Şimdi Ara

[ALINIK] Logitech Z-906 Subwoofer / Devre kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Z906 sistemimin devre kartı yandığı için komple subwoofer veya çalışan devre kartı arıyorum. Satmayı düşünen arkadaşlar pm yoluyla iletisime geçebilir. Ankara içi elden teslim veya diger illerden get ile alabilirim.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Güncel

• Güncel

• işiniz zor hocam. Zira bu sistemlerin uydusu bozulmuyor, ya kontrol ünitesi ya da subwoofer elektroniği bozuluyor. Benim de Creative gigaworks 5+1 vardı. Subwoofer arızalanınca izmitteki elektronikçileri gezdim bulamadım. Parça parça satmak için ilan verince istanbul avrupa yakası bi elektronikçi görüp bende var, yollayayım işini görürse 100 lira yolla görmezse kartları geri yollarsın dedi. Uğraşmadım bile, şimdi kartlara para ver, kargoya para ver, elektronikçiye yaptır, hem uğraşıcan çalışacağı belirsiz, hem de velev ki çalıştı; orjinali sorunsuzken sebepsiz bozulan sub tamir görünce düzen tutacak mı dedim: Uyduları set olarak, kontrol ünitesini ve arızalı subwooferı parça parça sattım, forum ilanı duruyordur. Güzel de para etti bozuk set için :) Forumdan sorunsuz z5500 aldım. Kolay gelsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.