Şimdi Ara

alldebrid mi? real-debrid mi? yada hangi debrid? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.064
Cevap
45
Favori
168.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Debridmax üyeliğim bitmek üzere.Fiyatı da uygun olduğu için bu servisi kullanıyordum, fakat şu anda indirme sınırları biraz fazlalaştı:
    Uploaded Uploaded.to dl max: 0/5
    Depositfiles Depositfiles dl max: 0/5
    Uploading Uploading dl max: 0/15
    Filefactory Filefactory dl max: 0/15
    4shared 4shared dl max: 0/15
    Letitbit Letitbit dl max: 0/5
    Şu anda yukarıdaki şekilde Debridmax'de durum. Ne önerirsiniz arkadaşlar?

Not: Uploaded.to ile Fileserve'i şu aralar daha çok kullanıyorum.

Düzenleme Nedeni: İmlâ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zafer_b -- 3 Aralık 2011; 12:44:18 >
  • Arkadaşlar, JDownloader'ı Real-Debrid'den indirdim ama listede RD yok. Nasıl ekliyoruz RD'yi JDownloader'a?

Düzeltme: Baştan yükledim, düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jay jay justified -- 3 Aralık 2011; 19:03:45 >
  • Arkadaşlar, debridmax'de kampanya yapmışlar yılbaşı nedeniyle. Fiyatlar aşağıda:

alldebrid mi? real-debrid mi? yada hangi debrid?
  • Ekşi'de elemanın birinin yazdığına göre Debridmax'te bir süre sonra "premium hesap alın" gibi bir şey diyorlarmış, doğru mu?
  • Fileserve, Wupload ve Filesonic gibi bazı siteler debrid türevlerine karsı yeni bir önlem gelistirmisler debrid premium hesabınız olsa bile indirme ya olmuyor yada oldukca sorunlu
  • filesonic wupload gene normal indirebiliyorum debridmaxtan ama fileserve sistem degisti dogrudur oron gibi oldu o da sadece 3 link indirmeye izin veriyo günde keyifleri bilir merakli diil kimse fileserveye
  • alldebrid üye ol 2 gün bedava diyor oldum tanımlamadılar sahtekar herıfler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Samednr

Bakdım hiç kimse fast-debrid almayacak, ben aldım. Şu ana kadar alldebrid, realdebrid, debridmax kullandım, fast bunların en kötüsü diye bilirim. En çok gerekli olan sitelerden hiç biri çalışmıyor: Letitbit, Fileserve, Wupload, Depositfiles, Uploadstation, Vip-file, Turbobit, x7.to, Freakshare. Galiba çalışan siteleri yazsaydım daha rahat olurdu: Filesonic, Uploaded, Hotfile.
    Ben dün onlara yazıb, 1 dolar karşılığında 1 günlük denem süreci vermelerini istemişdim. Bana cevab olarak bunları yazdılar: "Biz verdiğimiz hizmetin kalitesini kanıtlamak zorunda değiliz. Biz şimdiye kadar en iyi kalite sunuyoruz. Deneme süreci vermiyoruz ve buna göre de bizim hizmetimiz iyi çalışıyor"
    Bu gün cevab olarak onlara şunları yazdım: Ben şu an sizin neden deneme süreci vermediğiniz anladım. Çünkü sizin hizmet tüm zamanların en kötü hizmetidir. Sizde en gerekli siteler çalışmıyor. Sizden premiuim aldığıma pişmanım.
    Siz de fast-debrid-den premiuim almayın.

