Şimdi Ara

Allah Çocuğumdan Ömür Alsın Size Versin Cumhurbaşkanım (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
0
Favori
16.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
313 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: aliosman2323

Ne canım çekecek :D Benim peşimden böyle milyonlarca çomar koşacağına Adam gibi dürüst vatanperver çıkarcı olmayan ufak bir kitlem olsun daha evladır. Ben acıyorum RTE yede etrafındaki kuklalarada.

Alıntıları Göster
    Hacım sana demedim aslında, bahsettigim kişi hani kocama vermedigimi reyise veririm diyen mahluka

Ayrıca sizde bizde biliyoruzki çocuklarına birşey olmayacak ve bunu söylemesindeki amaç yalayıp yutmak. Sonuçta deşifre oldular kendi ve kardeşi aynı belediyede çalışıyor ve ikiside torpille alınmış. 2 kere 2 yi sorun bilemez lise mezunu bile değiller emin olun. Suratından cahillik mallık akıyor çünkü.

Bir örnekle destekleyeyim. Bi devlet hastanesinde film çektirecektim birini almışlar doktorun sekreteri diye kadın 10 parmak kullanmayı geç tek parmak yazmaya çalışıyor ve sisteme daha filmin kodunu girmeyi bırakın hocaya soruyor hocam filmin kodu neydi diye. Hadi kodu bilmiyor klavye bilmeyen kişi nasıl sekreter olur aklım almadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PaNoZ -- 26 Mayıs 2020; 2:15:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: PaNoZ

Hacım sana demedim aslında, bahsettigim kişi hani kocama vermedigimi reyise veririm diyen mahluka

Ayrıca sizde bizde biliyoruzki çocuklarına birşey olmayacak ve bunu söylemesindeki amaç yalayıp yutmak. Sonuçta deşifre oldular kendi ve kardeşi aynı belediyede çalışıyor ve ikiside torpille alınmış. 2 kere 2 yi sorun bilemez lise mezunu bile değiller emin olun. Suratından cahillik mallık akıyor çünkü.

Bir örnekle destekleyeyim. Bi devlet hastanesinde film çektirecektim birini almışlar doktorun sekreteri diye kadın 10 parmak kullanmayı geç tek parmak yazmaya çalışıyor ve sisteme daha filmin kodunu girmeyi bırakın hocaya soruyor hocam filmin kodu neydi diye. Hadi kodu bilmiyor klavye bilmeyen kişi nasıl sekreter olur aklım almadı

Alıntıları Göster
    Tez zamanda AKP düşünce hak yerini bulacak. Bunlar küçük şeyler daha neler var neler bunlarda hiç utanma yok.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.