Şimdi Ara

PİN KIRIK KOPUK AMD RYZEN İŞLEMCİLER alınır veya TAMİRİ YAPILIR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
36
Favori
24.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli İlan Türü #Alınık Anakart/CPU #İşlemci
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Pin eğik, kırık kopuk AMD serisi FX-RYZEN 4-6-8 çekirdekli işlemciler alınır veya tamiri yapılır. lütfen özel mesaj (PM) ile iletişim kurunuz. konuya yazılan mesajlar bildirim paneline düşmüyor.
    Whatsapp- Telegram PİN KIRIK KOPUK AMD RYZEN  İŞLEMCİLER alınır veya TAMİRİ YAPILIR 0545 586 51 64 ulaşabilirsiniz

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.PİN KIRIK KOPUK AMD RYZEN  İŞLEMCİLER alınır veya TAMİRİ YAPILIRPİN KIRIK KOPUK AMD RYZEN  İŞLEMCİLER alınır veya TAMİRİ YAPILIRPİN KIRIK KOPUK AMD RYZEN  İŞLEMCİLER alınır veya TAMİRİ YAPILIRPİN KIRIK KOPUK AMD RYZEN  İŞLEMCİLER alınır veya TAMİRİ YAPILIRPİN KIRIK KOPUK AMD RYZEN  İŞLEMCİLER alınır veya TAMİRİ YAPILIRPİN KIRIK KOPUK AMD RYZEN  İŞLEMCİLER alınır veya TAMİRİ YAPILIRPİN KIRIK KOPUK AMD RYZEN  İŞLEMCİLER alınır veya TAMİRİ YAPILIRPİN KIRIK KOPUK AMD RYZEN  İŞLEMCİLER alınır veya TAMİRİ YAPILIRPİN KIRIK KOPUK AMD RYZEN  İŞLEMCİLER alınır veya TAMİRİ YAPILIRPİN KIRIK KOPUK AMD RYZEN  İŞLEMCİLER alınır veya TAMİRİ YAPILIRPİN KIRIK KOPUK AMD RYZEN  İŞLEMCİLER alınır veya TAMİRİ YAPILIRPİN KIRIK KOPUK AMD RYZEN  İŞLEMCİLER alınır veya TAMİRİ YAPILIRPİN KIRIK KOPUK AMD RYZEN  İŞLEMCİLER alınır veya TAMİRİ YAPILIRPİN KIRIK KOPUK AMD RYZEN  İŞLEMCİLER alınır veya TAMİRİ YAPILIRPİN KIRIK KOPUK AMD RYZEN  İŞLEMCİLER alınır veya TAMİRİ YAPILIRPİN KIRIK KOPUK AMD RYZEN  İŞLEMCİLER alınır veya TAMİRİ YAPILIRPİN KIRIK KOPUK AMD RYZEN  İŞLEMCİLER alınır veya TAMİRİ YAPILIRPİN KIRIK KOPUK AMD RYZEN  İŞLEMCİLER alınır veya TAMİRİ YAPILIRPİN KIRIK KOPUK AMD RYZEN  İŞLEMCİLER alınır veya TAMİRİ YAPILIRPİN KIRIK KOPUK AMD RYZEN  İŞLEMCİLER alınır veya TAMİRİ YAPILIRPİN KIRIK KOPUK AMD RYZEN  İŞLEMCİLER alınır veya TAMİRİ YAPILIR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efedemirci -- 3 Ocak 2023; 10:40:39 >

• Elinde fx 8350 mevcut bjraz pinleri eyik sanırım fiyat teklifinizi ozelden bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6300 iki tane eğik pinli işlemcim var 2 sene garantisi de mevcut faturası da stok fanı da. Pm bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Terminou

6300 iki tane eğik pinli işlemcim var 2 sene garantisi de mevcut faturası da stok fanı da. Pm bekliyorum.

özel mesaj ile cevaplandı
  • İşlemcilerin son durumu nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmenvirüs

İşlemcilerin son durumu nedir ?

Son durum derken? Mesaj atan arkadaşlarla fiyatta anlaşamadık o nedenle henüz bir durum yok. Varmı yaptığın dersen FX4200 FX8350(darbe hasarlı göründü alamadım), phenom 2 955BE ve 965 BE vs yapıldı... umarım yardımcı olmuşumdur
  • Forumdan Phenom II X4 955 be almıştım. Bilgisayarcı anakarta takarken bir köşesinden pimlerini eğmiş. Bir pini kırık. BU işlemci işe yaramı? Paylaşımınızdan tamiri mümkün gibi sonuç çıkardım.
    Cevap verirseniz sevinirim. Bu iş moralimi bozmuştu. İyi akşamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scetin

Forumdan Phenom II X4 955 be almıştım. Bilgisayarcı anakarta takarken bir köşesinden pimlerini eğmiş. Bir pini kırık. BU işlemci işe yaramı? Paylaşımınızdan tamiri mümkün gibi sonuç çıkardım.
    Cevap verirseniz sevinirim. Bu iş moralimi bozmuştu. İyi akşamlar.

Özel mesaj ile cevaplandı
  • anakart ve ekran kartı da tamir edebiliyormusunuz?
    intel s5000 soket 771 anakart (kuzey köprüsü değişti ama halen fazla voltaj veriyormuş) ve ati hd 4650 agp ekran kartı (fanı dönüyor, görüntü yok) var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: amdfanatic

anakart ve ekran kartı da tamir edebiliyormusunuz?
    intel s5000 soket 771 anakart (kuzey köprüsü değişti ama halen fazla voltaj veriyormuş) ve ati hd 4650 agp ekran kartı (fanı dönüyor, görüntü yok) var...

• Merhaba Elimde AMD Phenom II X4 975 var piçler sağlam ama çalışmıyor tamir edilebilir mi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebabekr

Merhaba Elimde AMD Phenom II X4 975 var piçler sağlam ama çalışmıyor tamir edilebilir mi acaba

Pinler sağlam ise malesef yapamıyoruz. Elimizde bu tür işlemci mevcut fx8320 gibi ama yapılamıyor.
  • Hocam FX-4100 var elden çıkarılacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iisskkoocc

Hocam FX-4100 var elden çıkarılacak.

• A8 7670K APU var. Pinleri sağlam. Herhangi bir sorunu yok.
  • Slm sorunlu aliyorum sorunsuz ise ilan acip satmanizi tavsiye ederim teşekkür ler

• işlemci elime ulaştı kısa zamanda tamir hizmeti beğendim açıkçası elinize sağlık ...

• quote:

Orijinalden alıntı: ersenyesil

işlemci elime ulaştı kısa zamanda tamir hizmeti beğendim açıkçası elinize sağlık ...

Rica ederim kesenize bereket:) Ufaklıkları gözlerinden öperim
  • Bereketini görün Allah razı olsun onlarda sizin ellerinizden öperler büyüyünce tabi

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.