Şimdi Ara

Alistar başlangıç itemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Alistara başlarken yadigar mi eski para mi daha iyi olur eski parayi ulularin tilsimi (buflanmis halini) almak daha mantikli degil mi dive da filan hem koşu hızı alistar için daha iyi değil mi yoksa yadigar mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dostum bana sorarsan tamamen adc ne kalmış bir durum.Büyük minyonları almakta veya last hitte zorlanıyorsa eski para alman tamamen gereksiz olur.Umarım anlatabilmişimdir.

• Eski parayla %100 win vardı bi ara. 6-7 maç gerçi. O hız buffı kalkandan daha çok işe yarıyor genelde. Lanede mana sorunun ve last hit sorunun kalkıyor. Ama yadigarla daha tanksın bilemedim.
  • Takım mobil degilse ve emgagesine yoksa eski para daha iyi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yadigar bence. Ulti+Yadigar ölümsüzlük. Gir araya dünyaları tankla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BilgeAdamx

Dostum bana sorarsan tamamen adc ne kalmış bir durum.Büyük minyonları almakta veya last hitte zorlanıyorsa eski para alman tamamen gereksiz olur.Umarım anlatabilmişimdir.

Ne alaka büyük minyonları adcnin kesemediğini nerden bileceksin önceden ? Ayrıca last hit yapmakda zorlanın adc olmasıda ayrı bir mevzu. Tank gidip yadigar almak mantıklı olan. Zevkine ap gidip büyü hırsızı alınır.

• Thablion kullanıcısına yanıt
    O yüzden bot premade var zaten

Adc ne sup itemi ne çıkayım diye sormakta zor bir şey değil aslında.
  • BilgeAdamx B kullanıcısına yanıt
    Gerek yok bence. Alistarın yeterince engagegi var zaten bence lane e yadigarla başlarsın takımın engage sıkıntısı varsa uluların tılsımını alırsın olur biter.

• Thablion kullanıcısına yanıt
    Yadigar'ın pasifi adc nin minyon kaçırmasına azıcık da olsa engel oluyor zaten. Örneğin büyük minyona ping atıyorum ben riskli olduğu durumlarda, küçük minyonlara odaklanıyorum supum benim için alıyor. Ayrıca hem ona hem de bana gold geliyor. Eğer minyon kaçırmayacak kadar deneyimli olduğunu düşünüyorsan ADC nin, veya kendisi öyle diyorsa, minyonu boşverip eski para alırsın. Rakipleri dürterek laneden uzaklaştırırsın lane hakimiyeti sende olur. Yine dediğim gibi tamamen adc ye kalmış bir durum bana göre. Ayrıca Alistar manaya ihtiyaç duyan bir hero. Early de yapacağın wq kombosu bile mananın yarısını götürüyor. ADC istemediği sürece eski para çıkıyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurg07

Alistara başlarken yadigar mi eski para mi daha iyi olur eski parayi ulularin tilsimi (buflanmis halini) almak daha mantikli degil mi dive da filan hem koşu hızı alistar için daha iyi değil mi yoksa yadigar mı

ben yadigarla başlayıp ward itemi ile birleştiriyorum genelde ikisine ayrı ayrı yer ayırmamak için yadigarla oyun başı gold topluyorum, lane aşamasında ve latede zaten adc'ni korumakta zorluk çekmediğin için o kalkanı çok da aramıyorum
  • BilgeAdamx B kullanıcısına yanıt
    Hadi yav cidden mi :D Alistarlada iyi dürtülür ha mantıklı. Demek istediğimi anlamamışsın bide bana öğretiyorsun kardeşim neyse

• Yadigar daha güzel bence geliştirdiğinde o kalkan veren şey çok güzel oluyor

• Umut K. kullanıcısına yanıt
    Alistarda tanklama adina sikinti yok zaten tek ultisi yetiyor

• Tamam ben ne alacağıma karar verdim dun 8 oyun attim hepsindede 3 ü tahm 5 ü alistarla hepsindede ulularin tilsimini aldim 1 lose 7 win

• Benim 80k alistar var. Eski para çıkıyordum eskiden ama. Az da olsa adcye can verdiğinden ve durtmede zorlanmak istemediğimden yadigar alıyorum. Mana sıkıntısı 6. Levela yaklaşırken oluyor sadece.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.