Şimdi Ara

[ALINIK] Çift Hat - DUOS Note10, 10+, 9 yada S10, S10+, S9, S9+

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Samsung model DUOS (Çift Hat) özelliği bulunan, kozmetik yada yazılımsal olarak bi sıkıntısı bulunmayan aşağıdaki modellerden aramaktayım;

Note 10
    Note 10+
    Note 9
    S10
    S10+
    S9
    S9+

Tekliflerinizi lütfen PM'den iletiniz.

Not: Pasaport kayıtlı olsa bile kayıtsız parası teklif edebilirim çünkü zaten IMEI attırıp kullanacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fondeap -- 2 Ekim 2019; 14:29:11 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Güncel

• Güncel

• güncel

• Sana bir tavsiyem, cift hat kullaniyorsan eger huawei mate 20 pro veya p30 pro ya bak.. Cunku huawei haric diger markalarda arama esnasinda ikinci hatta arama gelmiyor. Ben de 1 haftalik kayitsiz note 10 plus var, bu sebebten dolayi satmayi dusunuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türbülans Havayolları A.Ş

Sana bir tavsiyem, cift hat kullaniyorsan eger huawei mate 20 pro veya p30 pro ya bak.. Cunku huawei haric diger markalarda arama esnasinda ikinci hatta arama gelmiyor. Ben de 1 haftalik kayitsiz note 10 plus var, bu sebebten dolayi satmayi dusunuyorum
    Huawei de güzel fakat son dönemdeki Huawei-Trump çatışması da beni endişelendiriyor. Bildiğim kadarıyla şuanda da Google uygulama desteğini kesmiş durumda.

• quote:

Orijinalden alıntı: fondeap

Huawei de güzel fakat son dönemdeki Huawei-Trump çatışması da beni endişelendiriyor. Bildiğim kadarıyla şuanda da Google uygulama desteğini kesmiş durumda.

Alıntıları Göster
    Suan ki mate 20 pro ve p30 pro da bu sorun yok, ama ilerde tepesi atar mi bilinmez

• Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    Ben de Note 10 plus çift hatlı bakıyordum.Aslında Note 9 ile devam edecektim ama hiç sevmediğim sağ taraftaki power tuşu Note 10 plus'da sağdan alınmış,sola konmuş. Sırf bu yüzden Note 10'a geçeceğim.
    Huawei p30 pro'da diğer hat ile konuşurken,diğer hatta arama çağrı gelirse ne oluyor,diğerini bekletip diğer hat ile konuşmaya geçebiliyormusun?

• quote:

Orijinalden alıntı: Emekli Komutan

Ben de Note 10 plus çift hatlı bakıyordum.Aslında Note 9 ile devam edecektim ama hiç sevmediğim sağ taraftaki power tuşu Note 10 plus'da sağdan alınmış,sola konmuş. Sırf bu yüzden Note 10'a geçeceğim.
    Huawei p30 pro'da diğer hat ile konuşurken,diğer hatta arama çağrı gelirse ne oluyor,diğerini bekletip diğer hat ile konuşmaya geçebiliyormusun?
    Yok gecemiyorsun kapatiyor direk, birde sebeke 3g de ise arama gelmiyor

Anlamadım? Yukardaki yazınızda huaweide 1. hat ile konuşurken 2.hatta çağrı gelirse alabiliyorsunuz demek istemişsiniz sanırım..

• quote:

Orijinalden alıntı: Emekli Komutan

Anlamadım? Yukardaki yazınızda huaweide 1. hat ile konuşurken 2.hatta çağrı gelirse alabiliyorsunuz demek istemişsiniz sanırım..
    Evet aliyor ama sadece sebeke 4g de ve vowifi deyken aliyor, mesela bir yerdesin vodafone hattin 4g de iken turkcell 3g cekiyor.. vodafone ile gorusme yaparken turkcell hattin kapali oluyor boyle bir sacmalik var iste

Yani internet kapalı olsa yani internet olmasa huaweide şebeke üzerinden 1.hat ile görüşme yaparken 2.hatta çağrı gelse çağrı ekranda görülmüyor mu,çağrı gelmiyor mu?
    Öyleyse note 10 plus alma kararımdan vazgeçmiyeyim eğer note9 daki batarya hızlı bitme sorunu yoksa.
    Batarya yüzünden de huawei mate 30 pro düşünüyordum aslında ama note 10 da batarya iyiyse huaweiye gerek yok. Note 9'da 4100 var ama sanki 3000 mah. Kronik olarak böyleymiş.

• Note 9 ben de kullandim batarya olarak baya kotuydu note 10+ da yok ben 15 saatte 5.30 saat ekran suresi aldim ama ben gunun 11 saati disardayim mobil veri hersey acik. Kapali alanda wifi de daha fazla gider sarji.. huawei gelince internet acik olmasi sart degil yeter 4g ve volte olsun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.