Şimdi Ara

alldebrid mi? real-debrid mi? yada hangi debrid? (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.063
Cevap
45
Favori
167.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • rapid linki indiriyorum 2. 3. kez deneyince indiriyor ama bunun daha kolay bir yolu olmalı. yani linklere tek tek tıklayıp indirmek yerine bir program ile indirilebilseydi

edit:
    idm ile sorunu çözdüm. alldebrid idm'yi destekliyormuş. sitede tavsiye ediyor aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wa$abi -- 5 Mayıs 2012; 9:10:45 >
  • Real Debrid büyük bi site çok fazla kullanıcısı var doğal olarak hizmet daha fazla ve yenilik daha fazla. Alldebrid daha küçükhizmet bakımından oda güzel ve daha az sorun çıkarıyor.
  • arkadaşlar bi kaç günlüğüne premium hesap verebilecek var mı
    netload için..
  • şuanda real-debridde hangi sitelerde sınır var birde hangisini tavsiye edersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: evilboy51

şuanda real-debridde hangi sitelerde sınır var birde hangisini tavsiye edersiniz?

eh çok hangi hostları kullandığınıza bağlı. Ona göre bir öneri sunabiliriz.

Real debrid, alldebrid'in her zaman 1 adım önünde; fakat real debrid'in netload, ****, ul.to gibi hostları sıklıkla hata veriyor. Ama real debrid ul.to'da mesela sınırsız indirmeye izin veriyor. gibi.

Anlıcağınız sıklıkla hangi hostlardan indirme yaparsınız?
  • İkisinide denedim real debridi sakın ve sakın almayın çok çok düşük hızı ve sürekli kopuyor. alldebrid ise kullandığım kadarıyla sorunsuz mükemmel. ul.to kotası kaç acaba alldebridde
  • uploaded.to sorunlu idi zannedersen ..

Sadece belirli basli sharing sitelerini kullanacaksaniz ayda 10-15 tl 'ye kiralama yoluna da gidebilirsiniz r1* 'da falan var kiralayanlar ..Ancak ben rus siteleri açısından shareflare,letitbit,gigapet bunların dışında r*pidshare icin denedigimde alldebrid hakkaten cok iyi idi ..Ancak filemonster ve uploaded.to ya sorunlu yada hic desteklemiyor idi hatirladigim kadari ile
  • bu tür sitelerden trial veya düşük hızlı ücretsiz hesap veren var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silphatos

bu tür sitelerden trial veya düşük hızlı ücretsiz hesap veren var mı?

alldebrid
  • evet siteye görünce farkettim demin teşekkürler :) ama trial sadece ul.to, bayfiles ve netload için çalışıyormuş o kötü oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silphatos

evet siteye görünce farkettim demin teşekkürler :) ama trial sadece ul.to, bayfiles ve netload için çalışıyormuş o kötü oldu.

en sık kullanılan hostlar için deneme vermiş. Kötünün iyisi yine. Bence bunları kullanarak fikir sahibi olursunuz alldebrid hakkında. Ki alldebrid pre. almanızı tavsiye ederim.
  • real-debrid den almayi dusunenlere:

Alintidir: (Isteyene site adresini de verebilirim.)

REAL DEBRID SİTESİNİN 23.03.2012 İTİBARİ İLE PREMİUM SATIŞINA SON VERMİŞ BULUNMAKTAYIM. BU SİTE MÜŞTERİLERİMİZ VE BİZİM İLE VEDE ÜLKEMİZ İLE ALAY ETMİŞTİR. BİR DAHAWWW.******.COM ÜZERİNDEN SATIŞI YAPILMAYACAK ALTERNATİFLERE AĞIRLIK VERİLECEKTİR.

Bu siteler FRANSA'dan cikmaktadir.

Saygilarimla,
  • debridlerin torrent destekleyenine hiç denk gelmedim, var mı bilen?
  • ya real-debrid hesabında letitbit.com dan dosya inmiyor 3 gündürlü. deneyen arkadaş var mı acaba??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsk_1905 -- 26 Mayıs 2012; 23:47:39 >
  • Alldebrid 2 günlük deneme sürümünde netload da kapatılmış Ne güzel indiriyorduk Premium almak zorunda kalacağım sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: az bi' konuşcaz

debridlerin torrent destekleyenine hiç denk gelmedim, var mı bilen?

tor desteklemezler gibi geliyor

çünkü o şekilde kendileri indirmiş gibi olacağından suç sayılır.
  • şuanda 1 aylık aldım

9.28 TL kesti

Extabit için almıştım ama çalışmıyor, NL için kullanıyorum şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogameci -- 16 Haziran 2012; 21:35:13 >
  • Yorumların hepsini okudum sabırla. Ya Real Debrid ya da AllDebrid diyorsunuz. İlk başlarda real'ın daha çok tavsiye edildiğini okudum. Ama sonlara doğru Real'ın çok kullanıcısı olduğundan sık sık bozulmalar meydana geldiğini de okudum. Alldebrid'in daha az kullanıcısı olması nedeniyle daha az sorun yaşandığını gördüm. Peki en son durum nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NEPORTA -- 21 Haziran 2012; 8:54:56 >
  • Youtube linklerini nasıl indiriyorsunuz alldebrid ile. youtube adresini alldebrid e giriyorum. çevirmiyor

alldebrid premium üyeliğim var. ve alldebrid youtube desteklediğini söylüyor. youtube adresini alldebrid ekliyorum ama çevirmiyor.konu hakkında bilgisi olanların yardımı istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: wa$abi

Youtube linklerini nasıl indiriyorsunuz alldebrid ile. youtube adresini alldebrid e giriyorum. çevirmiyor

alldebrid premium üyeliğim var. ve alldebrid youtube desteklediğini söylüyor. youtube adresini alldebrid ekliyorum ama çevirmiyor.konu hakkında bilgisi olanların yardımı istiyorum

Debridlere gerek yok onun için. IDM yi indir. Rahatlıkla indirebilirsin videoları.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.