Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (963. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
21.689
Cevap
236
Favori
1.238.767
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 961962963964965
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

merhaba, bana da bakabilir misiniz günlerdir aynı şekilde kargom hiçbir hareketlilik yok LP00425380200342

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendindenvazgeçenadam

merhaba, bana da bakabilir misiniz günlerdir aynı şekilde kargom hiçbir hareketlilik yok LP00425380200342

vergi dahil ürün almışsınız bu lp ler öyle oluyor sanırım ve aras kargo getiriyor. benim 1 ürün 30 undan beri bekliyor. yine burda 1 arkadaşınki 30 unda girmiş oda gelmemiş. sizinde yine öyle. ne zaman gelecek bilmiyoruz takibi yapılamıyor.

• Zeen kullanıcısına yanıt

75 günlük bir süresi var. ondan sonra çıkış ülkesine iade edilmesi gerekiyor. prosedür böyle ancak gümrük posta işleme merkezi bazen daha uzun sürede iade sürecine alıyor kargo sıralamasına göre

• Zeen kullanıcısına yanıt

Dilerseniz bu numaradan bilgi alabilirsiniz. 0212 465 5519

• Atlanta34 kullanıcısına yanıt
    aras kargo müşteri hizmetlerini aradım ancak böyle bir kargo takip numarası olmadığını sadece sayılardan oluştuğunu söylediler, dolayısı ile kargoö hakkında bilgi alamadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendindenvazgeçenadam

aras kargo müşteri hizmetlerini aradım ancak böyle bir kargo takip numarası olmadığını sadece sayılardan oluştuğunu söylediler, dolayısı ile kargoö hakkında bilgi alamadım

öyle diyorlar. kargo gelince arasa kendi kodlarını oluşturuyorlar. bana dün gelen lp li kargo kodumun aras üzerinde yazanı 100... ile başlıyordu.

• Arkadaşlar ne zamandir alışveriş yapmıyorum sistem falan mı değişti anlamadım kargo returned falan oluyor ilk defa karşılaşıyorum bu terimlerle Bir bakabilir misiniz sürekli package received falan oluyor ama normalde Fransa'dan Türkiye'ye gelmesi gerekiyordu ama bazı siteler Çin gösteriyor ve oradan öteye geçemedik takip numarası LZ580076083CN

• Atlanta34 kullanıcısına yanıt
    ne saçma iş bu kargo geldi türkiyeye ne halde olduğunu bile göremiyoruz. ülkeye ulaştı diyor bekliyor öyle 10 gündür

• quote:

Orijinalden alıntı: ayyildiz1907

Dilerseniz bu numaradan bilgi alabilirsiniz. 0212 465 5519

mesajın ilgin için çok teşekkür ederim.

• kendindenvazgeçenadam K kullanıcısına yanıt

Aynı uçakta benimde gönderim geldi yola çıkma ve Türkiye’ye gelme zamanlamaları aynı. Aynı şekilde bende bekliyorum 2 ocak 18:30 dan sonra ses yok daha.

• Bugün bir ürünümde daha import clearance start yazdı. 14 gündür ulaşmayan kargomdada bu yazıyor. umarım bu gelendede aynısı olmaz. gümrükle ilgili bir problem oluşuyor sanırım.

• t.ayan T kullanıcısına yanıt

Benim de bir kargom 2 Ocak 18:30 da ülkeye girdi. Sonrasında herhangi bir güncelleme yok... 10 Ocak da ülkeye giren kargom 13 Ocakta gümrük işlemlerine alınmış ancak diğerinden ses seda yok. Bakalım ne olacak...

• bozerhan B kullanıcısına yanıt
    vay arkadaş ürün ta çinden geldi kaç günde bi gümrük işi bitmedi

Geleceğini düşünmüyorum. Türkiye’ye ulaştı diye bilgi girişi yapıyorlar ama hatalı yada kasten yanlış girilmiş olmalı. Ptt bekletiyor onu biliyorum fakat böylesinide ilk kez gördüm.

• Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

arkadaslar 2 kargom var ikisinde de 3 gündür haraket yok(aynı torbadalar) bi sorun mu var sizce. bu kargoları almam lazim cok önemli (ürünler 27 dolar altı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayerzsec -- 13 Ocak 2021; 12:39:44 >
  • bayerzsec B kullanıcısına yanıt
    benim 10 günü geçti hala haraket yok ben atlayayım bir taraftan o halde

Biraz önce Aras Kargo'dan gönderiniz teslimata çıkmıştır diye SMS geldi. Siparişleri kontrol ettiğimde 2 sinin de durumu dün yazdığımla anı. Yani hiçbirinde ilerleme yok. Bakalım hangisi gelecek :) Gelince buraya da yazarım.

• yine sizinki iyi arkadaşlar ben kılıf aldım vergiyi peşin ödedim 10 gündür takip kodu çalışmıyor :)

satıcıya mesaj attım çalışmıyor diye neden güncellenmedigini bende anlamadım dedi göndermiştik ürünü vs dedi

bugun tekrar gönderecegim dedi yeni takip kodu verdiler bakalım o ne zaman aktif olacak..

10 Ocak tarihli gönderinin geleceğinden yana oyunumu kullanıyorum. Umarım 2 si birlikte gelir ama. Bizide bilgilendirirseniz sevinirim.

Dediğiniz gibi 10 Ocak tarihli kargom geldi :) . Ben halen 2 Ocak tarihliden ümitliyim...

• 
Sayfa: önceki 961962963964965
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.