Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.674
Cevap
217
Favori
945.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 2656
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 31
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 47 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 11
  • Favoriye Eklediklerim 217
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • cervinff (773 mesaj) Makale_Helvetia (695 mesaj) madrid2017 (639 mesaj) braveyours (381 mesaj) evoevi (278 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (9571 mesaj) Mobil (6380 mesaj) Tablet (291 mesaj) Mini (528 mesaj) Uygulama (2294 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Yurt Dışı Fırsatlar - Konu Dışı >> Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!
Giriş
    265 Mesaj
    arkadaşlar ilk defa alışveriş yapıyorum ufak bi alısveris yaptım ama ilanda yazdıgı fiyat ile sonradan kartımdan cekilen miktar biraz daha farklı oldu. ve başka bi satıcıdan alacagım. hemen iptal ettim ürünü 24 saat içinde onaylanır dediler. sorun olmaz değil mi kartıma yatırırlar mı?
    |
    |
    |
    |

Bu neyin nesidir hangi kritere göre ekstra ücret belirleniyor bilen var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sunstorms -- 10 Eylül 2020; 13:1:34 >

Orijinalden alıntı: Sunstorms

Aliexpress ten 1x5x10cm bir ürün ücretsiz ve takipsiz kargo ile ürün 40 günde geldi 12tl lik ürüne 16tl ekstra para ödedim!

Bu neyin nesidir hangi kritere göre ekstra ücret belirleniyor bilen var mı ?
    Minimum 15tl vergi alınıyor uzunca bir süredir. Siz 1 kuruşluk bir ürün alsanız bile o 15tl'yi ödemek zorundasınız

Peki bu hesap neye göre yapılıyor misal 30tl lik bir ürün aksak ne öderiz? 100tl lik bir ürün alsak ne öderiz bunu nasıl hesaplarız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    cenkeder kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

27/08/2020 - 18:52:00 Item Is Ready for Ship -/- Origin Origin
    28/08/2020 - 16:04:00 Item is at agent warehouse -/- Origin
    30/08/2020 - 22:58:00 Item departed from origin -/- Origin
    31/08/2020 - 04:13:00 Item arrived to Istanbul -/- Istanbul Turkey
    31/08/2020 - 09:51:42 Kabul Edildi İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    09/09/2020 - 10:59:52 Gümrükten Çıktı İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    10/09/2020 - 16:32:00 PTT İşyerinden Çıktı PTT İşyerine Sevk Edildi İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    10/09/2020 - 17:37:57 PTT İşyerine Girdi Posta Teslim Bordrosu Mübadele Servisine Geldi İSTANBUL KİM/İSTANBUL KİM ARNAVUTKÖY İSTANBUL(AVR)
    10/09/2020 - 20:38:42 PTT İşyerine Sevk Edildi İSTANBUL KİM/İSTANBUL KİM ARNAVUTKÖY İSTANBUL(AVR)
    |
    |
    Ek süre verilen gecen hafta ek süre sona ermeden elime ulaştı.
    Neredeyse 4 ay oluyor ama bugün de iptal edilen ürünlerden biri geldi. Belki 3. üründe gelir 😂

Darısı bana 2 ürün vardı ödeme verdi ali express 1 hafta önce ama ürün şimdi güncelleme aldı lva postanesine gelmiş toplu taşıma için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    dangeraus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    568 Mesaj
    Yurtdışı kargo da parça limiti var mı? tek pakette 10 tane saat kordonu sipariş versem gümrükten geçer mi?

PSN: tuNNa_tr
  • Teğmen
    222 Mesaj

2 gün önce kargom gümrükten geçti. 16₺ vergi çıktı. Bugün kargomu aldım. Satıcı 7 parça ürüne pakette 1 ürün olarak gösterip 1$ yazmış.

|
    |
    fromelf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    701 Mesaj

Bu ne diyor beyler 120 gün sonra güncelleme aldı 😁

|
    |
  • Çavuş
    47 Mesaj
    Yanwenden gönül rahatlığıyla alabilirsiniz arkadaşlar

|
    |
    Arkadaşlar projeksiyon cihazı aldım. Çin gümrüğüne takıldı pazartesi günü e packet kargoyla. Çinden çıkamadan satıcıya geri döndü. Pazartesiden beri returned to sender olarak gözüküyor. Satıcıdan cevap alamıyorum iki gündür. Dispute açamıyorum dolandırılfım mı acaba?

|
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: Scofield

Merhaba arkadaşlar, geçtiğimiz ayın 25'inde aliexpress üzerinden bir ürün aldım.Sevk tarihi ise bir gün sonra oldu ama 29'undan bu yana tık yok.Sizce sorun mu var?

Takip Numarası: PR ile başlayıp YP ile bitiryor.

Bu mesajıma ek olarak, hala ürünüm gelmedi ve güncel bilgi akışı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scofield -- 13 Eylül 2020; 13:57:26 >

PSN: Scofield_Ps

• Teğmen
    222 Mesaj

Takip numarasını paylaşırsanız net bir cevap verebilirim.
    |
    |
    Scofield kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu durum nedir arkadaşlar. Cihaz çok pahalı değil birde bilgisayar parçası ne yapmam şazım

|
    |

• Yüzbaşı
    701 Mesaj
    Takipsiz kargolar ptt sisteminde çıkmıyor mu

|
    |
  • Yüzbaşı
    701 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: wiru5

Sipariş tamamlandı diyor ama bana gelen giden yok. Bu kargo nerede nasıl öğreniriz. Takip no UB073099553LV

Letonya post benim ürünüm 120 gün sonra gğnceleme aldı para iadesi aldım büyük ihtimalleri üründe gelecek

|
    |

Reklamlar
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
Canlı Tv izle
Sohbet
Gülüş Tasarımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,437
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.