Şimdi Ara

ALINIK LPGLİ OTOMATİK FOCUS ASTRA GOLF CİVİC

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    -2006 üstü collection ya da ghia focus
    -2005 üstü enjoy ya da üst donanım astra
    -2005 ve üstü golf baz donanım olmasın
    -2007 ve üstü civic
    Kendi satmayı düşündüğünüz ya da eş dosttan duyduğunuz araçlar varsa yönlendirin lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarik156 -- 1 Mayıs 2015; 0:57:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Galerici misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: RoLaN

Galerici misin?

Yok hocam üniversite öğrencisiyim. Beğendiğim ekonomik araçları listeledim. Boya takıntım yok büyük değişen olmadıkça o da sorun değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarik156 -- 30 Nisan 2015; 15:26:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarik156

quote:

Galerici misin?

Yok hocam üniversite öğrencisiyim. Beğendiğim ekonomik araçları listeledim. Boya takıntım yok büyük değişen olmadıkça o da sorun değil.

Hocam eski model ama düşünürseniz buyrun bir göz atın.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-memurdan-satilik-ustun-japon-teknolojisi-2000-corolla-lpg-li-210815409/detay/

• quote:

Orijinalden alıntı: erencevik

quote:

quote:

Galerici misin?

Hocam eski model ama düşünürseniz buyrun bir göz atın.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-memurdan-satilik-ustun-japon-teknolojisi-2000-corolla-lpg-li-210815409/detay/

Düşünmüyorum hocam. İlgilendiğiniz için teşekkürler.

• 2005 vw golf 5 midline 1.6 102 bg 64bin km de 63500km de brc lpg takıldı.Yakıt çok iyi İstanbul trafiğinde 0.27kuruş lastikler (Bridgestone) akü bir yıllık tramer de 9 tane kayıt var hepsi ufak tefek boya işleri(fotoğrafları mevcut) 10 yıldır vw servis bakımlı son bakım da özel servis de triger seti V kayışı devirdaim ön arka fren balataları Castrol 10W-40 yağ su antifiriz değişti.Diğer midline larda olmayan direksiyondan kumanda ve Cruise control(hız sabitleme) mevcut.Fiyatı 34500tl

• quote:

Orijinalden alıntı: Kanariaman

2005 vw golf 5 midline 1.6 102 bg 64bin km de 63500km de brc lpg takıldı.Yakıt çok iyi İstanbul trafiğinde 0.27kuruş lastikler (Bridgestone) akü bir yıllık tramer de 9 tane kayıt var hepsi ufak tefek boya işleri(fotoğrafları mevcut) 10 yıldır vw servis bakımlı son bakım da özel servis de triger seti V kayışı devirdaim ön arka fren balataları Castrol 10W-40 yağ su antifiriz değişti.Diğer midline larda olmayan direksiyondan kumanda ve Cruise control(hız sabitleme) mevcut.Fiyatı 34500tl

Sağolun ilgilendiğiniz için. Benim bütçenin 27500 civarını geçmesi mümkün değil malesef.

• tarik156 kullanıcısına yanıt
    Öğrenci kardeş içlerinden masrafı en az olan muhtemeldir ki ford diğer araçlar kötü manası çıkmasın, bu işin bir de bakım olayı var, japonlar bir hayli yedeği pahalı diye biliyorum. Katı bir fordcu olarak sana tavsiyem ne alırsan al ama ford al... Daha artıstık olsun gencim diyorsan da golf al zarar etme... Japon araçlarına ve fransız araçlarına alerjim mi var bilmiyorum ama öyle gereksiz pahalılar... 100 yılların birikimi kolay olmadığını biliyorum sadece...
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer omer

Öğrenci kardeş içlerinden masrafı en az olan muhtemeldir ki ford diğer araçlar kötü manası çıkmasın, bu işin bir de bakım olayı var, japonlar bir hayli yedeği pahalı diye biliyorum. Katı bir fordcu olarak sana tavsiyem ne alırsan al ama ford al... Daha artıstık olsun gencim diyorsan da golf al zarar etme... Japon araçlarına ve fransız araçlarına alerjim mi var bilmiyorum ama öyle gereksiz pahalılar... 100 yılların birikimi kolay olmadığını biliyorum sadece...

