Şimdi Ara

Alkolsüz Bira nerede bulunur? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
34.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Git en düşük alkol miktarı olan birayı al nası olsa en yüksek miktarı bile kafa yapmıyor ondan sorun olmaz.
  • Hacı birası
  • bira kafa yapmazki zaten 1 taneden sarhosmu olacagını sanıyosun :)
  • fayrouz ve maltanayı salla. harbi alkolsüz bira da var. birazdan bulup link koyucam. online satın alabilirsin

http://ickiburada.com/v2/bira-8/alkolsuz-bira-veltins-33-cl-787.html

afiyet olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenyack -- 28 Nisan 2009; 18:37:32 >
  • Bende biranın tadını sevmiyorum tatsız bira nerden bulabilirim sarhoşluk yapacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: şiirselterörist

Bende biranın tadını sevmiyorum tatsız bira nerden bulabilirim sarhoşluk yapacak

direk alkol iç. ama metil alkol müydü etil alkol müydü doğrusu onu hatırlayamadım
  • real marketlerde vardı bunlardan hatta görüp dalga geçmiştim alkol almayacaksan niye bira içesinki diye..sonuçta çokta içilesi bi tat değil...

demek içinlerde varmış...Real alışveriş merkezi varsa oralarda bi bak istersen hocam...hatta 2 tl falandı fiyatıda...
  • light efes al %3 alkol var, Miller da %4,5, normal efes %5, Efes extra %7,5

Alkolsüz bira yok malesef. Yani alkosüz bira diye satılan her ürün meyveli oluyor o efes tadını alamıyorsun. 1 şişe bira zaten sarhoş etmez. Ama bünye meselesi tabi istersen light efes al dene bi. Tadını bilmiyorum ama alkol oranı dediğim çok az.

Ama sadece alkolü olmayan bira var mı onu bilmiyorum. Dediğim gibi bütün malt içecekleri aromalı.
  • ZAten tadı için içen olduğunu sanmıyorum yani fazla merak etme tadı iyi değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: StummScream

quote:

Orjinalden alıntı: qraff

Malt içeceği ile alkolsüz biranın ne alakası var Alkolsüz bira bulmak biraz zordur , büyük alışveriş marketlerine bakmanı tavsiye ederim.

2'side arpa suyudur

Hadi yaaaa..Ama o malt içeceğinin içine kim bilir neler katılıyor,sonuçta meyveli oluyorlar..Sence malt içeceklerinin tadının birayla alakası var mı

• quote:

Orjinalden alıntı: s_i_y_a_h

fayrouz ve maltana teşekkürler

Alkolsüz Bira nerede bulunur?
  • Alkolsüz bira diye bişey olmaz.Alkolsüz malt içeceği olur olsa olsa onuda bi defa içmiştim sonra töbe ettim.Tadının normal birayla uzaktan yakından alakası yok berbat bişey
  • abi öyle bir konu açmışsın ki alay etmemek elde değil yani. biranın tadını öğrenmek istiyorsan bir yudum alıver. sarhoş olmazsın herhalde bir yudum almakla. :S

oluyorsan da yuh yani..

ki içkiyi içenlere sorsan %90 ı tadı için içmez. yani alkol olmayınca da içkinn bir manası olmuyor çünkü aman aman tadı olan birşey değil...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kenyack

quote:

Orjinalden alıntı: şiirselterörist

Bende biranın tadını sevmiyorum tatsız bira nerden bulabilirim sarhoşluk yapacak

direk alkol iç. ama metil alkol müydü etil alkol müydü doğrusu onu hatırlayamadım

Etil Alkol ama o da kolay kolay tek başına içilmez. Şampanya iç. çok güzel tadı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rosenrot -- 28 Nisan 2009; 20:39:31 >
  • efes light dene , yüzde 3 alkol içeriyor , 2-3 şişesi hiç dokunmaz ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WalterWhite00 -- 28 Nisan 2009; 20:43:12 >
  • Alkolsüz birayla bira tadını alabileceğinimi sanıyorsun?
    Bence kolaya devam et, film izlerken oturup bira da içilmez açıkcası...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cumhuriyet.

Alkolsüz birayla bira tadını alabileceğinimi sanıyorsun?

Öyle de bir izlenir ki var ya.
  • quote:

Orjinalden alıntı: darkswordman

Din ile alaksı yok demişin ama bir yudum efes extra en koutu bünyeyi bile sarhoş etmez saçma sapan konuşma + tadıda bok gibi özentilik yapma, bira alacaksan sarhoş olup kafayı dağatmak için alacaksın gerisi özentilik

Yazdığın 178 harfe harfien katlıyorum
    Not:Üşenmedim saydım yanlış saymış olabilirim
  • quote:

quote:

Saygı duyarım

@darkswordman
    Tadı kötü diyorsun sarhoş olmak için içilmezse özentilik diyorsun ama bence biradan şuncacık anlamıyorsun... Biradan anlasan tuborg extra içip de sonra buraya biranın tadı yok demezsin, bira gibi bira içsen senin de hoşuna gider. Extra biralar bana göre kısa yollu tat almadan sarhoş olmak içindir ama benim için bira canım sıkılnca 2 tane içip rahatladığım tadı güzel olan bir içecektir. Herkesi kendin sanma, yok sarhoş olmak için içmeyenler özeniyodur falan.

• quote:

quote:

quote:

Saygı duyarım

@darkswordman
    Tadı kötü diyorsun sarhoş olmak için içilmezse özentilik diyorsun ama bence biradan şuncacık anlamıyorsun... Biradan anlasan tuborg extra içip de sonra buraya biranın tadı yok demezsin, bira gibi bira içsen senin de hoşuna gider. Extra biralar bana göre kısa yollu tat almadan sarhoş olmak içindir ama benim için bira canım sıkılnca 2 tane içip rahatladığım tadı güzel olan bir içecektir. Herkesi kendin sanma, yok sarhoş olmak için içmeyenler özeniyodur falan.

Amacım bozmak değil sadece düzeltme .Tuborg Extra yok Kırmızı olcak o Ha bide anladığım kadarıyla arkadaşın sarhoş olmaktan kastıda biraz olsun gevşemek rahatlamak..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.