Şimdi Ara

Aliexpress’ten alınan orjinal apple silikon kılıflar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
4
Favori
6.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba dün ufak bir araştırmayla bir arkadaşın konusuna dahil oldum aliexpress aracılığı ile çinden bu kılıflardan getirmiş cidden video ve resimlerden gördüğüm kadarıyla çok kaliteli içi kadife kılıflar gördüm malzeme kalitesi kullananlara göre iyi olduğu söyleniyor. Bende öyleyse ilk defa yurt dışı alışverişi mi gerçekleştiriyim dedim ve aynı kılıflardan alan arkadaştan satıcı linkini isteyip sipariş geçtim cihazım iphone 8 plus ben kırmızı rengi tercih ettim( 17,40 ₺ aldım ) ürün şuan kargoda resim paylaşacağım az sonra tüm renkleri var sormak istediğim kaç günde ulaşır bana istanbulda yaşıyorum ve kullanan arkadaşlar ürünü yorumlarsa hem diğer arkadaşlarımıza yardımcı olur yorumları hemde bana teşekkürler düşüncelerini paylaşan herkeze

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Re4lite5 -- 2 Nisan 2018; 21:14:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Link de koyarsanız ne zaman geleceği belli olur. 1 aya yakın sürüyor ama genelde. Ayrıca orijinal olmadıklarınızı biliyorsunuzdur umarım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nakahella -- 2 Nisan 2018; 22:57:5 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • USA'dan 39$'a alıp 4.35$'a satıyorlar demek...

• Buyur dostum ben kullanıyorum İstanbul’da yaşıyorum takipli olarak satın aldım siyah ve kırmızı normalde herkese 30 günde geliyor muş bana 40 günde geldi ama o kadar keyifli ki anlatamam hissiyatı falan çok güzel baya keyif alıyorum kullanırken önceden Spigenkoruyucu vardı onu nereye kaldırdım onu bile hatırlamıyorum

https://tr.aliexpress.com/store/product/Orijinal-Silikon-K-l-f-Apple-durum-I-in-iphone-7-iPhone-I-in-8-Art/2857014_32854273707.html?aff_platform=aaf&cpt=1522701318887&sk=6mia6uv&aff_trace_key=5b24c227f43040218091c4d6d9fed724-1522701318887-05672-6mia6uv&terminal_id=64b95a55415f451f8f07fabc74d48026

Ve bir hafta sonra tekrardan sipariş geçeceğim bir siyah bir kırmızı bir adet mor bir tane de okyanus mavisi spariş vereceğim

Aliexpress’ten alınan orjinal apple silikon kılıflarAliexpress’ten alınan orjinal apple silikon kılıflarAliexpress’ten alınan orjinal apple silikon kılıflarAliexpress’ten alınan orjinal apple silikon kılıflarAliexpress’ten alınan orjinal apple silikon kılıflar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schi20phrene -- 2 Nisan 2018; 23:35:43 >

• Schi20phrene kullanıcısına yanıt
    Ben sipariş verdim ücretsiz ve takipli sanırım kargo siparişler kısmında takibe bastığım zaman görebiliyorum nerede olduğunu benim sıkıntım sizin ki gibi kırmızı logoları falan iç ve dışta ki gibi gelmemesi her satıcı farklı ürün mü satıyor yoksa hepsi aynı ama fiyat politikaları mı farklı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Re4lite5

Ben sipariş verdim ücretsiz ve takipli sanırım kargo siparişler kısmında takibe bastığım zaman görebiliyorum nerede olduğunu benim sıkıntım sizin ki gibi kırmızı logoları falan iç ve dışta ki gibi gelmemesi her satıcı farklı ürün mü satıyor yoksa hepsi aynı ama fiyat politikaları mı farklı ?

