Şimdi Ara

Alkolden Ehliyeti Kaptıranlar Bilgi Paylaşım Konusu (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.064
Cevap
18
Favori
337.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Olay biraz karışık üfleseydim 6 ay gidicekti polisler bizi darp etti zorla 2 sene aldılar ehliyetimi üfletmediler bide tutanağa üflememe cezası yazdılar o yüzden 2 sene bende çözüm arıyorum memlekette hak hukuk kalmamış dava etsen 10 ayda duruşma oluyor hemen çözüm bulamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Barçaikizlerli B kullanıcısına yanıt
    Ah be hacı ah be hacııııı ! Üfle gitsin neyin artistliğini yapıyorsunuz? Bak bana delikanlı gibi üfledim 347 çıktı babalar gibi 6 ay :) bunların elime düşmeyeceksin yanarsın. Gelişmelerden haberdar et 👍

• Tada imzalamayacaktın .(

• Merhaba arkadaşlar bende 12.06.2019'da ehliyetimi 6 ay süreyle verdim.113 promil çıktı ve mahkemeye çıkıcam 27 ocakda.

Evet alkollü araç kullanmak yasak ve bir hata yaptım hatamı da anladım ama 4.5 yıllık ilişkim bitmişti ve kafam çok yerinde değildi bir hata yaptım ve alkollü araç kullandım.İşimden de oldum bu bana çok büyük bir ders oldu.Zaten asla binmezdim ehliyetten para kazandığım için şimdi artık asla alkollü aracın kapısını açmam.

Şimdi gün sayıyorum 36 günüm kaldı

Benim sorum daha öncesinde hiç mahkemem yada karakolda bir olayım yok mahkemede ne çıkar bana ceza bilgisi olan paylaşabilir mi ?
  • Sonunda 6 aylik surem sona erdi. Simdi tam olarak napicaz. Borcu yoktur belgesini e devletten dilekce falan verdim ama dogru mu oldu bilmiyorum.

Ayrica trafik tescilden mi geri aliyoruz belgeyi , randevu gerekiyormu bi arkadas yardimci olursa cok sevinirim.

• Johnson22 kullanıcısına yanıt
    Dostum direk gidip alıyorsun trafik şubeye kimliğinde

• cumhurksk kullanıcısına yanıt
    Vallaha bende sabah mahkemeye cıkacam , benim sonucu paylaşcam haberin olsun

• Eyvallah hocam bekliyorum bakalım senden haber

• cumhurksk kullanıcısına yanıt
    Hocam cıktım 4 ay verdi erteledi 5 sene , hagb verdi yani hükmün acıklanmasını geri bırakma 3 dkka sürdü mahkeme benimki kazaydı birde sana 1 ay verir pişmanım diyceksin bu kadar

• Eyvallah hocam geçmiş olsun bakalım bizimkini ne yapacak. Zaten gerçekten pişmanım ya bir daha asla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, ilk 2014 de Tek taraflı tarlaya uctum 6 ay ehliyet gitti mahkeme 5 sene bisey yapma deyip gönderdi, 2. Si 2019 mayıs da cevirmede ufledim (6 ay gidecek diye biliyordum, 5 sene dolmasina 3 ay varmis) 2 sene ehliyet gitti gene 1 promil üstü olduğu için dava acildi, önümüzde ki ay çıkacağım. Hapis yatarsin 3-5 gun diyen var, imza atarsin 1 sene diyen var, para cezası kesilir diyen var.. 2014 de ki dosya da açılacağı için illa ceza gelecek sizce ne verilir? Teşekkürler.

• Geçmiş olsun ilk önce.hocam büyük ihtimal hgb aldıgın dosya patlıycak, para cezası alırsın

• 6 bin para cezası bir daha yapma der yollar

• quote:

Orijinalden alıntı: Cacarer

Arkadaşlar merhaba, ilk 2014 de Tek taraflı tarlaya uctum 6 ay ehliyet gitti mahkeme 5 sene bisey yapma deyip gönderdi, 2. Si 2019 mayıs da cevirmede ufledim (6 ay gidecek diye biliyordum, 5 sene dolmasina 3 ay varmis) 2 sene ehliyet gitti gene 1 promil üstü olduğu için dava acildi, önümüzde ki ay çıkacağım. Hapis yatarsin 3-5 gun diyen var, imza atarsin 1 sene diyen var, para cezası kesilir diyen var.. 2014 de ki dosya da açılacağı için illa ceza gelecek sizce ne verilir? Teşekkürler.
    İlk 6 aydan sonra kac sene sonra icinde ehliyet sene gidiyor ?
    5 sene mi beklemek lazim ?

• merhaba herkese.17 haziran 2019 ayında motorsiklet ile evimin önünde seyir halinde iken dengemi kaybedip yere düşmem ile olay yerine polisler geldi.alkol testi yapıp 2,57 promil alkol olduğu saptandı.mahkeme dava acıp alkol ve uyusturucudan maddesi altındayken araç kullanmak suretiyle trakik güvenliği tehlikeye sokma suçundan mahkeme açıldı. 14 ocak 2020 mahkemem var. 2017 yılında hagb dan mahkemeye cıktım ve hakim bey bana hapis ve para cezası vermedi .5 yıl ertelemeli ceza verdi.17 haziran 2019 yılında ikinci kez bu olay oldu. ilk hagb ne ceza alırım?. ikinci mahkemeden hapis cezası mı yoksa para cezası mı alırım? lütfen yardımcı olun. durumum nedir ? tesekkkür ederim.
  • ali ferhat A kullanıcısına yanıt
    2 yıl hapis 5 yıl erteleme rahat ol. Hayat 1 gün oda bugün saygılar :)

• Erdemonur E kullanıcısına yanıt
    ikinci kez 5 yıl erteleme veriliyor mu? ben ilk mahkemeden 5 yıl erteleme aldım ama hapis ve para cezası vermedi.
    lütfen yardımcı olun..teşekkür ederim
    lütfen yardımcı olun..teşekkür ederim
    Hocam paraya cevirir hapsa girmessiniz merak etmeyin

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.