Şimdi Ara

ALINIK STEAM HESAPLARI (CS:GO) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
5.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 309 SAAT , 120 win , 2016 hizmet madalyas , global elite hesab var almak isterseniz fiyatıyla özelden dönüş yapabilirsiniz.
  • Bir adet hesap sattım kendisine, güvenilir bir arkadaş.
  • PM atıldı, daha önce de 3-5 alışverişimiz oldu. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.
  • bana da sıfır cs go lu hesap lazım, pazarı açık hesap yani limited olmamalı. bunun için de steam en az 5 dolarlık geçerli bir kart alışverişi istiyor. cd-key gift steam cüzdan kodu vb olmamalı yani. bir de üzerinden 1 ay geçmiş olmalı. skinli ranklı istemiyorum çünkü ben değerlendirip satacağım. ilgilenenler bana böyle hesap temin edebilecekler yazabilir mi. konu baltalamak gibi olmasın ama ben küçük esnafım böyle küçük hesaplar arıyorum sadece :D
  • https://steamcommunity.com/id/BillyBeat Rütbe En son lemdi Supremeye 2-3 maç vardı pc bozuldu şuan rankı askıya alınmış olabilir. Hesapta 9 Sayfa yorum var herhangi bir illegal program kullanılmadı. Fiyat verirmisin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi billybeat -- 22 Ekim 2016; 18:30:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşla güzel bir alışveriş yaptık kendisine 2 cs go 1 gta 5 satılmıştır
  • +rep Arkadaşa 1 adet supreme hesap sattım sıkıntı olmadı.

• +rep Nova II steam (csgo) hesabı satıldı. +ref bu adam sanalda tanıdığım güvenilir bir adam
  • +rep LEM hesap satılmıştır.
  • 2 adet 140 tl degerinde hesap satılmıştır güvenilir bir arkadaştır anında ödemesini yapmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corsairms -- 4 Kasım 2016; 21:22:27 >
  • +ref
  • arkadaşa az önce hesabımı sattım, parayı anında yolladı. +rep
  • Hızlı ve Güvenilir bir satış oldu.mg1 hesap sattım teşekkür ederim
  • Mg1 hesap sattım. İlgili güvenilir ve hızlı. Çok teşekkür ederim.tereddüt etmenize gerek yok

• Fm 17 + cs go lu hesabıma sattım paramı aldım anında tavsiye ederim arkadaşı.
  • Halen geçerliyse arkadaşı yönlendireyim hocam :)
  • geçerli hocam, yönlendirebilirsiniz.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Güvenilir, sözünün eri bi arkadaştır. Hızlı ve güzel alışveriş oldu. Tavsiye ederim kesinlikle
  • Kendisine Hesap satılmıştır Hızlı ve güzel alışveriş oldu.Teşekkür ederim.
  • Bir adet LEM hesap sattım, hızlı ve güvenilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.