Şimdi Ara

Alkolsüz Bira nerede bulunur? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
34.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Olabilir, zaten amacı sarhoş olmaksa saf alkol içmek daha mantıklı
  • O zor hocam ya kör olma hatta hakkı rahmetine kavuşma riski var Özellikle bu dönemde.
  • İhtimallere girersek çıkamayız
  • Miller al bildiğin su.
  • Marmara34 vardı bir aralar ilkokula giderken arada alırdım. Metin Akpınar yapmıştı hatta reklamını bu alkolsüz biranın..
  • sen ilkokul okumadan geldin bu günlere sanırım.. basit şeyleri bile yorumlayamıyorsun yazık..

''bira kuru yemiş güzel oluyormuş denemek istiyorum ama alkolsüz bira arıyorum'' diyorsun bi yorumla hacı bunu
  • İlk içtiğin zamanlarda biranın tadı iğrençtir.
  • arkadaşım alkolsüz birayı falan boşver al bi miller zaten sarhoş olma gibi bi durum olmaz tadında bırakırsan tabiki 2 tane miller ideal iyi akşamlar herkese
  • biranın tadını merak etmene gerek yok..ilk içtiğinde miğden bile bulanır...
    ama alıştığında bulanmaz...ve kafa yapar..rahatlatır senii...güzelliğide ordadır..
  • alkolsüz bira içmiştik bi türkü cafede yazıo bide özellikle cafede alkolsüz bira..benim için farketmio alkollü bira olmadıgı için mecburen içmiştim 1.yi içtik bişi yok 2.içtik. yine bişi yok...3-4içtik yine bişi yok dedik harbiden alkol yok galiba 5.birayı istedik içtik onuda onu içerken ufaktan bi geldi şöyle demekki azda olsa alkol varmış
  • Bira ilginç bir içki.İlk içildiği günlerde iğrenç gelir.Zorla sarhoş olmak için içer suradını büzersin.

Ama alışınca...Sarhoşluk vermesi ile alakası yok.Alışınca kendine has bir zevki oluyor.Özellikle çerez,kuruyemiş,cips veya ağır yemeklerle.

Alkolsüz bira içtim.Hemde en iyi Alman biralarının alkolsüzü.Holsten Pilsener.Yok,alkol olmayınca tat bütünlüğü bozuluyor,alkolün acılı önemli bir ayrıntı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cumhuriyet.

quote:

Orjinalden alıntı: kenyack

quote:

Orjinalden alıntı: Cumhuriyet.

Alkolsüz birayla bira tadını alabileceğinimi sanıyorsun?
    Bence kolaya devam et, film izlerken oturup bira da içilmez açıkcası...

Öyle de bir izlenir ki var ya.

Saygı duyarım

@darkswordman
    Tadı kötü diyorsun sarhoş olmak için içilmezse özentilik diyorsun ama bence biradan şuncacık anlamıyorsun... Biradan anlasan tuborg extra içip de sonra buraya biranın tadı yok demezsin, bira gibi bira içsen senin de hoşuna gider. Extra biralar bana göre kısa yollu tat almadan sarhoş olmak içindir ama benim için bira canım sıkılnca 2 tane içip rahatladığım tadı güzel olan bir içecektir. Herkesi kendin sanma, yok sarhoş olmak için içmeyenler özeniyodur falan.

+1

ayrıca bu sarhoş olmak için bira içenleri de hiç anlamam. %7 alkolle sarhoş olana kadar sürekli tuvalete taşınman lazım. madem sarhoş olacaksın - ki tasvip edilen bir durum değildir - alırsın vodka nı falan kısa yoldan sarhoş olursun.

• madem içiyon gidipte biramı içcen rakı mı içecen viski şampanya şarap tekila likorler ne güne duruyor ayrıca alkölsüz bira şeysiz şey gibi bişey yani
  • hort

efes alkolsüz çıkmış gençlerrrrrrr satılması için ruhsat içilmesi için yaş sınırı yokmuş :)

araba kullanırken bira içebilme keyfini bugün alkolsüz efes ile yaşadım keşke çevirme olsaydı güzel girilirdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guestizm -- 13 Ekim 2011; 12:05:43 >

• bir tane efes kutu bira al dene sarhoş olmazsın
  • 1 kg arpa al birazda şerbetçi otu al. 2 litre suya karıştır . ılık veya biraz sıcak ortamda bir hafta agzı kapalı beklet . sonra karışımı muftak robotunda iyice ez . daha sonra güzelce süz . al sana alkolsüz bira
  • Alkolsüz bira travestiye benzer.
  • fayrouz maltana falan bunların bira ile alakası yok gazoz gibi bişey.
    Bira içipde "sarhoş" olmak istiyorsan 6-7 şişe içmen lazım en az.
    başım dönsün diyorsan 3-4 şişe içmen lazım.
    1 şişeyle hiçbirşey olmuyor mağlesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

light efes al %3 alkol var, Miller da %4,5, normal efes %5, Efes extra %7,5

Alkolsüz bira yok malesef. Yani alkosüz bira diye satılan her ürün meyveli oluyor o efes tadını alamıyorsun. 1 şişe bira zaten sarhoş etmez. Ama bünye meselesi tabi istersen light efes al dene bi. Tadını bilmiyorum ama alkol oranı dediğim çok az.

Ama sadece alkolü olmayan bira var mı onu bilmiyorum. Dediğim gibi bütün malt içecekleri aromalı.

Baya bilgilisin bu konuda
  • Tat olarak düşünürsek bile alkolün kattığı acılık alkolsüz biralarda olmadığı için aynı tadı alamazsın. Ama yukarda da söylendiği gibi alkol alışan kişiye haz verir.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.