Şimdi Ara

ALINIK 100 TL KADAR HDD (SANALPAZAR)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Sistem kuracağım.Az kullanılmış okuma/yazma hızı VE ÖN BELLEK yüksek performanslı disk arıyorum. KK ile alacağımdan sanalpazar ilanı olmalıdır
    Eğer satan olursa 64 GB SSD de olabilir
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARK KING -- 1 Aralık 2013; 9:51:52 >

• 100 TL diye belirtmişsin ama istediğin performansta bu ürünleri öneririm. Kredi kartı seçenekleri de mevcut. Bir kez elden harddisk ve kutu almıştım iade ettim. Adam parasını kredi kartıma iade etmek yerine peşin verdi. Çözüm'den ürün tedarik ediyorlar. 10 seneye yakın geçmişleri var. Western Digital'in Scorpio Black serisi 7200 rpm 16 mb 320, 500 ve 750 Gb'lik modelleri var.

http://www.soneksbilgisayar.com/Products-23500-wdigital-25-scorpio-black-500gb-7200-rpm-16mb-sata-iii-notebook-hdd-wd5000bpkx.html
    http://www.soneksbilgisayar.com/Products-23226-wdigital-25-scorpio-black-320gb-7200-rpm-16mb-sata-iii-notebook-hdd-wd3200bekx.html
    http://www.soneksbilgisayar.com/Products-23133-wdigital-25-black-750gb-7200-rpm-16mb-sata-iii-notebook-hdd-wd7500bpkx.html

N11 sitesi üzerinden eksen bilgisayardan kuponun varsa da alabilirsin, daha uygun oluyor. Sanalmarketim'de de ucuz. Bahsettiğim ürünlerin 5 sene garantisi var diye biliyorum.

Düzenleme: Sistem kuracağım demişsin. Pardon, 3,5'' hdd arıyormuşsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TechTR -- 1 Aralık 2013; 14:05:41 >

• TechTR T kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim..Evet sistem olarak kullandım HDD skıntılı..Arşiv diskte performansa pek bakmıyorum..Maddi durum şuan için kısıtlı..HDD iyi satılıyor demekki gerek bu forumda herekse GG ve sp da nazlı "TOK" satıcılardan geçilmiyor..Adamla anlaşıyorum diyorumki hocam HDD TUNE PRO ile "Health" kısmınıda taratıp gönder diyorum gelen cevaplar "profilime bak " "referansım çok" "ürün sağlam yoksa SP koymazdım" ya banane senin referansından..birçok alıcı sadece "bad sector" taramasına bakar ancak disk durumu yani" Health" kısmını isteyince yan çiziyorlar neden orda ayrıntılı olarak diskin kaç saatte kullanımda olduğu hata veya arıza durum olasılıkları vs. gibi diskin "GEN" haritası çıktığı için o tarafa yanaşmıyorlar..Araştırmaya devam ediyorum ilginiz için teşekkürler
  • Rica ederim. Ben get ile satış yapmaya bile çekiniyorum. Referans benim de zerre umrumda değil. Bahsettiğim gibi aradığınız diğer ürünler belirttiğim sitelerde uygun olabiliyor internetten alacaksanız. Para durumunuz söz konusu olduğu için 2. el almanıza bir şey diyemem. Kolay gelsin.
  • 20 gb dan 500 gb a kadar diskler var ilgilenirseniz pm atın yardımcı olayım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.