Hocam neredeyse 2 aydır bakıyorum. Ankara içinden şöyle 26 bin civarına bi focus bulamadım. Punto falan alacağım herhalde en son sıkıldım çünkü bakığ durmaktan.

• 2004 peugeot 307 1.6 16v technoplus düşünürmüsün??

Yakıtı ekonomik genç arabası...

• Hocam Rover düşünür müsünüz ?
  • quote:

İyi günler. 26-27 bin max bütçe var .
    -2007 ve üstü civic
    Kendi satmayı düşündüğünüz ya da eş dosttan duyduğunuz araçlar varsa yönlendirin lütfen.

Bahsettiğin araçlara bu fiyatlara alman zor gibi.. ya model düşür yada bütçeyi arttır bence. Yoksa çok eli yüzü düzgün bi araba bulabileceğini sanmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: omer omer

Fransızlara karşı negatif olmayın bence. 2004 model 307 de olmayan yok. Far,park,yağmur sensörü, 5li cd çalar, 16jant aliminyum jant, dijitak klima, 6 tane hava yastğı... lpg uyumu süper brc ile 6 yıldır tık demedi uzun yol 22 kuruş, ş.içi 30-35 kuruş.. yıllık bakımı 150 tl bütün filtreler, motor yağ, silecek lastiği vs... triger baskı balata 800 işçilik dahil 2 sene önce değiştim. 10-15000 doğanlar broadwayların olduğu ülkede Bu tür araba içinde 23-25000 çok değil..

uzun lafın kısası peugeot eskisi gibi pahalı yada sorublu değil.. yedek parçası ele ayağa düşmüş durymda....

Biraz araştırmanı ve Genç olarak arama kriterlerine sok derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ohn85 -- 17 Mayıs 2015; 10:23:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ohn85

quote:

İyi günler. 26-27 bin max bütçe var .
    -2007 ve üstü civic

Bahsettiğin araçlara bu fiyatlara alman zor gibi.. ya model düşür yada bütçeyi arttır bence. Yoksa çok eli yüzü düzgün bi araba bulabileceğini sanmıyorum

Hocam hedef saptı iyice zaten. Bi punto bulup alacağım inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: gael6161

Hocam Rover düşünür müsünüz ?

Kısa süre kullanıp satılacağı için piyasa aracı bakıyorum hocam teşekkürler.

• Piyasa çok yükseldi. Bu fiyata bulmanız zor. Bende aynı araçlardan bakıyorum.

• tarik156 kullanıcısına yanıt
    tarık kardeş bahsettiğin modelleri bu bütçe ile bulabilirsen bize de haber :)
    özellikle 2007 ve üstü civic dediğin fiyatı geçtim, 35bin e bulursan hiç kaçırma :)
    tabii araçlar temiz-bakımlı olmak (pertler hariç) kaydıyla.
    yazdıklarımı yanlış anlama piyasa çok kötü ve yüksek oldugundan yazdım. bütçeni artıramıyorsan eğer model düşürmeni tavsiye ederim. allah kolaylık versin.
  • 26-27'ye anca eli yüzü düzgün g kasa 1.6 lpgli enjoy astra alırsın.Saydığın arabaların içinde başka hiç birisini alamazsın 26-27'ye.
    Saydığın arabaların fiyat aralığı 30.000-40.000 TL aralığındadır.26-27'ye ağır hasar kayıtlısını falan alırsın ancak...

• quote:

Orijinalden alıntı: melih3688

26-27'ye anca eli yüzü düzgün g kasa 1.6 lpgli enjoy astra alırsın.Saydığın arabaların içinde başka hiç birisini alamazsın 26-27'ye.
    Saydığın arabaların fiyat aralığı 30.000-40.000 TL aralığındadır.26-27'ye ağır hasar kayıtlısını falan alırsın ancak...

Aynen katılıyorum. Konu sahibi arkadaş; Astra H kasa o fiyata temiz bulursan alıp bana 2 bin tl üstüne satabilirsin. Ben de senden alır üzerine 5 bin daha koyar 35 bine satarım.
  • Bu kadar araştırma 2 aylık sürecin sonında 2008 115.000 de hatasız boyasız 1.3 multijet düz vites punto active aldım. Kısmet işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarik156 -- 1 Haziran 2015; 21:10:23 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.