Şimdi Ara

alldebrid mi? real-debrid mi? yada hangi debrid? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.063
Cevap
45
Favori
167.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.alldebrid.org/ şuanda kapalı,böyle sorunlar gayet normal(saldırmasalar şaşardım)çünkü bana göre Albedrid süper bir site .5 aydır kullanıyordum,gayette memnun kaldım.Debrid sitelerinin arasındada en iyisi,çünkü alldebrid hariç bütün debrid siteleri kapalı kutu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi izmirden -- 12 Eylül 2011; 17:46:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanbabax

Arkadaşlar site şu an açılıyor problem sanırım giderilmiş,

Real debrid'in Facebook sayfasında kapalı iken kaybettiğimiz premium günleri ne olacak tarzı bişi sormak istedim verdiği cevap çok ilginç satıcı zihniyeti.... Yorumm Sizlerin...

alldebrid mi? real-debrid mi? yada hangi debrid?

Satıcı da haklı aslında, bize kaybettiğimiz günleri vermelerine gerek yok.Zaten 30 gün 4 Euro ve biz 65 tane sitenin üyeliğine sahip oluyoruz.Adamları da düşünmek lazım.

quote:

Orijinalden alıntı: izmirden

http://www.alldebrid.org/ şuanda kapalı,böyle sorunlar gayet normal(saldırmasalar şaşardım)çünkü bana göre Albedrid süper bir site .5 aydır kullanıyordum,gayette memnun kaldım.Debrid sitelerinin arasındada en iyisi,çünkü alldebrid hariç bütün debrid siteleri kapalı kutu.

Açık bende, dün geceden beri girebiliyorum.

Yukarda verdiğim iki alldebrid adres uzantısı da açık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Capt. Awesome -- 11 Eylül 2011; 17:48:32 >
  • Arkadaşlar dealmiydi öyle bi debrid vardı başı d ile başlayan fazla site desteği yoktu fakat ucuzdu o siteyi unutdum linkini hatırlayan varsa versin veya ucuz sağlam debrid adresleri alldebrid çok gidiyo onun yerine bunu kullanıcam yedek adres olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Capt. Awesome

quote:

Real debrid'in Facebook sayfasında kapalı iken kaybettiğimiz premium günleri ne olacak tarzı bişi sormak istedim verdiği cevap çok ilginç satıcı zihniyeti.... Yorumm Sizlerin...

Satıcı da haklı aslında, bize kaybettiğimiz günleri vermelerine gerek yok.Zaten 30 gün 4 Euro ve biz 65 tane sitenin üyeliğine sahip oluyoruz.Adamları da düşünmek lazım.

quote:

http://www.alldebrid.org/ şuanda kapalı,böyle sorunlar gayet normal(saldırmasalar şaşardım)çünkü bana göre Albedrid süper bir site .5 aydır kullanıyordum,gayette memnun kaldım.Debrid sitelerinin arasındada en iyisi,çünkü alldebrid hariç bütün debrid siteleri kapalı kutu.

ya iyide bundan sonra hep böyle olacaksa o verilen 4 euro da havaya atılmış paradan başka birşey değil son üç gündür hiç kullanılmıyor real-debrid...
  • quote:

Orijinalden alıntı: skynet

quote:

Orijinalden alıntı: Capt. Awesome

quote:

quote:

ya iyide bundan sonra hep böyle olacaksa o verilen 4 euro da havaya atılmış paradan başka birşey değil son üç gündür hiç kullanılmıyor real-debrid...

Haklısınız.
  • Alldebrid bana 3-4 gün artı süre vermiş bu saldırılar yüzünden, gerek yoktu ama teşekkür ederim.
  • fast-debrid suan en ucuz.diger debridler gibi extra gun icin 4 ay uyelik almaniza gerek yok.1 aylik uyelikten itibaren aninda extra gunu veriyor ve suana kadar saldirildigini da gormedim.
  • Real-debrid yine ulaşılamıyor.Yine saldırı var herhalde :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertunc23

Real-debrid yine ulaşılamıyor.Yine saldırı var herhalde :(

Şu an ulaşılabiliyor, saldırı değilmiş yaşanan bir problemden dolayı olmuş fakat düzeltmişler bu tür olaylar hayli halamet değil...sistem çok güzel umarım bişey olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: kirmizibulten

fast-debrid suan en ucuz.diger debridler gibi extra gun icin 4 ay uyelik almaniza gerek yok.1 aylik uyelikten itibaren aninda extra gunu veriyor ve suana kadar saldirildigini da gormedim.

alldebrid 4 ay da değil, aylık üyeliğe 15 puan veriyor, 150 puanınız olduğunda 1 aylık premim hak ediyorsunuz, yani aylık hesap alıyorsanız 10 ay
  • Alldevrid harici deneme veren var mı?

