Şimdi Ara

ALINIK HTC 10

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. HTC 10 arıyorum. Elinde olanlari özele bekliyorum. Özellikle siyah tercihimdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçamayanSüperKahraman -- 16 Kasım 2020; 13:8:29 >

• bulaşma u11 al.
  • sissil S kullanıcısına yanıt
    Hocam vazgeçtim zaten birkaç şey duydum 8.0la performansı dibe vurdu gibi. Sizin bulaşma deme sebebiniz de aynı mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UçamayanSüperKahraman U kullanıcısına yanıt
    Yok hayır htc 10 biraz sorunlu cihaz.

Mesela pil değiştirmek sıkıntı cihazı önden açıyorsun.

Ekranda benim siyah nokta oluşmuştu mesela sarı leke falan oluyor

Şarjı iyi gitmiyordu birde

Performansa birşey diyemem ama u11 kullanıyorum ben htc10 benim KVK da para iadesi aldıktan sonra buna geçtim. Ekran pil değiştirdim mesela çok rahat.
    Cihaz çok stabil ve hızlı halen canavar gibi
    128gb dolmuyor 6gb ram keza dolmuyor. Çift hat cihaz ses çıkışı çok iyi kulaklıkta keza iyi...
    Ben olsam u11 alırdım. Hatta paran varsa u12 falan bak. Ben bulursam exodus alacağım bakalım kısmet...

Anladım hocam. Şu anlık yurtdışı bir Poco X3 almaya karar verdim. Htc'yi çok seviyorum fakat ikinci elde doğru düzgün bulunmuyorlar. Bulunanlar da değişik değişik fiyatlar çekiyorlar. Misal U11 64 gblık modeline 2100 2200 yazıyolar garantisiz kutusuz ürüne. Evet çok seviyorum, htclerle müzik dinlemek çok keyifli oluyor da müzik dinleyelim diye de kazıklanmaya gerek yok diye düşünüyorum.
    Ben 1100 e almıştım bu cihazı zaten daha fazlada bence etmez. Poco eşimde var tabi ilk versiyonu. Arayüz kulaklık sesi ve malzeme kalitesi htcnin yanına yaklaşamaz.
    Ama Xiaomi HTC almasam gözüm kapalı alacağım bir marka. Tercih senin.

Maalesef hocam biliyorum. Htclerin kasa kalitesine hayranım. Şuana kadar kullandığım en dandik htcde bile kasadaki plastik tok, ele yumuşak gelen kaliteli plastikti. Kulaklık işine hiç girmeyeyim zaten herşey ortada.Düzgün bir fiyata bulabilsem u11 u12+ ben de düşünmüştüm de dediğim gibi o paralari ikinci el garantisiz bir cihaza vermem. Ne olacağı belli değil. Pocoyu tercih etmemin tek nedeni 120 HZ ekranı. Pcde 60dan 144e çıkınca çağ atlamıştım. Telefonda da öyle hissettirir mi acaba denemek istedim

Film falan izliyorsan anca farkettirir onun dışında sanmam. TV de benim 100hz mesela hızlı sahnelerde farkediyor. Birde belki video çekerken kamerayı hareket ettirir isen fark edebilir okadar.

Hocam telefonda çok film falan izlerim. Oyunla çok işim yok :) Bakalım bir de o tarafa kayalım. Desire 20 Pro gelecekmiş onu düşünüyordum yine bir htc klasiği olarak koya koya SD665 işlemci koymuşlar. Yok cidden akillanmiyolar. 20 30 dolar fazla yapip 732G koyamıyorlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.