Şimdi Ara

Alınık 5700 xt

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Alınık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Referans modeli olmayan 5700 xt arıyorum. 2600 tl verebilirim. İlgilenen arkadaşlar yazarsa sevinirim.

• Ne kadar kolay üstüne 400 koy şunu veriyim demek 2900 e aldığınız ultra denilip ultra cikmayan kartınızı, açıp kullanıp 3000 e satmaya çalışmakta ne oluyor, bu forum eskiden böyle değildi ya her yer şark kurnazı dolmuş

Bir şey teklif ederken kendinizi o insanın yerine bi koyun öyle teklif edin siz o ekran kartına 3000 verir miydiniz ? Aldınız kullanın hayrını görün eyvallah ama bu tarz şeyler hoş değil.

Bu arada üstte @salvatore_volkan hocamın onerdigi kart gayet iyi hocam, diğer urunleri bilmem de ekran karti normal sartlarda kullanildiginda garantisi bitmeden bozulmuyor genelde benim hep öyle oldu
  • Onu düşünüyorum ben de ama garanti işi içime sinmiyor. Teşekkürler öneri için.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cApK1N -- 28 Mart 2020; 18:53:50 >
  • Ne kadar kolay üstüne 400 koy şunu veriyim demek 2900 e aldığınız ultra denilip ultra cikmayan kartınızı, açıp kullanıp 3000 e satmaya çalışmakta ne oluyor, bu forum eskiden böyle değildi ya her yer şark kurnazı dolmuş

Bir şey teklif ederken kendinizi o insanın yerine bi koyun öyle teklif edin siz o ekran kartına 3000 verir miydiniz ? Aldınız kullanın hayrını görün eyvallah ama bu tarz şeyler hoş değil.

Bu arada üstte @salvatore_volkan hocamın onerdigi kart gayet iyi hocam, diğer urunleri bilmem de ekran karti normal sartlarda kullanildiginda garantisi bitmeden bozulmuyor genelde benim hep öyle oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de bozulan hiç kartım olmadı ama insan rahat edemiyor işte :) Zaten satılmış hocam o kartta teşekkürler ama katkınız için.
  • pm
  • Mert tolunay kullanıcısına yanıt
    Estağfurullah hocam, bu hafta 2060ventus ya da super ventus modeli ince den gelebilir dusunuyorsaniz az bekleyin isterseniz, gerce 5700xt de gelebilir. Size kolay gelsin umarim aradığınızı bulursunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2750 ye pulse var kutulu faturalı garantili

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.