Şimdi Ara

Allah Çocuğumdan Ömür Alsın Size Versin Cumhurbaşkanım (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
0
Favori
16.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
313 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fractal design

Daha önce şöyle bir versiyonu vardı

http://www.yeniulustv.net/yurt/baskanim-istesin-kocama-sunmadiklarimi-sunarim-h8141.html

• quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Hocam olabilir diyebilir ama bunu kim ifşa etti ortada gizli bir toplantı var
    Allah Allah ortada gizli toplantı var ve yüzde 99 vatan hainlerinden oluşan bir partiden toplantı videosu sızmış onamı şaşırdın. Zaten servis edende AKP'lidir başka partilinin ne işi var o toplantıda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fractal design

Daha önce şöyle bir versiyonu vardı

http://www.yeniulustv.net/yurt/baskanim-istesin-kocama-sunmadiklarimi-sunarim-h8141.html
    BU bişeymi kadın sadece kocasının namusunu iki paralık etmiş peki ya bu gavata ne demeli.
    https://www.youtube.com/watch?v=MhPz5PNLdoM

• İşte akpcilerin ampüllerinin yanmadigindaki durumlari.
    Yazik işte bunlar oy veriyor bunlara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belli ki çocuğa pişman.
  • kula kulluk etmenin de ötesine geçmişler artık bu söylediği söz için yarın öbür gün bu çocuklar senden hesap sorarsa ne olacak, nasıl cevap vereceksin ?

yazıktır günahtır ya..
  • Adamcağız kendisi de rahatsız bu akıl yoksunu kişilerden. zira bu muabbetin b.kunu çıkardılar...
  • Döt..nün gılıyık diyenle aynı meşrepten bunların hepsi. Bana sorarsanız Cumhurbaşkanının’ da bunlardan rahatsız olduğunu düşünüyorum. Kim olsa rahatsız olur bu tarz söylemlere.

• Güya müslüman bu ama gel görki Allahtan baskasına tapıyor. Çocuklarının yüzüne bundan sonra nasıl bakacak orasıda ayrı muamma.

• mumuş kullanıcısına yanıt
    Şerife Bacı kurtuluş mücadelesinin onur verici kahramanlarındandır hocam. Bir hata yaptınız sanırım.
    Zira vatanı için soğuktan donarak şehit olan birinin adını böyle bir konuda kıyas amacıyla zikretmek pek akıl kârı değil.

• Bir de bakıyorsun, çocuklar büyüyünce chpli oluyor 😂 anne şok anne iptal. Bana göre bu anne falan değil, koltuğu için çocuklarını feda edecek kadar basit bir kişilik.

• Akıl tutulması ya inanamıyorum böyle gerizekalı insanları görünce, nasılda kolay veriyor öyle. İş icraate gelse bir saniyesini bile vermez sıfır şaka.

• ahmet kontuy kullanıcısına yanıt
    "Allah çocuğumdan ömür alsın, size versin cumhurbaşkanım." cümlesini yayınlamanın nasıl bir art niyeti olabilir? Kadın basbayağı demiş işte. Bir kere de şaşırtın be! Demek ki iyi para akıyor size. Çocuğunun ömründen alınmasını isteyen mi dersin, medyada ve internette bunu ve bunun gibi onlarca skandalı savunan mı dersin? Bu nasıl bir düzen? Her yere çok iyi yapışmışsınız. Bu saatten sonra kazımak da mümkün değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82AD9505E -- 25 Mayıs 2020; 4:16:54 >
  • Bakar, bakar. Bunların çocukları, kendilerinden farksız.

• Stockholm sydrome
    Genlerimizde var abi
    Ezdikçe daha bağlı olduk biz daha çok sevdik
    Oyun kurucu açığı farketti.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Insan artığı

• Reisi cumhuru biranda karşısında görünce şaşırdı heralde diye düşünmek istiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İAmSterdam06

Reisi cumhuru biranda karşısında görünce şaşırdı heralde diye düşünmek istiyorum.
    No heyecan Yes Koltuk - Makam

Yağcılığın Nirvanası bu, heyecanla izah edilecek bir konu değil.

Atatürkçülere de putperest diyor bu şizofren ve onun ayarındaki neo osmanlıcılar.

• Yazıklar olsun,bu nasıl bi zihniyettir böyle.Nasil bi annesin la sen çocuklarından vazgeçebilmeyi söylüyorsun.Bu lafları dedikten sonra o yanındakilerin yüzüne nasıl baktın.Eve gidince o çocukların yüzüne nasıl baktın.

Bu görüntüler asla kaybolmaz ılerde çocukların bunu izleyince nasıl bi anneye sahip olduklarını anlayacaklar.Bugun makam sahibi olabilirsin,güneş gözlüğünü takıp jipinle sokaklarda gezebilirsin. Yaşlanınca o çocuklara muhtaç kalınca görürüm ben seni

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.