Fast debrid sitesinde bir az değişiklikler olmuş. İyi yönde galiba. Letitbit, wupload, Vip-file, X7, Mixturevideo, Filesonic, Uploaded, Hotfile, 4shared çalışıyor. Ama Depositfiles, Fileserve, Uploadstation, Filejungle, Uploading, Filefactory, Turbobit, Uploadbox hala çalışmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Samednr -- 19 Aralık 2011; 8:44:00 >

• letitbit.net
    vip-file.com

destekleyen var mı bildiğiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihattr

Debridmax ben de almıştım. Onda da Wupload, Fileserve, Depositfiles, belki de diğer bazıları sık sık pasif oluyor. Alldebrid'e göre pek de avantajı yok. Yalnız fiyat farkı olduğundan öne çıkıyor.

quote:

Orijinalden alıntı: freedomfighter

fileserve bozuk buarada debridmaxta 3-4 gündür bilgi verim

arkadaşlar debridmax ta fileserve durumu nedır su anda ona gore alacagım
  • quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

quote:

Orijinalden alıntı: nihattr

Debridmax ben de almıştım. Onda da Wupload, Fileserve, Depositfiles, belki de diğer bazıları sık sık pasif oluyor. Alldebrid'e göre pek de avantajı yok. Yalnız fiyat farkı olduğundan öne çıkıyor.

quote:

Orijinalden alıntı: freedomfighter

fileserve bozuk buarada debridmaxta 3-4 gündür bilgi verim

arkadaşlar debridmax ta fileserve durumu nedır su anda ona gore alacagım

Hiç çalışmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kim o

letitbit.net
    vip-file.com

destekleyen var mı bildiğiniz ?

Real-debrid destekliyor. Bazeb deaktif oluyor, ama idare eder.
    Şu an her ikisi çalışıyor ve günlük 5gb limit var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Samednr -- 28 Aralık 2011; 19:09:06 >
  • 2leeech.com? nasil bilirsiniz iyimidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarquisDeSade

2leeech.com? nasil bilirsiniz iyimidir.

13$ aylık çok pahalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarquisDeSade

2leeech.com? nasil bilirsiniz iyimidir.

Çok kaliteli, sorun yaşamazsınız ama 13$ pahalı.
  • alldebrid e üye oldum. ilk gün iyiydi jdownloadera linkleri yapıştırdım sabaha kadar indirir dedim ama nerdeeeee. sabah baktım yarıda gitmiş. bugün siteye girdim indirmem için link üretiyor fakat verdiği linkler sahtemidir nedir verdiği linklerden bir türlü indirme yapamadım. bu akşam yine deneyim dedim sitelerdeki linkleri yapıştırıyorum link ürettiriyorum bu seferde üye girişi yapın diye saçmalayıp duruyor. sonuç olarak 1 aylık olarak almış olduğum premium üyeliğim galiba daha ikinci günü elimde patladı. eğer denemek isteyen varsa 1 aylıktan fazla almasın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cool111

alldebrid e üye oldum. ilk gün iyiydi jdownloadera linkleri yapıştırdım sabaha kadar indirir dedim ama nerdeeeee. sabah baktım yarıda gitmiş. bugün siteye girdim indirmem için link üretiyor fakat verdiği linkler sahtemidir nedir verdiği linklerden bir türlü indirme yapamadım. bu akşam yine deneyim dedim sitelerdeki linkleri yapıştırıyorum link ürettiriyorum bu seferde üye girişi yapın diye saçmalayıp duruyor. sonuç olarak 1 aylık olarak almış olduğum premium üyeliğim galiba daha ikinci günü elimde patladı. eğer denemek isteyen varsa 1 aylıktan fazla almasın derim.

Alldebrid iyi çalışmıyor. Real-debrid ondan bir az iyi.
  • arkadaşlar alldebridi yaklaşık 3 aydır kullanıyorum fileserve de bi sıkıntı oldu ama sanırım çözdüler. bir gün kapalı kaldı hemen açıldı şimdi sorunsuz kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanaxu

arkadaşlar alldebridi yaklaşık 3 aydır kullanıyorum fileserve de bi sıkıntı oldu ama sanırım çözdüler. bir gün kapalı kaldı hemen açıldı şimdi sorunsuz kullanıyorum.

Şuanda hiçbir debrid servisi Fileserve'ün politikası nedeniyle Fileserve'den indirtme olanağı sunmamaktadır. Buna Alldebrid de dahildir.
  • evet kardeşim haklısın denedim şimdi çalışmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.