Şimdi Ara

Alin Size Pvp Serveri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • www.mesanduo.com Arkadaslar Hepinize Oneririm Gercekten Cok Kaliteli Bir Pvp Serveri

• Ben kaliteli olduğundan şüpheliyim çünkü şuanki siteniz çok kötü.
  • quote:

Serverimiz Aktif Hemen Setup'u İndirin Ve Eylenceye Katılın.

Bu cümleyi okuduktan sonra dürüst olmak gerekirse bende sunucunun kaliteli olduğundan şüpheliyim.
  • yaw aslında sw cok kaliteli ama web tasarımcımıs yok herseyi tek bir kisi yapınca sonucta bole oluyor kardesim
  • Bence birini bulmalısınız. Çünkü insanlar bir sunucuya başlarken o sunucunun sitesini inceler. Görsellik çok önemli yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Danilo Thann

quote:

Bu cümleyi okuduktan sonra dürüst olmak gerekirse bende sunucunun kaliteli olduğundan şüpheliyim.

+1905

Uo Cu Olarak bu Kelimeyi Bilmeyen yoktur zaten :D şahsen 1ay weriyorum 1 ay dayanırsa eger oda mechul 1.5 ayda o server cöker :D hile edit bla bla

herşeyin tadi bırakında güzel kalsın bitti artık uo ben kaabullendim herkes gibi genel zaten oynamıyor.Ama şuan bana deseler gerçekten 1 server acacagiz 3 5 yıl önceki gibi fazla bot hile olmicak tmm derim wow oynuyorum bırakırım gelirim sorun degil demek istedgiim bir server acsinlar 5 ay garanti wersinler gene gelirim :D ömür boyu garantide istemiyorum

• quote:

quote:

Bu olay koparttı beni :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: canxx33

quote:

quote:

+1905

Uo Cu Olarak bu Kelimeyi Bilmeyen yoktur zaten :D şahsen 1ay weriyorum 1 ay dayanırsa eger oda mechul 1.5 ayda o server cöker :D hile edit bla bla

herşeyin tadi bırakında güzel kalsın bitti artık uo ben kaabullendim herkes gibi genel zaten oynamıyor.Ama şuan bana deseler gerçekten 1 server acacagiz 3 5 yıl önceki gibi fazla bot hile olmicak tmm derim wow oynuyorum bırakırım gelirim sorun degil demek istedgiim bir server acsinlar 5 ay garanti wersinler gene gelirim :D ömür boyu garantide istemiyorum

Dargath a neden gelmedin ?..gayet osi clone serverdı..Bodcu sistemi falanda yokdu..Odhinn vardı Niden gelmedin ? Duruyor hala

• Drakanas hakikatten bu Dargath muhabbetlerin mide bulandırdı

Belki de gerçekten çok güzel ve emek sarf edilen bir server ancak bu yaptığın artık "reklamın iyisi kötüsü olmaz" mantığını aştı "reklamın mide bulandıranı olur" fikrine dayandı...

Ne zaman birileri uo ile ilgili bir konu açsa, o konuda ismin geçiyorsa daha konuya girmeden "kesin Dargath reklamı" diyorum ve malesef %75 doğru çıkıyor.

Az kendini dizginle...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.