Şimdi Ara

[ALINIK] EDİFİER S530D yada EDİFİER S730 2.1 Ses Sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sıfır yada temiz kullanılmış 2.EL olabilir farketmez EDIFIER S530D yada EDIFIER S730 Ses Sistemlerinden bir tanesi ALINACAKTIR.

Ankarada yada başka illerde olabilir hiç farketmez.
    Yeterki temiz kullanılmış olsun (kılcal çizikler illaki kabul edilir)
    Hatası kusuru bulunmayan
    Tamir vs görmemiş
    Kutu İçeriği eksiksiz
    Şehir dışı SanalPazar vb site üzerinden Şehiri içi elden satışı yapılacaktır.

Not : Logitech ürünlerini teklif etmeyiniz bende mevcut...

Satmayı düşünen Ciddi arkadaşlar Cep numaralarını PM atabilirler, En kısa zamanda kendileriyle iletişim kurulacaktır...
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtayfur83 -- 23 Nisan 2015; 19:27:29 >

• Güncel...
  • Güncel...
  • Güncel...
  • Güncel...
  • Güncel...
  • Güncel...
  • Güncel...
  • Güncel...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtayfur83 -- 4 Haziran 2015; 11:09:28 >
  • Forum dışı EDIFIER S530D ALINMIŞTIR...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtayfur83 -- 24 Haziran 2015; 2:35:20 >
  • s550 var 18 ay garantisi devam ediyor
  • kıyamamıştım tekrar ilanda
    sahibinden ilan no:243152646

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkano27 -- 13 Kasım 2015; 19:54:46 >
  • volkano27 V kullanıcısına yanıt
    S530D yada S730D araken sizin S550 ilanınızı görüp sizinle telefonda görüşmüştüm 1 saat sonra satmaktan vazgeçmiş olmasaydınız çooktan siz satmış ben ise almış olacaktım. O zamanlardaki satış rakamınız daha uygundu şimdi durdukça dolara endeksli biçimde artmış sanırım. Forum dışı EDIFIER S530D 2+1 ALINMIŞTIR...
    Nasip kısmet bu işler umarım hayırlarla satarsınız...Yinede ilginize teşekkürler...
  • mtayfur83 kullanıcısına yanıt
    evet hayırlısı bir iki defa kıyamayıp vazgeçttim hayırlısı
  • volkano27 V kullanıcısına yanıt
    Umarım sattığınıza pişman olmazsınız. Çünkü Edifier ürünleri parasına göre gerçekten muadili Creative ve Mid Tiz özürlü Logitech in ürünlerinden çok daha kaliteli ürün gamına sahip...
  • İnşallah değerini bilecek, hakkıyla kullacak birine satılır diye umut ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.