Hocam ben bu satıcıdan aldım diğer satıcılar nasıl ürün gönderir bilemem siz hangi satıcıdan aldığınız link atarsanız bir bakayım ama dediğim gibi pek bir bilgim yok aldım kullanıyorum gayet memnunum yakın zamanda dört tane daha sipariş vereceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schi20phrene -- 3 Nisan 2018; 0:47:10 >
    Hocam link atamıyorum ama adını resimle atayım birde hocam ben siparişi versim ödemeyi yaptım ama karttan her hangi bir ücret kesilmedi ayrıca dün gece verdiğim sipariş hala taşıma durumunda gözüküyor onunda resmini atim ve bu uygulamada onay kısmında bekleyen ürün var malların alındığını onayla diye ürün bana ulaşınca basıcam değil mi ona ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Re4lite5 -- 3 Nisan 2018; 0:52:7 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Re4lite5

Hocam link atamıyorum ama adını resimle atayım birde hocam ben siparişi versim ödemeyi yaptım ama karttan her hangi bir ücret kesilmedi ayrıca dün gece verdiğim sipariş hala taşıma durumunda gözüküyor onunda resmini atim ve bu uygulamada onay kısmında bekleyen ürün var malların alındığını onayla diye ürün bana ulaşınca basıcam değil mi ona ?

Hocam şimdi onay var mı yiyin ürün size gelmeden onay vermeyin hatta orada bir süre var sürenin dolmasına bir ya da iki gün kala tartışma açın detayları zaten forumda Aleks pres sayfası var oradan bakın lütfen şu anda anlatmaya kalksam ben beceremem çünkü

Para konusuna gelecek olursak da ben ödemeyi yaptığım anda çekmişti ama sizin hesabınız hakkında bir bilgim yok forumdaki sayfadan sorarsanız bilgili arkadaşlar detaylı bir şekilde yardımcı olurlar yanlış yönlendirmek istemem

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shawshang -- 4 Nisan 2018; 9:14:14 >
  • plateau kullanıcısına yanıt
    Amerikada üretildiğini zanneden zeki arkadaş... Onların maliyeti anca 2 dolardır çinde sen kazıklanmaya devam et

• Bende bugün 20 liraya geceyarısı mavisi sipariş ettim 6s için. Daha önce de almıştım kılıflar birebir orjinaliyle aynı fark edemiyorsunuz. Orjinal olan arkadaşla karşılaştırdık. O bile anlayamadı 😀 şurada çizik var diye dye kendini avutmaya çalıştı 😀

• Orijinal kılıfını kullanmaktayım, buradan aynı kalite de gibi görünen çakmasını da aldım, memnundum fakat arkadaşıma verdim, orijinal almamış olsam kullanırdım, demem o ki içerisinde seri numarasının yazması gerekiyor. ayrıca arkada ki elma logosu biraz daha büyük bunlarda :) ama güzel kılıflar.
    Hocam merhaba bu attigin resimler aliexpressten aldigin urunlere mi ait yoksa orjinal kiliflara mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: volcy123

Hocam merhaba bu attigin resimler aliexpressten aldigin urunlere mi ait yoksa orjinal kiliflara mi?

hocam merhabalar aliexpress ten aldığım ürünlerin fotoları
    Hocam peki bu arkasindaki apple logosu nasil cabuk kopup dusecek gibimi?

• quote:

Orijinalden alıntı: volcy123

Hocam peki bu arkasindaki apple logosu nasil cabuk kopup dusecek gibimi?

hocam gayet sağlam duruyor ve hiçte düşecek gibi bir his vermiyor
    Hocam bende sipariş verdim 3 gün oldu ve hala satıcı sevkiyat etmemiş hala teslim zamanı hesaplanıyor diyo acaba bi sorun mu var yoksa normal mi

• quote:

Orijinalden alıntı: mromurksrc

Hocam bende sipariş verdim 3 gün oldu ve hala satıcı sevkiyat etmemiş hala teslim zamanı hesaplanıyor diyo acaba bi sorun mu var yoksa normal mi
    Hocam banada 35 40 gün içinde geldi

Siz yine de kafanızı rahat etsin istersiniz Sürenin dolmasına iki gün kala tartışma açıp para iadesi isteyin

Ama dediğim gibi ben tam ümidi kesmiştim 35 40 gün içinde geldi hocam :)

• Kılıfların arkasında apple logosu var mı.? Bir arkadaş yukarıda link vermiş, o satıcıdan mı alayım.?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.