Şimdi Ara

Alınık sıfır Aerocool Xpredator beyaz veya X3 beyaz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tasarımını ve fan yuvalarını beğendiğim Aerocool Xpredator veya Aerocool Xpredator X3 kasalarından birisini almak istiyorum.Nette araştırmama rağmen özelikle X3 modelini satıldığı bir yer göremedim.Sanırım bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar çıkacaktır.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• X3 olarak tr ye gelmedi beyazı / büyük abisi var beyaz olarak TB de bir ara forumda satan biri vardı beyaz ama ne oldu bilmem bi araştır ikinci el kısmını
  • Bilgiler icin sagolun arkadaslar.Profesyonel olsam da pro amacli (overclock v.s) falan kullanmayacagim.Yeni Kasaya ihtiyacim var. Almisken soyle ledli fanlardan takabilecegim biraz da kasayi sogutabilecegim birsey ariyorum.Piyasada kasa cook ama pencereli ve tasarimi guzl olan birsry ararken Xpredator lari gordum.Bu turde baska kasa oneriniz vatmi? Pencereli,ledli fan taktigim da hos bir goruntu verebilecek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tavsiye için teşekkür ederim lossenergie.Corsair'in bu kasasını da gördüm.Aslında model fazlalığından da sanırım kafam karıştı.Birkaç model arasından son olarak tercihimi yaparım artık.Sence Corsair Vengeance mi yoksa Xpredator mü? diye bir soru yöneltsem senin görüşün hangi yönde olurdu?

• Xpredator X3 bir Corsair 500R yada C70 degil yani corsair in bu kasaları Xpredatorden X3 ten iyi malzeme kalitesi ve işçilik olarak ben kendim Xpredatör x3 kulanıyorum resimlerde göründüğünden çok daha iyi şimdi şöyle düşünebilirsin kendi kullandığın kasayı övmektense corsairin kasalarını övmüşsün yazdığım kasaları incelediğim için biliyorum ama Xpredatör X3 aldığmada hiç pişman olmadım bekledigimden çok daha iyi çıktı almamdaki sebeblere gelirsek üzerinde bulunan fan kontrolcü (6 adet fan baglanabiliyor) önde ve altaki toz filitreleri , 20cm önde 14 cm eksoz fanları oldu (fanlar sesiz) ve şeklini beyendim
  • Malzeme kalitesi de bir yana.Kendisiyle sonsuza kadar yaşamayacağım.İnsan biraz tasarım yapar.Sadece kasayı siyaha boyamak yetmiyor.Yada düz kesilmiş çelikleri biraraya getirmekle olmuyor.Hafif tasarım ekle..Biraz renk koy...Pencereli de olsun penceresiz de...Sınırları zorla her insana hitap etsin..Bu benim kendi görüşüm.Kimileri de Corsairi,Zalmanı yada Thermaltake'i tasarım olarak güzel bulabilir..Zevk meselesi olduğu için konuşuyorum..

Bir kasayı kasa yapan,

-Malzeme
    -Ergonomi
    -Tasarım v.s hatta fiyatı bile ekleyebiliriz..

Ben daha yeni anakart aldım.aynı chipseti kullanan aynı özeliklere sahip iki anakart arasında tercih yaparken soketleri renkli olanları tercih ettim..Herşey markada da bitmiyor...

Xpredator'de karar kıldım ama hangi modeli bugün yarın kararım belli olur :)

• Hayırlısı olsun
  • Teşekkür ederim.

• Teşekkür ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.