Şimdi Ara

Allah Belamızı Verecek Gibi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Her halükarda Allah inancı yok yani size göre batıllar. Ayrıca herhangi bir dine inanmıyorum diyenlerin oranı da çok yüksek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Depremin geleceğini biliyoruz, peki bu konuda ne yapıyoruz? Hiçbirşey.
    Yarın öbür gün deprem olduğunda milyonlar ölecek, kendi hatamızı yine görmezden geleceğiz.
    Ne demişler, eşeğini önce sağlam kazığa bağla sonra Allaha emanet et.
  • Vermis zaten baksaniza

50-60 yildir Turkiye Mustafa Kemal Ataturk'ten Kusum Aydin'a burundu.

Gelen gecen makas atiyor Turkiye'ye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wake Up Lieutenant -- 24 Nisan 2019; 6:56:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tatli su Muslumanlari bu sefer bilimsel takilacaklardir soyle : Tabiat Olaylaridir , Tabiattaki kendi icindeki etkilesim sebep sonuc iliskileriyledir diyecekler . Depremler var diyecekler cunki dunya gelisiyor bu sefer de Jeolog edasiyla birseyler fisildayacaktir..

Ama is dramatik konulara gelince susarlar seytan mi susturuyor onlari acaba merak ediyorum ! ...

Istanbul gibi aslinda bircok sehir risk altinda. Istanbul'a olursa birey gozuyle degil de devleti yoneten gozuyle bakilirsa Turkiye kesin net coker yikilir ...

Iran'da yasanan depremler ve dinci duzenle de beraber Iranlilarda ozellikle Ateizm ciddi oranda artmaktadir ...

Ama harbi Musluman niye sunu unutur ki : Islam'in Allah'i der ki temel seviyede : Sizlere kisitli da olsa akil ve irade verdim ki kullanin. Kendi kaderinizi secin ( belirleyin demiyorum Islami KAZA Islami KADER meseleleri ... ) .

Kaderin gerceklesmesi kaza ( Islami manada ) yine insanin iradesinin secimlerine gore yon verecektir.

• Rahmetli Işıkara çok iyi "alimdi" vesselam..Kıyametide haber edecekti de işte..olmadı..adam 2000'lerin başında söyledi Marmara'da deprem diye.. !!!

Prof. Dr. Işıkara, Malatya'da gazetecilere yaptığı açıklamada, depremlerin kümeleştiği yerde potansiyel deprem tehlikesi olduğunu belirterek, 17 Ağustos 1999 depreminin Gölcük'te meydana gelen küçük depremlerin ardından gerçekleştiğini ifade etti. Benzer bir kümelenmenin Marmara'da 2 yerde bulunduğuna işaret eden Prof. Dr. Işıkara, şunları kaydetti:

“Biri Tekirdağ açıklarında, diğeri de Gölcük'te. Dikkat edin, (İstanbul depremi) demiyorum, (Marmara depremi) diyorum. Her zaman dediğim gibi, depremin büyüklüğü ne olursa olsun korunmak mümkün. Güvenli yapıdan vazgeçmememiz, deprem esnasında paniklemememiz ve zorunlu deprem sigortasını yaptırmamız lazım.”
    http://www.hurriyet.com.tr/gundem/isikara-marmarada-potansiyel-bir-deprem-tehlikesi-var-3488089

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi megaladon -- 24 Nisan 2019; 23:19:35 >

• HIGHER kullanıcısına yanıt

aman ali rıza bey tadımız kaçmasın
  • Tanrı, Thanos ile aynı fikirde ise sorun değil.Kabul.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.