Şimdi Ara

ALINIK RYZEN 2600 İŞLEMCİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
AMD #AM4 AMD / Intel #AMD Şehir #Ankara İlan Türü #Alınık Anakart/CPU #İşlemci Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    ALINIK RYZEN 2600 İŞLEMCİ

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• vBuuren kullanıcısına yanıt
    Kutusu faturası garantisi var(2018 aralık) 1100tl

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkcep

Kutusu faturası garantisi var(2018 aralık) 1100tl
    Piyasaya bak.Ayıp ya bu işlemci bu kadar etmez. 900e sattım geçen ay.Helal hoş olsun.
    Şu Ryzen 4xxxler çıksın elinizde kalacak 2600ler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babangida Babayaro -- 22 Ekim 2020; 21:54:11 >
  • Babangida Babayaro kullanıcısına yanıt
    Neden bu kadar dert oldu anlamadım? Sen 900e sattın diye herkes o fiyata satacak diye birşey yok. Benim istediğim fiyat o, adam mesaj atar ne olur ne olmaz konuşulur. Sen çok beklersin “5000” serisi çıktığında bunların fiyatı düşecek sanıyosun sanırım, tam aksine o işlemciler minimum 2000tl bandında çıkacağı için insanlar yine ikinci ele yönelecek.

• berkcep kullanıcısına yanıt
    Dert falan olmadı. Niye dert olsun. Sizin gibi satıcılar yüzünden millet bir ürün alıp satamıyor. Bitirdiniz forumu. Gir bak eski yılları kurcala. İnsanlar 3-5 kurulun hesabını yapmazdı. Sizler firmaları bile geçtiniz.

• Babangida Babayaro kullanıcısına yanıt
    Bende geçen sene bu zamanlar 650 TL ye sattım forumdan dolar ikiye katladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ömr0681

Bende geçen sene bu zamanlar 650 TL ye sattım forumdan dolar ikiye katladı
    Geçen seneden beri dolar ikiye katlanmadı. Zihniyet ikiye katlanmış olmasın mı?
    5.78 tl olan dolar şu an 7.96 tl.
    % 37lik bir artış var.
    Sıfırı 900 lira olan işlemci max 1350 tl olacak.
    2. Eli de yüzde 20-30 arası düşük fiyattan gitmesi gerek. Forumun sarı site denk adamları yüzde 15 indirim ile satıyor. Hem de 2 yıla yakın kullanılmış yorulmuş işlemciyi.
    Neyse ki bu adamlardan almadım da, sağolsun ince hesaptan 1350 tlye 10. Nesil intel İ5 10400f aldım.
    Pandemi ve dolar kuru fiyatları arttırdı da, ryzen2 ve 3 serisi işlemcilerin artık bir albenisi kalmamıştır.

• Arkadaşım 750 tl ye aldı letgodan sıfır ayarında, şimdi bana da arıyoruz
  • 950 tl ye 2019 haziran inventustan alınma, faturalı haziran 2022 ye kadar garantili mpk=kutusuz ürün satıyorum. ürün az kullanıldı. almak isteyene imzamdaki anakart ve ramleri de satıyorum. anakart+işlemci+ram toplu alımda 1 tb 2.5" toshiba %100 sağlıklı ve hatasız harddisk hediye edeceğim. hepsinin garantileri 1 sene üstü ve faturalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin_92 -- 22 Ocak 2021; 13:37:46 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.