok. Bu online oyunlarda gelen Alman ve Polonyalı ırkçılar kadar geri zekalısını bu memlekette bile bulamazsın. İnsan yaşadığı ülkenin değerini bu aptalları görünce bir kez daha anlıyor.

Birkaç kez ben de Türk olduğumdan ötürü bunların ırkçılığına maruz kaldım. Irkçılığa maruz kalmak insanı çok berbat hissettiriyor. Dünyanın en sakin adamıyım elim ayağım titremiş, dilim tutulmuştu sinirden. O an karşımda olsa katil olabilirdim rahatlıkla.
  • banada blr diye bir oyunda terörist demişdi bir alman bi tane mod var eskiden beri oynarız onla oda alman hemen beni savundu kapa çeneni banlarım felan dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: asosyal mühendis

Counter strike oyununu bildim bileli sevmem çünkü beta versiyonunda terörist takımında Allahu ekber diye bağıran bir karakter vardı. Amaçları algı yaratmaktı ve fazla tepki gelince oyun çıktığında o kısmı oyundan silmişlerdi.

Yıl kaç

• Klavye komandoları kapışmış
  • Almanlara göre biz teröristiz pkklilar iyilim melegi zaten

• Sen de onlara "teröristlere yardım edenler" diyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donald Trump -- 17 Şubat 2017; 2:14:13 >
  • Ben de oyunlarda denk geliyorum arada böyle. İngilizcesi iyi olan arkadaşlara önerimdir hemen parlamayın karşıdaki insana. Çünkü o kendi ülkesinde medyada bizi nasıl yansıtıyolarsa o şekil tanıyor bizi. Önce neden sizi terörist olarak gördüğünü sorun, sonra da adam akıllı anlatın.

Geçen gün Rocket League oynarken tanıştığım İngiliz biriyle 1 saat muhabbet ettik Türkiye hakkında. Bazı veletler var CS'de falan ( Oyunu bırakma sebeplerimdendir ) takım iyi giderken muhabbet açılır o sırada " Nerelisiniz beyler ? " gibi bi muhabbet döner. O sırada veledin teki çıkıp " TÖRKEY TÖRKEEY ALLLAAAHUUUAAKKKKBAAARR " falan yapar işte o velet bu oyunlarda bizi temsil ediyor. En ufağından Town of Salem isimli bir roleplay oyunu var bilenler bilir. Adamlar Türk bebelerden öyle bıkmış ki apayrı bir server açmışlar bizlere özel Babalarından yalvar yakar aldıkları kredi kartlarıyla bu oyunları alıp sonra da bizi böyle temsil ettikten sonra onlar da bize ne deseler haklılar. Ben de sakin kafayla girdiğim oyunda takımımda yabancı bir dille konuşan " TÖRKEY ULAN SİZİN .... OLOOM ZAAA ALLAHUAKBAAR " diye sözler sarfeden birini istemem.

Velhasıl kelam aklı başında olan büyük küçük herkesten ricamdır, online platformlarda saçma sapan hareketlerden kaçının. Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: H.B.V

quote:

Orijinalden alıntı: asosyal mühendis

Counter strike oyununu bildim bileli sevmem çünkü beta versiyonunda terörist takımında Allahu ekber diye bağıran bir karakter vardı. Amaçları algı yaratmaktı ve fazla tepki gelince oyun çıktığında o kısmı oyundan silmişlerdi.

Yıl kaç

okumuş sağdan soldan gelmiş işte. 20 yıl önce olan olayı böyle algılayacak birinin torun sevmesi lazım şuan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donald Trump

Sen de onlara "teröristlere yardım edenler" diyorsun.

etmiyorlar mı?
    biz ne yaptıkda bize terörist deme cürretini kendinde buluyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tugrul_512bit

Klavye komandoları kapışmış

yanlış anlama ama oğuz sasinin 1.90 boyu var realde yemez yani terörist demek
  • olur mu almanlar bizi kıskanıyor.
  • Eren kullanıcısına yanıt
    Aynen laf olsun torba dolsun.
  • hayir diyenler
    15 temmuzcularda bir olanlardır
    haindir
    laflarını duydu bu ülke
    yemişim almanın demelerini..
  • Allahu ekber demek suçmu

• Almanya'daki keko ve hevallerden kaynaklanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HIGHER

quote:

Orijinalden alıntı: Donald Trump

Sen de onlara "teröristlere yardım edenler" diyorsun.

etmiyorlar mı?
    biz ne yaptıkda bize terörist deme cürretini kendinde buluyorlar?

İşte onlar da sana "değiller mi?" diyorlar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.