Şimdi Ara

ALINIK-> Nvidia 3D Vision 2 Kit (ALINDI) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu-sistemleri/nvidia-geforce-3d-stereo-vision-2-wireless-kit-89377400 bu satıcı kit yazmış ama sadece gözlük...

@L.Goshin Benim monitör ayarlarımı gönderiyorum birazdan.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Evet, maalesef sadece gözlük. Peki ben ne yapayım sizce? İngiltere'deki arkadaşımın adresine yollatsam İngiltere ya da başka bir ülkeden. Arkadaşım da Londra'dan normal hediye gibi gönderse kendi adı ile bana, gümrüğe takılır mı acaba, ne dersiniz?

Ayar detaylarınızı merakla bekliyorum, yoksa baş dönmesinden öleceğim renkler ve ışık sayesinde. :)
  • L.Goshin L kullanıcısına yanıt
    Akşam aklımdan çıkmış, pardon;

Sinema Modu;

Parlaklık: 50
    Kontrast: 50
    Renk Doygunluğu: 40
    Renk Sıcaklığı: Kullanıcı Modu
    Cilt Tonu: Doğal
    Netlik: 40
    Trace Free: 60

Manzara Modu;

Parlaklık: 100
    Kontrast: 34
    Renk Doygunluğu: 59
    Netlik: 50

• Ayarlar harika oldu! Çok teşekkür ediyorum size. Manzara modu ile oyun o kadar göz almıyor, rahatsız etmiyor artık. :)

Bu arada 3D Vision 2 alacağıma aynı parayı verip şunu mu alsam acaba diyorum.http://www.vatanbilgisayar.com/Monit%C3%B6r/asus-vg278h-27-vg278h-3d-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=59048

Lakin 120hz ile aynı kaliteyi verir mi, şu anki monitörümle diye endişeleniyorum. Öte yandan Splendid.. teknolojisine sahip bu 27inç de, belki sorun olmaz diyorum. Bilemedim. :D

• quote:

Orijinalden alıntı: L.Goshin

Ayarlar harika oldu! Çok teşekkür ediyorum size. Manzara modu ile oyun o kadar göz almıyor, rahatsız etmiyor artık. :)

Bu arada 3D Vision 2 alacağıma aynı parayı verip şunu mu alsam acaba diyorum.http://www.vatanbilgisayar.com/Monit%C3%B6r/asus-vg278h-27-vg278h-3d-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=59048

Lakin 120hz ile aynı kaliteyi verir mi, şu anki monitörümle diye endişeleniyorum. Öte yandan Splendid.. teknolojisine sahip bu 27inç de, belki sorun olmaz diyorum. Bilemedim. :D

Rica ederim. Vatanda iki monitoru de actirmistim. 24 inci tercih ettim. 27 inc gozume buyuk geldi :). Ama yine de tercihinize karismak istemem. Size tavsiyem oncelikle forumda kullanici yorumlarini okumaniz, sonra vatanda gidip gormeniz olur :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sanırım değiştirmeyeceğim monitörü. Aklımda sadece gümrükten nasıl geçireceğim var. 400 lira'lık kit için ne kadar vergi isterler acaba? :-/
  • L.Goshin L kullanıcısına yanıt
    Eğer NVIDIA 3D Vision 2 Kit'i hâlâ almak istiyorsanhttp://www.amerikadanhemenal.com/ adresinden, ödeme yaparak, bu site aracılığıyla satın alabilirsin, yurtdışındaki herhangi bir siteden, almak istediğini. İllaki Amerika'dan olması da gerekmiyor, her yerden alıyorlar ve gümrük masrafını da almıyorlarmış. Sadece ürünün faturası varsa, faturayı almak için ürünün kutusunu açıyorlarmış. Çok güzel site bence.

quote:

Orijinalden alıntı: L.Goshin

Sanırım değiştirmeyeceğim monitörü. Aklımda sadece gümrükten nasıl geçireceğim var. 400 lira'lık kit için ne kadar vergi isterler acaba? :-/

Gümrük vergileri %20 diye biliyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: B3htin

Akşam aklımdan çıkmış, pardon;

Sinema Modu;

Parlaklık: 50
    Kontrast: 50
    Renk Doygunluğu: 40
    Netlik: 40

Manzara Modu;

Parlaklık: 100
    Kontrast: 34
    Renk Doygunluğu: 59
    Netlik: 50

Oo, Asus'larda renk doygunluğu ayarı da mı var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raptak -- 1 Ocak 2015; 17:05:06 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.