Şimdi Ara

Alınık Kid Icarus: Uprising [PAL]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Hatay
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nintendo 3DS'in son hit oyunu Kid Icarus: Uprising'i arıyorum. Sıfır ya da temiz ikinci el olabilir. Makul tekliflere açığım.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• valla kardeşim kirletme olmassa topici bende arıyorum valla ama daha cıkmadı satan
  • Nortec Eurasia kepenkleri kapattığından dolayı yurtdışından getirtebilecek arkadaşlar arıyorum ben de kredi kartı olmadığından bende. 90 TL gibi bir fiyata getirtilebiliyormuş sıfır. Bundan sonra 3DS oyunlarını böyle alacağız mecbur, Nintendo Türkiye için yeni bir distribütör bulana kadar...

• Nintendo 3ds/ds kartlarının konulduğu 20'lik 30'luk cüzdan gibi sert plastik kutular var. Yurt dışına çıkacak olan birisi sipariş üzerine her oyundan 5'er 10'ar alıp kutularını getirmeyip sadece kartuş olarak 50-60 oyun getirip küçük bir komisyonla satabilir burada. Ben ticari olarak değil kendim için 20 psp, 30 ds oyunu getirmiştim yanımda. Ve neredeyse tamamını yeni gibi pırıl pırıl ama 5-10 dolar arasında kullanılmış olarak almıştım. Kutuları atıp kullanma klavuzlarını ve kartuşları getirmiştim sadece.

ekleme:
    mesela benim beklediğim bir ton oyun var, aklıma gelenlerden:
    Monster Hunter 3DS
    Kid Icarus: Uprising
    Heroes of Ruin (bu oyun için gerekirse yurt dışına çıkarım. hastasıyım)
    Mario Tennis
    Angry Birds Collection
    Fire Emblem 3DS

Bunları bir şekilde temin etmek gerekecek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stonegolem -- 7 Nisan 2012; 23:15:46 >
  • Kutusuz ve kitapçıksız olmaz benim için. Hem arşiv hem kolleksiyon değeri sıfır olur.

• kredi kartı teğmin edin bence bu ızdıraptan kurtulun:D kimse 90 liraya satmaz... ben satsam en az 120den satarım kim uğraşcak 10 lira için kargoya gitmeye fln filan riskide var...
  • Daha vakit var kredi kartı olayına girmeme.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.