Şimdi Ara

ALINIK 2. EL BİSİKLET 2 adet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ankara'dan alınmak üzere 2 adet bisiklete ihtiyacımız var, çalışır durumda vitesli olması yeterli olacaktır.

İlgilenenler tekliflerini PM'den atabilirse sevinirim.

Teşekkürler.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 4 ürün

• Hocam Tam da 2 adet bisan bisiklet satıyorum ama İstanbul maalesef.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 53 cm kadro boyu olan otomatik vites kolları olan, shimano tourney arka attırıcılı, 21 vites, ön amortisörlü çok hafif kadrosu olan bir mtb var. frenleri vs çok iyi durumda sadece ön vites kolunu kırdım geçen elimle onun değişmesi lazım 1.75 asfalt lastikleri var bisikletin yokuş vs akıp gidiyor rampa falan çok rahat çıkıyor

150 liradan komple bisikleti veririm

sadece arka shimano vites gurubu ve maşayı bu fiyata aldım geçen sene. ve fren kolları yeni değişti.

aynakol pedallar yeni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockymarlboro -- 3 Aralık 2013; 1:17:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockymarlboro

53 cm kadro boyu olan otomatik vites kolları olan, shimano tourney arka attırıcılı, 21 vites, ön amortisörlü çok hafif kadrosu olan bir mtb var. frenleri vs çok iyi durumda sadece ön vites kolunu kırdım geçen elimle onun değişmesi lazım 1.75 asfalt lastikleri var bisikletin yokuş vs akıp gidiyor rampa falan çok rahat çıkıyor

150 liradan komple bisikleti veririm

sadece arka shimano vites gurubu ve maşayı bu fiyata aldım geçen sene. ve fren kolları yeni değişti.

aynakol pedallar yeni

fotoğraf şartt
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.