Şimdi Ara

ALL SANA YENİ TÜRKİYE..!! Otomobilin içinde yakalanan hırsız: Ben Suriyeliyim, bana dokunamazsınız.! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
3
Favori
13.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
208 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Siz dediğine göre Türk değilsin sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen ve senin inkarların. Sana göre gerçek olan bir şey yok zaten. Tabi ki bu da yalan olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Bulduğunuz yerde döveceksiniz bunları
    her yerde var nasıl başa çıkacaksın ayrıca sen suçlu oluyorsun onlara birşey olmaz babamın telefonunu arabadan kapıp kaçtılar kamera görüntüleri var hiç birşey olmadı polise şikayet ettik
  • Torres1903 kullanıcısına yanıt
    tek ben olursam elbette basa cikamam.

halk birlik olup bunlara karsi tepki koymali. polisten zaten birsey beklemeyin. polis halki degil hukumeti korumak icin vardir. saglayabiliyorsaniz kendi adaletinizi kendiniz saglayin
  • quote:

Orijinalden alıntı: genç muallim

Sözcü gazetesi ve Suriyeli haberi = yalan
    genç muallim adlı üyeyi ekibimiz sizler için araştırıp buldu.

ALL SANA YENİ TÜRKİYE..!! Otomobilin içinde yakalanan hırsız: Ben Suriyeliyim, bana dokunamazsınız.!
  • habere yalan diyenler gerçekten uzaydamı yaşıyorsunuz ben parti felen desteklemem hepsinin canı cehenneme hepsi yeme peşinde esenyurtta babamın telefonunu arabada alıp kaçtılar kamera görüntüleride var polise verdik adamların yüzü çok net ama yakalanmadılar bizim apartmanda kaçak elektrik kullanıyorlar şikayet ettik işlem yapmıyorlar hala enayi gibi savununlar var gerçekten gözünüz körermiş uynanın artık bu insanlar burada sizin yada çoluğunuzun çocuğunuzun hakkını geleceğini çalıyor bunlar yetmezmiş gibi taciz tecavüz hırsızlık vergi vermeme hastane ilaç parası vermeme ben üniversiteyi kredi ile okurken bunlar karşılıksız burs alıyor suriyeliler hangi sınava taabi oldularda girdiler o üniversitelere birisi açıklasın göstersin hepsi sınavsız okullara yerleştirildi hala üç maymunu oynuyor bazıları ülkede sadece suriler değil 25 milyon yabancı var hala ben körüm diyorsanız Allah islah etsin sizi bunları bilipte vatan sevgisinden müslümanlıktan söz etmekte ne bileyim :)

• onu polise teslim etsen dediği gibi suriyeli burada vatandaşlığı bile yok en fazla sınır dışı edilir 10gün sonra yeniden girişi sağlanır ha polise vermek yerine tamam nasılsa suriyelisin öylemi yani bir hukukun ve hükmün yok bu topraklarda değil ağzına bıçağı sokup gebertsen bu seferde onu sana musallat eden devlet seni alır götürür onu insandan sayar ve senin vergisini lokmasını verip yedirdiğin vergilerle yasaları sana karşı kullanıp senin hayatını karartır. Ohalde hiç uzatmadan çok basit dümdüz düşünerek bile burada bunları başımıza musallat eden devletin maksadı nedir iyimidir kötümüdür hiç fazla uzatmadan direk 2 si arasından 1 seçim yaparsanız aslında bunların bilerek planlı kurgulu ve istenerek bu topraklara sokulup başımıza bela edilmek istenip istenmediklerini anlamak aslında çok basittir.

• Haber videosunu ancak şimdi seyredebildim. Bu nasıl hırsız? Aracın içine gidip sabaha kadar uyuyan hırsız mı olur? Aracın içinde ne var ne yok sökmüş... Araçtan sökülen şeyleri gösteriyor mu haber? No. Araçtan navi cihazını sökmüş, sökülünce torpidoda kalan boşluğu gösteriyor mu? No. Onun yerine profesörle bir söyleşi gösteriyor. Sanık Türkçe konuşurken ifade verirken gösteriyor mu? No. Sanık araçtan cıkıp gidiyor, kadın gelip yakalıyor. Bu kadar saçmalıkların olduğu haberi herkes gerçek sanıyor! Herkes mi aklını medyaya teslim etti, bir tane düşünebilen kişi de mi yok?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @captain_turkiye
    Benimle dalaşma hakkını kim verdi sana?

• Kaç tane tuzluğu bloklayacağımı şaşırdım, sakin olun az.

• Mültecilerin %90'ı potansiyel suçlu. Düzgün insanın Türkiye'de işi ne zaten?

Kısa bir hikaye:

Yıl 2014 babam İzmir-Kemeraltı'ndan 120 tl değerinde bir telefon almıştı. Birkaç ay sonra imeiden kapandı karakola telefonu teslim ettik, satıcıya gittik ben gereğini yaparım dedi.

Bir yıl sonra eve mahkeme kağıtları geldi. Muhammed isimli Suriyelinin biri Aliağa'da plajdan çalıp telefoncuya satmış. Suriyeliye bir işlem yapıldı mı bilmiyorum ama biz paramızın gittiğiyle kaldık.

Unutmayın, bunların ülkemizde aldığı her an senin, benim gibi masum insanların parasına, canına kastediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WonderCx -- 21 Şubat 2020; 2:54:48 >
  • Forumda yazman olabilir mi ya da senin yaptığına özenmişimdir belki?

Kendini bu kadar üstün görme, en doğrusunu bir tek ben bilirim havasından çık. Alt tarafı kafayı komplolarla bozmuş sıradan bir komplo teorisyenisin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 21 Şubat 2020; 2:58:40 >
  • Cok guzel dokunabiliyoruz suça karisan suriyeliler sınır dışı ediliyor bilginize.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

tek ben olursam elbette basa cikamam.

halk birlik olup bunlara karsi tepki koymali. polisten zaten birsey beklemeyin. polis halki degil hukumeti korumak icin vardir. saglayabiliyorsaniz kendi adaletinizi kendiniz saglayin
    Suc isliyorsun haber vereyim dedim. Burasi muz cumhuriyeti degil bilginiz olmayan konularda yorumdan kaçının

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Adam haklı, dokunulmazlıkları var. Ceza alacak mı salınacak mı, hatta ülkesine postalanması lazım suça karıştığı için. Acaba gidecek mi ? Takip edebilen var mı ?
    Suca karisanlar belli araliklarla veya aninda toplanip gönderiliyor merak etmeyin. Dilerseniz il ilce göç mudurluklerinden bilgi alabilirsiniz

• Adaletin olmadığı yerde anarşi başlar.

Eğer sen suç işleyeni serbest bırakırsan insanlar kendi adaletini sağlar.

Tam da bu nedenlen dolayı burası muz cumhuriyetidir. Ülkenin başındaki adam bile hukuka saygı gösteremiyorsa bunun halktaki karşılığı daha dazla olur.

• Son okuduğun 5 kitabı say diyince cin aliye dönecek insanlar böyle geylik kılıbıklık esprileri yapmasın da gülmesin de. Cahil erkek hepsinden beter.
  • Adanalıymış hocam bence yengede bıçak falan vardır

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.