Ben rapidgen kullanıyorum ama rapid-share, fileserve, **** çalışmıyor. Sıkıntı olmaya başladı.

Alldebrid güzel gibi. Birkaç linki sorunsuz indirdi. Büyük sitelerin linklerini test edeceğim.
  • Şu anda Realdebrid ve Alldebrid'de fileserver çalışmıyor.bu 2 site 2009 yılından beri hizmet veriyormuş.Umarım bundan sonrada sorun olmaz.
  • arkadaşlar acil yazın alldebrid de durum ne alıcam da şimdi ondan mı alsam başka mı alsam? ve önerdiklerinizde jdownloader eklentisi var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rock_zebani

arkadaşlar acil yazın alldebrid de durum ne alıcam da şimdi ondan mı alsam başka mı alsam? ve önerdiklerinizde jdownloader eklentisi var mı?

Yeni kayıt olursanız 2 günlü deneme veriyor. Jdownloader eklentisi var. Nasıl yapılacağı sitesinde yazıyordu.

Üyelik girişi yapınca çalışmayanlar kırmızı ile görülüyor ama bazen yeşil olanlarda da problem çıkabiliyor. Deneme şansınız varsa en iyisini görürsünüz.
  • bir de DebriDns var bu site diğerlerinden biraz farklı premium üyelik alırsanız diğerleri gibi oluyor ve gayet başarılı ama premium almasanız da her gün 2 gb veri indirebiliyorsunuz bedava olarak mail adresi cookie falan uğraşmadan. Ama dns ayarlarınızı onların istediği gibi yapmanız gerekiyor, sitelerinde yazıyor zaten.http://debridns.com/en/
  • quote:

Orijinalden alıntı: wadowada

bir de DebriDns var bu site diğerlerinden biraz farklı premium üyelik alırsanız diğerleri gibi oluyor ve gayet başarılı ama premium almasanız da her gün 2 gb veri indirebiliyorsunuz bedava olarak mail adresi cookie falan uğraşmadan. Ama dns ayarlarınızı onların istediği gibi yapmanız gerekiyor, sitelerinde yazıyor zaten.http://debridns.com/en/

nasıl çalışıyor ?
    üye oldum dns ayarlarını yaptım

ama ilgili sitelerden indirme yapamadım
    siz nasıl kullanıyorsunuz anlatırmısınız bizlere
  • Debridns'yi ben de gördüm, üye oldum ama sadece Mega upload var diye düşünüp DNS ayarı bile yapmadım. Kaç site var toplamda?

Düzenleme: Şimdi yaptım ve Mega Upload sorunsuz oldu. Benim yaptığım şu şekildeydi. Mega upload indirme sayfası açık. Diğer sekmeden debride giriş yaptım. 15 saniyedan az fazla bekleyip taaryıcıyı kapayıp açtım ve oldu. Diğer siteler için de var mı acaba?

Düzenleme 2: Rapid-share de çalışıyor. Direk premium gibi indirmek istiyor linki.

Büyük siteleri test ettim: rs, mu, wu, fs, fso, hf kabul ediyor. Tam listeyi merak ediyorum. İndirme hızı çok iyi. Kota sınırsızsa fiyatı da çok iyi. Desteklenen siteler bunlarmış.http://www.debridns.com/en/services sayfasında "Traffic Services" manüsünde.

Uyarı: DNS değiştirdiğimizden dolayı önemli sitelerdeki önemli işlerinizi yaparken bir kere daha düşünün.

Siteyi hatırlatan arkadaşa teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihattr -- 11 Ekim 2011; 3:23:18 >
  • Bunun da yakında sonu gelir. Bedava her gün 2gb. İnşallah uzun sürer.
  • "Birincil DNS: 85.17.255.198, İkincil DNS: 46.19.33.120" olacak şekilde ayarlıyorsunuz. Günlük 2 GB bittiğinde başka bir üyelikle devam edebiliyorsunuz sanırım sitedeki tabloda Free kullanımda dahi IP başına pc kullanımını Unlimited olarak göstermiş, öyle değilse bile bilinen yöntemlerle indirmeye devam edebilirsiniz.
    Siteler ise Rapid-share, Mega-upload, Hotfile, Megavideo, Fileserve, Filesonic ve Wupload ile sınırlı... (site kendini bu paylaşımda sitelerinde premium üyelik olarak gösteriyor siz mesela **** e bağlanıyorsunuz orada sanki "debridns" isimli bir üyelikle giriş yapmış gibi karşılanıyorsunuz)
    Ama dnsnizi değiştirdiğinizde bazı sitelere giremeyebiliyorsunuz aksaklıklar oluşabiliyor bunu da söyleyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wadowada -- 12 Ekim 2011; 16:53:36 >
  • linki açın adres ,satırından otomatik iniyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.