Şimdi Ara

ALINIK İ5 ve İ7 Laptop Arıyorum. (ASUS Tercihim)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
2.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı forumlar donanımhaber sakinleri

İ5 veya İ7 işlemcili laptop arıyorum.Tercihen ASUS sonrası ise HP olarak kozmetiği iyi anakart işlem görmemiş olan , arızalı olsada açıkça ifade edebilir kabul ederimde.
    Klasik olarak bende paranız kalmaz diye başlayacağım.Niye sana güveneyim ? dediğinizi duyar gibiyim haklısınız sonuçta sizde beni bilmiyorsunuz tek avantajım var sürekli yapıyorum. Forumda aynı zamanda Teknik Yardım,Programlama alanında destek vermeye çalışıyorum vaktim olduğunca...

Konuyu fazla uzatmayacağım . İlk önce İstanbul içi elden teslim onun haricinde diğer illerden kargo geldiğinde hesabınıza EFT yapar güven sorunu yaşayanlar için kapıda ödemeli veya GET ile alabilirim.Arızalı ürünlerde(GET ile almamaktayım).Ürün geldikten sonra inceleme sonrasında arızaya göre fiyat verir kabul eder EFT yaparım.Kabul etmeyen olursa ürününüz aynen bana geldiği gibi geri yollarım.Referans konusunda tereddüt eden olursa geçmiş konularımdan , referanslarım dan veya sahibinden üzerinden verdiklerimden ulaşabilirsiniz.
    Yoğun çalışıyorum bazen mesajlarınıza geç dönebilirim onun için özür dilerim.

MEsaj atarken şunlara özen gösterin lütfen

>Resim (Heryerinden çekilmiş)
    >Özellikleri
    >Değişen parçaları (olduysa) yazın.

Not: Burada olmayan forum ile ilgisi olmayan referanslarımda var. Fiyat zorunlu olduğundan girilmiştir aldanmayın.

TEKLİFLERİNİZİ LÜTFEN PM İLE GÖNDERİNİZ !!

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carso -- 20 Kasım 2016; 13:37:44 >

• Hocam ozellikle ASUS ya da HP olarak belirtmissin ama belki ilgini ceker
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=114096472&p=1#114096472;

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UGUR8787 U kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam
  • Ömer kardeşim referansın için teşekkür ederim.
    Önce kargo yapıp teslim aldıktan sonra ürün incelenerek 1 saat içinde hesabına EFT yapılmıştır. Ömer kardeşiminde bahsettiği gibi geldiğini belirtmek isterim.Dürüstçe davrandığı için (ilan forum aracılığı ile değil sahibinden.com üzerinden yapılmıştır).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carso -- 6 Şubat 2016; 16:05:44 >
  • Elimde Asus K52JT bulunmakta. Ürün çalışır durumdadır.

Sorunlarından bahsedecek olursak;
    -Klavyede bazı tuşlar iyi basmıyor.
    -Bataryası ölü bu sebeple fişe takılı kullanılıyor hep.

Bunlar haricinde gözle görünür bir probleme rastlamadım. Anakart vs. değişimi olmamıştır.

Teknik Özellikler:
    -4 GB Ram
    -500 GB HDD
    -Ati Radeon HD 6370 1 GB Ekran Kartı
    -Intel Core i5 480M 2.66 GHz

İlgilenirseniz ÖM yoluyla irtibat kurabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antidetron -- 5 Mart 2016; 17:04:12 >
  • antidetron A kullanıcısına yanıt
    TEKLİFLERİNİZİ LÜTFEN PM İLE GÖNDERİNİZ !!
  • Pm attım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pmler cevaplanmıştır Astronomik rakamlar sunanlar için teşekkür ederim kendinizi kandırmayın :)
  • al dostum, tam senlik i7 ultrabook... hicbir problemi yok...

http://forum.donanimhaber.com/m_89643379//tm.htm#115829975
  • Yok saol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • carso kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Daha geçen hafta ABD'den hediye olarak aldığım ASUS laptop'u satıyorum. Kutusunda duruyor, sadece 1 kez açtım çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için, onun dışında jelatinleri bile üstünde duruyor. Amacım bunu satıp, üstüne para ekleyip macbook almak.

Bilgisayar ASUS F555LA. Detayları ve bir çok resmi şurada mevcut: https://www.asus.com/us/Notebooks/F555LA/ İstersen ben de resmini çekip yollayabilirim sana.

15.6-Inch, 2.1 GHz Core i3-5010U Processor, 4 GB RAM,500 GB Hard Drive, Windows 10 Türkçe yüklü
    Optik sürücüsü, kamerası vs vs var

En önemli özelliği: çok hafif, sadece 1.4 kg ve şarz adaptörü çok küçük (apple gibi)

Bilgisayarı bir kere açtım ve pil ömrüne baktım. 8 saat gösteriyor.

Eğer ilgilenirsen, istanbul içi elden satabilirim.

İstediğim fiyat: 2000TL

• veliveliveli kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler garantili faturalı son kullanıcıda zaten bunu alabilir o fiyata
    6 nesil İ5 bile daha uygun muş seninkinden ASTORONOMİK rakamlar ile kendinizi kandırırsınız ancak

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/asus-x556uf-xx113t-i5-6200u-4gb-1tb-2gb-gt930-vg-232283740

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-x556uf-core-i5-6200u-2-3ghz-4gb-ram-500gb-hdd-2gb-15-6-w10-notebook.html

• Selam, kandırmak gibi bir niyetim yok, açıkca modelini ve özelliklerini yazdım. Bu laptopu vergi dahil abd'den 600 dolara aldım (yani yaklaşık 1850tl) üstüne 150tl ekleyip size fiyat söyledim. zaten sıfır ayarında ve abd'de de daha ucuza satılıyor laptoplar.

linkini vediğin laptopların özellikleri farklı olabilir, sadece işlemci, harddisk falan belirlemiyor fiyatları. laptop ağırlığı, dizayn, pil ömrü vs de önemli, buna göre fiyat veriyor şirketler. aynı mantıkla bakarsanız apple'ın i5 laptop'u da 4000tl civarı.

almak istemiyorsanız kimse zorlamıyor, ben dürüstçe özelliklerini yazdım bilgisayarın. 10 yıldır forumda üyeyim, kandırmak gibi derdim yok kimseyi de.
  • veliveliveli kullanıcısına yanıt
    Yinede çok sonuçta fiyatları ben değil piyasa belirliyor.O fiyatlar DH'nin bile bulmak zor burada olduğunuzu söylüyorsunuz burada herkes bilgi sahibi zaten.Ayrıca özelden yazılması daha doğru olurdu.

Marka değeri var diye .Ben fiyat açısından söyledim fiilen kandırmaktan bahsetmedim.
  • Merhabalar,
    Aşağıdaki linkte bulunan ürünler yararsa dönüş yapabilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/m_91360535//tm.htm#91360535

İyi forumlar.
  • Netsalih kullanıcısına yanıt
    Teşekkür edrim bana uyan yok
  • Antocio kullanıcısına yanıt
    Hakkında bilgi edinmediğim birşeyi düşünmem sağolun.İlan başlığını değil içeriğini okursanız çok şey değişir
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.